Laivas un to motori

BAigars [12.01.23]: Jautājums par elektromotoru aķīšiem.
120ah un 75ah Jugis Pro.
Piemēram, Ehalotēs komplekts ar 120nieku ir par 600€ dārgāks kā 75to aķi.
Cik ar 75ah var nobraukt? Dienai sanāk? Nevelcējot, parastā spiningošanas procesā.
Vai nu teiksim, rupji rēķinot, cik ilgs darba laiks viņam ir, piemēram, pie 55lb motora?
https://youtu.be/6uzNcbPKqtQ

te būs infa
12.janvāris 2023, 22:41 | links
 
Jautājums par elektromotoru aķīšiem.
120ah un 75ah Jugis Pro.
Piemēram, Ehalotēs komplekts ar 120nieku ir par 600€ dārgāks kā 75to aķi.
Cik ar 75ah var nobraukt? Dienai sanāk? Nevelcējot, parastā spiningošanas procesā.
Vai nu teiksim, rupji rēķinot, cik ilgs darba laiks viņam ir, piemēram, pie 55lb motora?

BAigars, 12.janvāris 2023, 22:26

Stiprā vējā arī ar 120-nieku varētu nepietikt.
12.janvāris 2023, 22:33 | links
 
Jautājums par elektromotoru aķīšiem.
120ah un 75ah Jugis Pro.
Piemēram, Ehalotēs komplekts ar 120nieku ir par 600€ dārgāks kā 75to aķi.
Cik ar 75ah var nobraukt? Dienai sanāk? Nevelcējot, parastā spiningošanas procesā.
Vai nu teiksim, rupji rēķinot, cik ilgs darba laiks viņam ir, piemēram, pie 55lb motora?
12.janvāris 2023, 22:26 | links
 
Vispār vajadzētu arī patestēt to Pāvela aparātu, lai saprastu kas ir kas. Pašlaik liekas, ka tas pat būtu sakarīgāks variants.
6.janvāris 2023, 23:21 | links
 
L200 [06.01.23]: L200 [3.jan]: https://m.ss.com/lv/transport/other/the-sailing-charter/on-air-bag/

Ko domājat par šo aparātu? Teorētiski ar šo varetu braukt bļitkot jebkur pašlaik? Būtu tak ērti īpaši ja dzivo pierīgā ezera tuvumā? Interesē jebkāds viedoklis. Varbūt kādam ir pieredze.Biju apskatit šo jelgavas šedevru. Drausmu verķis. Aizbraucām. Pārdevējs ļoti kolorīts personāžs. :)
Arī tika parādīts kā griežās vietēja pļaviņā. Nopļauti pāris alkšņi. Pilna programma. Paldies viņam par to un liels respekts.

Īsumā. Ja esi ekstrēmists un izklaidei der. Copei nederēs. Dēļ konstrukcijas sniegs jau pirmajos 10 nobrauktajos metros ir pilna laiva, pašam aiz piedurknēm, aiz apkakles utt. Negribu iedomāties l, kas notiek kad pa slapjdraņķi ar šo braukt. Piekam sapratu ka sieva katru reizi, kad piedarbināšu pagalmā dabus mazgāt mājai visus logus. :)

Bet ta kopuma konstrukcija vienkārša. Aparāts origināls bez damopala. Motors aparātam strādāja klusi, nedūmoja.
Korpuss no augšas ok, bez plaisām. Vietām krāsa iesprēgajusi, bet tas sīkums. Registrācija ar bija kārtībā.
kāpēc negribi tādu aparātu kā manam čomam Pāvelam?
6.janvāris 2023, 19:23 | links
 
L200 [03.01.23]: https://m.ss.com/lv/transport/other/the-sailing-charter/on-air-bag/

Ko domājat par šo aparātu? Teorētiski ar šo varetu braukt bļitkot jebkur pašlaik? Būtu tak ērti īpaši ja dzivo pierīgā ezera tuvumā? Interesē jebkāds viedoklis. Varbūt kādam ir pieredze.
Biju apskatit šo jelgavas šedevru. Drausmu verķis. Aizbraucām. Pārdevējs ļoti kolorīts personāžs. :)
Arī tika parādīts kā griežās vietēja pļaviņā. Nopļauti pāris alkšņi. Pilna programma. Paldies viņam par to un liels respekts.

Īsumā. Ja esi ekstrēmists un izklaidei der. Copei nederēs. Dēļ konstrukcijas sniegs jau pirmajos 10 nobrauktajos metros ir pilna laiva, pašam aiz piedurknēm, aiz apkakles utt. Negribu iedomāties l, kas notiek kad pa slapjdraņķi ar šo braukt. Piekam sapratu ka sieva katru reizi, kad piedarbināšu pagalmā dabus mazgāt mājai visus logus. :)

Bet ta kopuma konstrukcija vienkārša. Aparāts origināls bez damopala. Motors aparātam strādāja klusi, nedūmoja.
Korpuss no augšas ok, bez plaisām. Vietām krāsa iesprēgajusi, bet tas sīkums. Registrācija ar bija kārtībā.
6.janvāris 2023, 19:10 | links
 
Šis labs jautājums.

No 1.01.-1.03. skaitās vecā sezona, jo liegums un nārsts vēl nav bijis, vai tomēr jaunā, jo jauns gads un jauna MK?
Vai skaitam sevi pie sportistiem, un tā mums skaitās starpsezona ar ne pārāk aktīviem treniņiem!? :))
4.janvāris 2023, 14:18 | links
 
līdz 28.02 ir vēl "vecā" spiningošanas sezona... :)

daddy_j, 4.janvāris 2023, 11:53

Nosacīti, jo makšķerēšanas karte jau jaunā ;)
4.janvāris 2023, 12:11 | links
 
Tieši tā, lieguma laikā - tad, kad liegums atrasties uz ledus. Mums tak pašlaik bļitkošanas problēmas aktuālas, nevis jaunā spiningošanas sezona no laivām ;)

MT9, 4.janvāris 2023, 11:51


līdz 28.02 ir vēl "vecā" spiningošanas sezona... :)
4.janvāris 2023, 11:53 | links
 
negāja runa par pašlaik... Svens minēja "risinājums lieguma laikā"...


zaraza, 4.janvāris 2023, 08:36

Tieši tā, lieguma laikā - tad, kad liegums atrasties uz ledus. Mums tak pašlaik bļitkošanas problēmas aktuālas, nevis jaunā spiningošanas sezona no laivām ;)
4.janvāris 2023, 11:51 | links
 
a kāpēc "nepiesiesies"? tipa, jo tas aparāts lido? a liegums no " no laivām un citiem peldošiem transportlīdzekļiem"

zaraza, 3.janvāris 2023, 19:24
No laivām pašlaik nav lieguma, droši līdz martam var copēt ;)

negāja runa par pašlaik... Svens minēja "risinājums lieguma laikā"...

MT9, 3.janvāris 2023, 19:26
4.janvāris 2023, 08:36 | links
 
zaraza [03.01.23]: Ko domājat par šo aparātu? Teorētiski ar šo varetu braukt bļitkot jebkur pašlaik? Būtu tak ērti īpaši ja dzivo pierīgā ezera tuvumā? Interesē jebkāds viedoklis. Varbūt kādam ir pieredze.šis teicams risinājums lieguma laikā. neviens nepiesiesies, sēdi uz borta un copē. čomam ir, tik daudz advancētāks

svens76, 3.janvāris 2023, 19:11

a kāpēc "nepiesiesies"? tipa, jo tas aparāts lido? a liegums no " no laivām un citiem peldošiem transportlīdzekļiem"...
es gan arī īsti nespēju iedomāties kas tur pa copi sanāk, trobele tam daiktam briesmīga...
nu man čoms lielupē nesliktus zandartus stīvē ar visu trobeli, sēž laivai uz borta, kājas pāri uz ledus un tik mauc
3.janvāris 2023, 19:44 | links
 
a kāpēc "nepiesiesies"? tipa, jo tas aparāts lido? a liegums no " no laivām un citiem peldošiem transportlīdzekļiem"

zaraza, 3.janvāris 2023, 19:24

No laivām pašlaik nav lieguma, droši līdz martam var copēt ;)
3.janvāris 2023, 19:26 | links
 
Ko domājat par šo aparātu? Teorētiski ar šo varetu braukt bļitkot jebkur pašlaik? Būtu tak ērti īpaši ja dzivo pierīgā ezera tuvumā? Interesē jebkāds viedoklis. Varbūt kādam ir pieredze.šis teicams risinājums lieguma laikā. neviens nepiesiesies, sēdi uz borta un copē. čomam ir, tik daudz advancētāks

svens76, 3.janvāris 2023, 19:11


a kāpēc "nepiesiesies"? tipa, jo tas aparāts lido? a liegums no " no laivām un citiem peldošiem transportlīdzekļiem"...
es gan arī īsti nespēju iedomāties kas tur pa copi sanāk, trobele tam daiktam briesmīga...
3.janvāris 2023, 19:24 | links
 
L200 [03.01.23]: https://m.ss.com/lv/transport/other/the-sailing-charter/on-air-bag/

Ko domājat par šo aparātu? Teorētiski ar šo varetu braukt bļitkot jebkur pašlaik? Būtu tak ērti īpaši ja dzivo pierīgā ezera tuvumā? Interesē jebkāds viedoklis. Varbūt kādam ir pieredze.
šis teicams risinājums lieguma laikā. neviens nepiesiesies, sēdi uz borta un copē. čomam ir, tik daudz advancētāks
3.janvāris 2023, 19:11 | links
 
https://m.ss.com/lv/transport/other/the-sailing-charter/on-air-bag/

Ko domājat par šo aparātu? Teorētiski ar šo varetu braukt bļitkot jebkur pašlaik? Būtu tak ērti īpaši ja dzivo pierīgā ezera tuvumā? Interesē jebkāds viedoklis. Varbūt kādam ir pieredze.
3.janvāris 2023, 19:02 | links
 
Sveiki, meklējo cieto laiviņu , gumijas laivas vietā. Iekritis acīs viena Neptun 2 laiva! Kādas atsauksmes pa šo laivu? Copei derēs? nebūs par mazu salons?
25.decembris 2022, 23:28 | links
 
MikelsCope [18.12.22]: nelietotaajs [Vakar]: MikelsCope [15.dec]: nelietotaajs [14.dec]: MikelsCope [Vakar]: Rudulis21 [15.nov]: Jautāšu šeit, varbūt tas beidzot man viesīs skaidrību- man ir dulkan 290dl airu laiva, reģistrēta csdd un Mercury 2.5hp motors. Kad jautāju csdd vai arī to reģistrēt, tad man teica, ka nevajag, daži paziņas arī saka, ka nevajag. Esmu lasījis, ka līdz 5hp nav obligāti jāreģistrē, bet kāds cits paziņa man saka, lai to noteikti izdaru, jo tādos ezeros kā piemēram Burtnieks man būšot vāks, jo esot jābūt reģistrētam visam.
Kā tad tur īsti ir?Katra pašvaldība pati nosaka- jābūt mazajām laivām reģistrētām vai nē! Viss atkarīgs kurā galā taisies vizināties.Tiešām? Laivu reģistrēšanu vai nereģistrēšanu nosaka pašvaldības nevis MK noteikumi?Jā, tieši tā. MK noteikumi paredz brīvprātīgu reģistrēšanu mazajām laivām, bet, piemēram, Ķīšezerā arī airu laivai jābūt ar nr. uz borta.
Pirmo reizi šito niansi man laivu bāzes saimnieks stāstīja, bet pēc tam kaut ko priekš sevis meklēju un urbos cauri noteikumiem un arī pats pa ceļam izlasīju.
Tieši pa mazo laivu reģistrēšanu meklēju, bet citā jautājumā.Nu gan tu nedaudz parspīlē! Airu laivas NAV jāreģistrē! Arī Ķīšezerā!Sorry, varbūt neprecīzi atceros par Ķīsi, Langas laivu bāzes saimnieks laikam stāstīja, pašam nebijs aktuāli tas, bet kā jau minēju biki kļūdoties, bet pamatdomu tas nemaina- ir ezeri kur var vizināties bez reģistrācijas un ir kuros pieprasa!
Rezumējot visu iepriekš rakstīto.....
MK noteikumi, kuri ir saistoši visā LV, nenosaka obligātu prasību reģistrēt Airu laivas. Ir atsevišķi ezeri LV teritorijā, kuriem apsaimniekotājs ir noteicis īpašus noteikumus, kā piemēram... Aizliegumu pārvietoties ar iekšdedzes dzinējiem, aizliegums pārvietoties ar dzinēju virs 5hp, aizliegums pārvietoties ar savu peldlīdzekli un iespējams ir arī ezeri, kur piepūšamam gulbītim (arī tak peldlīdzeklis) prasa reģistrāciju.:)
18.decembris 2022, 17:32 | links
 
nelietotaajs [17.12.22]: MikelsCope [15.dec]: nelietotaajs [14.dec]: MikelsCope [Vakar]: Rudulis21 [15.nov]: Jautāšu šeit, varbūt tas beidzot man viesīs skaidrību- man ir dulkan 290dl airu laiva, reģistrēta csdd un Mercury 2.5hp motors. Kad jautāju csdd vai arī to reģistrēt, tad man teica, ka nevajag, daži paziņas arī saka, ka nevajag. Esmu lasījis, ka līdz 5hp nav obligāti jāreģistrē, bet kāds cits paziņa man saka, lai to noteikti izdaru, jo tādos ezeros kā piemēram Burtnieks man būšot vāks, jo esot jābūt reģistrētam visam.
Kā tad tur īsti ir?Katra pašvaldība pati nosaka- jābūt mazajām laivām reģistrētām vai nē! Viss atkarīgs kurā galā taisies vizināties.Tiešām? Laivu reģistrēšanu vai nereģistrēšanu nosaka pašvaldības nevis MK noteikumi?Jā, tieši tā. MK noteikumi paredz brīvprātīgu reģistrēšanu mazajām laivām, bet, piemēram, Ķīšezerā arī airu laivai jābūt ar nr. uz borta.
Pirmo reizi šito niansi man laivu bāzes saimnieks stāstīja, bet pēc tam kaut ko priekš sevis meklēju un urbos cauri noteikumiem un arī pats pa ceļam izlasīju.
Tieši pa mazo laivu reģistrēšanu meklēju, bet citā jautājumā.Nu gan tu nedaudz parspīlē! Airu laivas NAV jāreģistrē! Arī Ķīšezerā!
Sorry, varbūt neprecīzi atceros par Ķīsi, Langas laivu bāzes saimnieks laikam stāstīja, pašam nebijs aktuāli tas, bet kā jau minēju biki kļūdoties, bet pamatdomu tas nemaina- ir ezeri kur var vizināties bez reģistrācijas un ir kuros pieprasa!
18.decembris 2022, 15:38 | links
 
Enkurs pret vēju, sekojoši platais tracis to laivu bik, vai ne tik ļoti bik grozīs, domāju ātri sagribēs lik priekšā, a moš patiks.
17.decembris 2022, 19:36 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager