Laivas un to motori

Modzha [25.01.23]: banans, 25.janvāris 2023, 08:30

Man radās traucējumi eholotē, kad elektromotors bija ieslēgts, bet tas gan bija skābes aķis, tāpēc eho uzliku savu aķi, motoram - savu.

Var būt kāds vēl var padalīties ar pieredzi?

Ercis, 25.janvāris 2023, 11:25

Jā, es arī tādu lietu esmu novērojis. Pie pilnas jaudas mazāk, pie mazas jaudas vairāk traucējumu. Tikai sānskatus tas ietekmēja. Manuprāt, varbūt tas varētu būt no el.motora nolietojuma (oglītes). Precīzu iemeslu neesmu atradis.
eho savs aķis, ipilot savs,
abus pie viena aķa slēgt nedrīkst!!
tā arī ir tava problēma
25.janvāris 2023, 15:19 | links
 
banans, 25.janvāris 2023, 08:30

Man radās traucējumi eholotē, kad elektromotors bija ieslēgts, bet tas gan bija skābes aķis, tāpēc eho uzliku savu aķi, motoram - savu.

Var būt kāds vēl var padalīties ar pieredzi?

Ercis, 25.janvāris 2023, 11:25


Jā, es arī tādu lietu esmu novērojis. Pie pilnas jaudas mazāk, pie mazas jaudas vairāk traucējumu. Tikai sānskatus tas ietekmēja. Manuprāt, varbūt tas varētu būt no el.motora nolietojuma (oglītes). Precīzu iemeslu neesmu atradis.
25.janvāris 2023, 11:46 | links
 
Labdien.
Sakiet vai MotorGuide Xi3-55FW 54" 12V GPS un Garmin echomap 102sv uhd abus pieslēdzot pie viena litija 12V 100Ah akumulatora būtu pietiekoši copes dienai(10-12stundas)? Panoptix netiks izmantots…
Paldies!

banans, 25.janvāris 2023, 08:30


Man radās traucējumi eholotē, kad elektromotors bija ieslēgts, bet tas gan bija skābes aķis, tāpēc eho uzliku savu aķi, motoram - savu.

Var būt kāds vēl var padalīties ar pieredzi?
25.janvāris 2023, 11:25 | links
 
Labdien.
Sakiet vai MotorGuide Xi3-55FW 54" 12V GPS un Garmin echomap 102sv uhd abus pieslēdzot pie viena litija 12V 100Ah akumulatora būtu pietiekoši copes dienai(10-12stundas)? Panoptix netiks izmantots…
Paldies!

banans, 25.janvāris 2023, 08:30

Pietiks pat 2 reizēm.
25.janvāris 2023, 10:16 | links
 
Labdien.
Sakiet vai MotorGuide Xi3-55FW 54" 12V GPS un Garmin echomap 102sv uhd abus pieslēdzot pie viena litija 12V 100Ah akumulatora būtu pietiekoši copes dienai(10-12stundas)? Panoptix netiks izmantots…
Paldies!
25.janvāris 2023, 08:30 | links
 
Bet ja grib paspēt pirmais uz savu spotu un ūdenstilpnē var lietot iekšdedzes dzinēju, tad var apsvērt šādu :
https://youtu.be/Uj4yymmPCkU?t=35

:D

Davis-Di, 23.janvāris 2023, 20:08


Tā motora ručka tam šķībajam, Dāvi, ir tavs jaunais bigbaita kāts??? :)))
23.janvāris 2023, 20:38 | links
 
Paldies viri par inforaciju... Njemsu vers jusu ieteikumus
23.janvāris 2023, 20:20 | links
 
Davis-Di [23.01.23]: Bet ja grib paspēt pirmais uz savu spotu un ūdenstilpnē var lietot iekšdedzes dzinēju, tad var apsvērt šādu :
https://youtu.be/Uj4yymmPCkU?t=35

:D
:DDtas redzēts!Babei kā reize!
23.janvāris 2023, 20:18 | links
 
Davis-Di [23.01.23]: Maļam un maļam miljons reižu apspriestas lietas!:)
Bet šos brīnumus neviens neņemas komentēt!viegls un ērts!...bet vai tas ir 2-3k vētrs?

Willy, 23.janvāris 2023, 19:49

Esmu komentējis, ir pazīstamajam Burtniekā tāds, apmierināts, vienreiz šams bija arī Babītē ar Torqeedo visu dienu novālēja, bet ja nemaldos tad pilnā ručkā nebrauc.
Aizpagājušo rudeni Normunds Ikomass gidēja Babītē ar Torqeedo, gāja ok tā alumīnija laiva viņam.
Šogad laikam būs ārā arī Mercury elektromotors
https://www.mercurymarine.com/en/us/land/mercury-avator-electric-outboards/

Bet šiem visiem ir viena problēma, viņu mērķu auditorija nav makšķernieki, kam jābraukā daudz un ilgi, un nedod dievs par sekliem ezeriem, kur daudz zāles, līdz ar to viņu cena un efektivitāte nav līdzsvarā ar Minikota un ar Litija aķīti.
Pilnā ručkā ar nevienu el.nenomauksi...
Uz vietas jāmēģina tādu kkur apskatīt!mož izstādē....tad varētu Babē ielīst,Tevi pavērot!:))
23.janvāris 2023, 20:16 | links
 
mmartins [23.01.23]: Ar to mazo motorīti ātruma ziņā nebūs diža starpība vai laiva (piepūšamā) 3,5 m , vai 4,2 m.
Laivu pērc tādu, kurā būs komfortabli copēt, un kura iekļaujas tavā "fiskālajā telpā" :)
Tieši tā.
Muļķīgi pakārtot laivu motoram.
Pērc laivu pēc vajadzības.
Motors ir mainīga vērtība.
23.janvāris 2023, 20:13 | links
 
Bet ja grib paspēt pirmais uz savu spotu un ūdenstilpnē var lietot iekšdedzes dzinēju, tad var apsvērt šādu :
https://youtu.be/Uj4yymmPCkU?t=35

:D
23.janvāris 2023, 20:08 | links
 
Ar to mazo motorīti ātruma ziņā nebūs diža starpība vai laiva (piepūšamā) 3,5 m , vai 4,2 m.
Laivu pērc tādu, kurā būs komfortabli copēt, un kura iekļaujas tavā "fiskālajā telpā" :)
23.janvāris 2023, 20:05 | links
 
Maļam un maļam miljons reižu apspriestas lietas!:)
Bet šos brīnumus neviens neņemas komentēt!viegls un ērts!...bet vai tas ir 2-3k vētrs?

Willy, 23.janvāris 2023, 19:49


Esmu komentējis, ir pazīstamajam Burtniekā tāds, apmierināts, vienreiz šams bija arī Babītē ar Torqeedo visu dienu novālēja, bet ja nemaldos tad pilnā ručkā nebrauc.
Aizpagājušo rudeni Normunds Ikomass gidēja Babītē ar Torqeedo, gāja ok tā alumīnija laiva viņam.
Šogad laikam būs ārā arī Mercury elektromotors
https://www.mercurymarine.com/en/us/land/mercury-avator-electric-outboards/

Bet šiem visiem ir viena problēma, viņu mērķu auditorija nav makšķernieki, kam jābraukā daudz un ilgi, un nedod dievs par sekliem ezeriem, kur daudz zāles, līdz ar to viņu cena un efektivitāte nav līdzsvarā ar Minikota un ar Litija aķīti.
23.janvāris 2023, 20:03 | links
 

Maļam un maļam miljons reižu apspriestas lietas!:)
Bet šos brīnumus neviens neņemas komentēt!viegls un ērts!...bet vai tas ir 2-3k vētrs?
23.janvāris 2023, 19:49 | links
 
Fre [23.01.23]: Sveiki copes kolegi, doma sogad iegadaties sadu te motoru, varbut varetu ieteikt kadu piepusamo laivu tadam piekomplektet.. Brauksim parsvara divata, abiem zem 100kg.
Čoma laivai 3,6m bušene divatā ar 2,5 h 4t rušina pamazām. Kādus 11km/h nesāmies:)
Arī ar mazāku laivu nebūs baigi ašais.
Tā , tīri pārvietoties nelielus gabalus ir ok.
Klusi, ekonomiski ir ok.
Skatoties kādi plāni.
23.janvāris 2023, 19:13 | links
 
Sveiki copes kolegi, doma sogad iegadaties sadu te motoru, varbut varetu ieteikt kadu piepusamo laivu tadam piekomplektet.. Brauksim parsvara divata, abiem zem 100kg.

Fre, 23.janvāris 2023, 18:58


Nu ar 2.5 zirgi jebkurā gadījumā visdrīzāk neiet runa par izcelšanos glisē, kaut divi , kaut viens. Tā kā būs mierīga nesteidzīga braukšana puk-puk-puk. Attiecīgi kaut ko baigi filosofēt tur nav jēgas, ņem jebkuru piepūšamo laivu no tirgū pieejamajām. No komforta veidokļa divatā vajag ne mazāk kā 4m, ja tomēr bieži vienatnē tas pasākums būs jāstiepj un jāsaliek/jāizjauc, tad gan mazāku, droši vien 3.3m. A ja plāno vadāt uz piekabes, tad labāk uzreiz kādu "kazanku-m" atrodi, tā būs nesalīdzināmi komfortablāka un salīdzinoši labi kustas ar mazajiem motoriem.
23.janvāris 2023, 19:10 | links
 

Sveiki copes kolegi, doma sogad iegadaties sadu te motoru, varbut varetu ieteikt kadu piepusamo laivu tadam piekomplektet.. Brauksim parsvara divata, abiem zem 100kg.
23.janvāris 2023, 18:58 | links
 
Davis-Di [21.10.22]: Vai ar Torqeedo un Epropulsion ir izmantojams 12v akumulators? Kaut vai kā rezerves uzlāde esot uz ūdens?

geex, 21.oktobris 2022, 12:34

Travel ir korpusā, var maiņas piepirkt arī, ietiepība nav liela, bet pazīstamais burtniekā dragā un dienu izvelk.
Ārējie ir CRUISE versijām, bet tur jau cipars sanāk ne pa jokam.
Tev tak Norčas tel. ir uzzvani Norčam apjautājies, pagāšogad viņš braukāja pa Babīti ar travel versiju ja nemaldos. Vai uzmet man WhatsApp es sarunāšu ar džeku no burtnieka, lai apstāsta +/- mīnusus viņam kādi gadi 3x ir.

Man personīgi attur tas, ka nevar viņu pacelt augstāk, tādā Babītē var nākties uz airiem sēdēt dažreiz.

Var pacelt tranci!ja nomas laivām,izdomāt uzliekamu,noņemamu tranci!?
22.janvāris 2023, 18:36 | links
 
Adams [19.01.23]: Caw!
Ludzu iesakiet servisu, kur aizvest laivas piekarinamo motoru uz apkopi, mercury 9.9
Paldies
Vari pazvanīt uz Jena Motors Jaunciema Gatvē. Viņiem tur ir diezgan sakarīgs meistars. Varbūt paņems arī laivas motoru tagad kamēr nesezona. Man ir bijusi pozitīva pieredze līdz šim, tas gan ar mototehniku, gan jau laivas motorīts ar viņiem būs pa spēkam.
19.janvāris 2023, 23:37 | links
 
Silver [19.01.23]: Degvielas ielā ir OVI terminālam piederoša jahtu osta - ir arī slips. Pats neesmu izmantojis, bet tur ir apsardze - iespējams, ka var sarunāt

never, 18.janvāris 2023, 16:44

Vasaras sezonā bez problēmām, samaksā 5 EUR apsardzes būdiņā un laidies. Ziemā gan neesmu to darījis.

Vēl gan īsti nezinu kā tur ar ledu Sarkandaugavas grāvjos, kā arī jāņem vērā, ka slips tur ir reti riebīgs, gandrīz 45 grādi, bez jaudīgas pilnpiedziņas nav ko darīt un, ja uz slipa kaut pile ledus sniega, es tur virsū arī ar savu džipu nelīstu.

zaraza, 18.janvāris 2023, 16:58

Pilnībā piekrītu par slipu. Patreiz tur viss ir ledū.
Tas pats kas ar jauno Buļupes slīpu Bolderājā! Kur var būt prāts uztaisīt tik stāvu!
Kā teica kāds "makšķernieks" kadā filmā... Gribētu es paskatīties acīs tam konstruktoram!:)
19.janvāris 2023, 17:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager