Laivas un to motori

Motorunomātāj, atslābsti bišķiņ. Ieliec savu tekstu pie sludekļiem un gaidi klientus. Nevajag pie.irst visās malās savu tekstu.
17.jūlijs 2014, 16:35 | links
 
elektromotora+akumulātora noma sākot no 10 eur dienaktī sīkāka info pm
17.jūlijs 2014, 15:47 | links
 
Spriditis30
Es alkoholu praktiski nelietoju vispār, vēl jo mazāk laivā uz ūdens. Un ja tu to atbalsti un uzskati, ka laivas aprīkojumā svarīgāk ir vieta četriem aliņiem nevis airiem, tad tev labāk copēt no krasta.
Neņem ļaunā bet dzīve ir skarba un nekad tu nevari zināt, kurā brīdī tā izdomās tev pasniegt kādu nepatīkamu parsteigumu. Vēl jo vairāk, ja tu apzināti būsi izvēlējies kādu produktu (peldlīdzekli) kurš potenciāli var apdraudēt tavu paša dzīvību. Nemaz nerunājot par tiem pārejiem pasažieriem, kuri atradīsies tavā laivā un par kuriem tu tajā brīdī esi atbildīgs.
Izlasi kaut vienu reizi savai zināšanai :Noteikumi par kuģošanas līdzekļu satiksmi iekšējos ūdeņos.
Dumjāks no tā nepaliksi, to es tev apsolu.
Jo mēs jau galu galā šeit runājam par neveiksmīgi izstrādātu produktu nevis par kautkādām personīgām ambīcijām, tādēļ neuztver to tik personīgi.

veliks, 17.jūlijs 2014, 01:06



100% atbalsts......... skeptiķiem par drošibu jautājums???? Kuros ezeros ir glābšnas dienests kas spēs reaģet uz izsaukumu kad mēs drefējam pa vējam (izņēmums Ķīšezers cepuri nost -reāģe operatīvi )
17.jūlijs 2014, 09:25 | links
 
Spriditis30
Es alkoholu praktiski nelietoju vispār, vēl jo mazāk laivā uz ūdens. Un ja tu to atbalsti un uzskati, ka laivas aprīkojumā svarīgāk ir vieta četriem aliņiem nevis airiem, tad tev labāk copēt no krasta.
Neņem ļaunā bet dzīve ir skarba un nekad tu nevari zināt, kurā brīdī tā izdomās tev pasniegt kādu nepatīkamu parsteigumu. Vēl jo vairāk, ja tu apzināti būsi izvēlējies kādu produktu (peldlīdzekli) kurš potenciāli var apdraudēt tavu paša dzīvību. Nemaz nerunājot par tiem pārejiem pasažieriem, kuri atradīsies tavā laivā un par kuriem tu tajā brīdī esi atbildīgs.
Izlasi kaut vienu reizi savai zināšanai :Noteikumi par kuģošanas līdzekļu satiksmi iekšējos ūdeņos.
Dumjāks no tā nepaliksi, to es tev apsolu.
Jo mēs jau galu galā šeit runājam par neveiksmīgi izstrādātu produktu nevis par kautkādām personīgām ambīcijām, tādēļ neuztver to tik personīgi.
17.jūlijs 2014, 01:06 | links
 
veliks
Sapratu gan tevi...
Nav tas, nav tas .Tu maki vismaz novertet to pasu ,nevis izbraket...Nu re, tev pat alu nav kur nolikt.a drosiba atlauj uz udens lietot alkaholiskos dzerienus.Latvija tadu lietu gan pieprot un Tu vel ko parmet par drosibu.
17.jūlijs 2014, 00:36 | links
 
Noteikumi par kuģošanas līdzekļu satiksmi iekšējos ūdeņos.
20. Atpūtas kuģus aprīko ar drošības aprīkojumu saskaņā ar šo noteikumu prasībām (1.pielikums).

Nr.
p.k.
Aprīkojuma nosaukums - airi

Airu laiva - 1- 2
Motor­laiva - 2
Kuteris- -
17.jūlijs 2014, 00:35 | links
 
Gan airu laivām gan motorlaivām airus vajag-http://m.likumi.lv/doc.php?id=103963.
17.jūlijs 2014, 00:21 | links
 
un vispār aprīkosim motorlaivas ar airiem un mašīnas ar rohlu bagāžniekā, vot
16.jūlijs 2014, 23:59 | links
 
Airus vajaga airu laivām...Es savai pat vietu neparedzēju airiem vai tad 10 metrīgu laivu arī kāds airē ??? manuprāt normālai motorlaivai airus nevajaga...
16.jūlijs 2014, 23:54 | links
 
droši vien daudz ko par motorlaivām nezinu, bet kāda jēga no airiem tādam kuģim, esmu redzējis kā sēžot lūkā airē progresu , cirks neaprakstāms, ko tur ezera vidu,usmu un citus briesmoņus pieminēt;)
16.jūlijs 2014, 23:47 | links
 
Spriditis30
Tu laikam nesaprati par ko ir runa ?:)
Man jau vienalga kur tās ražo un kas ar tām brauc. Un cik tā ir smaga un cik večiem tā ir jānes.
Runa ir par to, ka tai laivai, kura ir paredzēta vest 8 cilvēkus, tāda elementāra lieta kā airi, nemaz nav paredzēti. Pat vietas nav kur tos varētu piestiprināt .Ir tikai 4 caurumi priekš alus pudelēm.
16.jūlijs 2014, 23:38 | links
 
valdiszarins
Kur tu Voldiņ biji vakar ?:) Tagat arī es esmu gudrs, uz savu pieredzi izglītojies :)
16.jūlijs 2014, 23:34 | links
 
skiperisŠobrīd veiksme man uzgrieza pakaļu. Kamēr remontēju karburatoru, protams ka padarbināju nedaudz pa sauso, ar to arī pietika.Ūdens pumpis kirdik.

veliks, 16.jūlijs 2014, 22:21

Pa sauso darbināt nedrīkst,katra tāda darbināšana grauj to gumiju pamatīgi
16.jūlijs 2014, 23:23 | links
 
veliks
Sory ,bet tas laivas gan nav Latvija.Prieks Latvijas man ir sava, albuma var redzet.Un ta laiva nav gan viegla,ja 4 veci nevar panest,nu tad es nezinu ka ar to pusanu ir.Cik es zinu, tad saja sala ir lielaki veji ka Latvija....
Ir jau labi,ko strideties ...
16.jūlijs 2014, 23:08 | links
 
Spriditis30
Pirms ar tādiem apgalvojumiem bārstīties, izdarīsim tā, paņem un atver to bildi, kur redzama tā laiva.
Tad iedomājies, ka tu uzliec tam vienalga kādu bet motoru un iebrauc, pieņemsim Lubānas , Engures, Burtnieka vai Usmas ezerā, par jūru nemaz nerunāsim, tādā nevisai labā laikā, kur vēja virziens ir no krasta uz ezera vidu un pēkšņi tev aizrijās motors un noslāpst. Tu to rausti rausti bet viņš nelec. Kamēr tu tā ņemies, tevi tik pūš un pūš tālāk no krasta, ko tu darīsi ??? Un tagat paskaties vēlreiz uz to laivu un izdomā, tā ir droša kā to ražotājs apgalvo vai tomēr nav.
16.jūlijs 2014, 22:59 | links
 
Opa es bisku sajaucu tas bija domats ..tam velikam.
Sory,ka izgazos.Te jau nevar ta kludities vel savadak aprunas ar labiem vardiem.
16.jūlijs 2014, 22:56 | links
 
veliks. Tad tiešām būsi pats pie vainas. Vismaz ar informāciju varēju palīdzēt.
16.jūlijs 2014, 22:53 | links
 
skiperis
Mainīts ir 2 gadi atpakaļ, + pilna apkope. Pagājušajā sezonā varbūt vienu reizi ar to izbraucu, īsti neaceros, man ir vēl otrs motors un patstāvīgi to dancinu.
Šaja sezonā vairāk braukāju ar šo un līdz šim nekādu problēmu nebija, vienkārši karbis pakrita ciet un ņēmos ar to, padarbināju drusku pa sauso un laikam ir tā, ka izplūdes gāzes arī iet caur viņu, līdz ar to ir gumija nost no vidus bukses un paši spārni tādās kā ļerpatās bet pilnā garumā. Domāju, ka no karstuma atlipa gumija no metāla bukses un tālāk jau viss kā kafijas dzirnaviņās. Un patiesībā nemaz tik ilgi nedarbināju, esmu ar tehniku saistīts ikdienā un kādus pārdesmit gadus, tā kā šo to no tādām lietām tomēr saprotu.
16.jūlijs 2014, 22:48 | links
 
skiperis.
Saku no savas pieredzes drosa vina ir tiesam.Likumigas vinas ir, cik es zinu ir 99%......
16.jūlijs 2014, 22:40 | links
 
Ja nesen mainīts, tad nevajadzētu nekam notikt, bet ja vecs, tad esmu redzējis, ka palikusi tikai bukse. Gumija no vecuma sabirst.
16.jūlijs 2014, 22:33 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager