Laivas un to motori

par 100% piekrītu Skipera rakstītam, pat lielākas par pellām laivas visu laiku jātur pret vilni lai nekantētu.
2.jūlijs 2014, 18:47 | links
 
Tikai personīgas domas. Ja domā copēt ezeros vai upē un ir kur glabāt, tad ērtāk būs plastmasene. Ja domā iet jūrā uz doršu, tad gan labāk izmantot ''pūsli''. Ja gadās dūšigāks vilnis, vai pašu neuzmanības dēļ uztaisīsi ''overķīli'', nav problēmu apvelt atpakaļ un rāpties atpakaļ iekšā. Ar plastmaseni būs stipri problemātiskāk.
2.jūlijs 2014, 17:50 | links
 
es gana daudz biju "izcieties" no mazajiem pūšļiem (Niroks, Tūrists) (sēdēšana neērta, pakaļa slapja, pumpēšana, žāvēšana, paliek mīksta, jāuzmanās no uzduršanas utt.), tāpēc, kad meklēju laivu, tad izvēlējos plastmaseni Lotu.

Šī bija 2x lētāka par pūsli, vieglāka par pellu un nekāds čakaris - nocēli un brauc... Vadāju viņu volviķim uz jumta, paklājot segu, lai nenoskrāpē auto, viens pats varu uzlikt/noņemt. Divatā upēs, ezeros bez problēmām, līcī, jūrā laiks rūpīgi jāskatās, lai nav baigie viļņi.
2.jūlijs 2014, 17:26 | links
 
Bāc, izskatās ka es arī vīrusu ieķēris esmu ne pa jokam - nupat vēl domāju par motoru, bet nu jau domas rosās uz laivas+piekabes iegādi.
Jautājums par pūslis vs stiklene - ja glabā/vadā uz piekabes un pūšķa "kompaktuma" plusu reāli neizmanto, ir vēl kāds lielais bonuss, kāpēc pūslis ir tik populāra izvēle?
Cik zinu, tad visi paziņas savus 4-5m garos pūšļus glabā uz piekabes un ne reizi nav sapakojuši somā/bagāžniekā/skapī..

AndrisCopee, 2.jūlijs 2014, 14:52

pūslim kravnesība ir lielāka, drošāks jūrā manuprāt, var sēdēt uz malām. stiklam ir vairāk vietas laivā, jo to neaizņem gaisa baloni.
2.jūlijs 2014, 17:10 | links
 
...pūsli var uzdurt un tad atviegloties turpat pūslī... :DD

daddy_j, 2.jūlijs 2014, 16:06


šī noteikti ir labākā dienas anekdote. Tik sirsnigi sen nebiju smējies :)
2.jūlijs 2014, 17:05 | links
 
...pūsli var uzdurt un tad atviegloties turpat pūslī... :DD
2.jūlijs 2014, 16:06 | links
 
Pusli var uzkapt uz borta un atviegloties...
2.jūlijs 2014, 15:29 | links
 
Velik paldies par atbildi. Reāli palīdzēja :)
2.jūlijs 2014, 15:22 | links
 
Bāc, izskatās ka es arī vīrusu ieķēris esmu ne pa jokam - nupat vēl domāju par motoru, bet nu jau domas rosās uz laivas+piekabes iegādi.
Jautājums par pūslis vs stiklene - ja glabā/vadā uz piekabes un pūšķa "kompaktuma" plusu reāli neizmanto, ir vēl kāds lielais bonuss, kāpēc pūslis ir tik populāra izvēle?
Cik zinu, tad visi paziņas savus 4-5m garos pūšļus glabā uz piekabes un ne reizi nav sapakojuši somā/bagāžniekā/skapī..
2.jūlijs 2014, 14:52 | links
 
ja brauc "ručkā" uz tālo kordonu, tad mazais 4T motoriņš litru pa stundu noēd... 2T noēd to pašu litru pa 40 min :)
... ja velcē pukšķinot, tad tiešām ar 1L var visu dienu braukt gan ar 2T gan 4T. :)

es ar neredzu nekādu problēmu ar 2T velcēt, ja ir normāli noregulēts motors, pareizā eļla degvielai pielieta.
2.jūlijs 2014, 14:38 | links
 
Smuidris
Ja nemaldos, tad šie ir ar gaisa dzesi. Funkcijas tieši tādas pašas kā zāles pļāvējam. Kalpos ilgāk nekā zāles pļāvējs bet uz ūdens būs tā kā pa skaļu, it sevisķi klusos bezvēja vakaros.
2.jūlijs 2014, 13:22 | links
 
yem:
Sveiks visiem :)
Ir doma iegādāties savu pirmo piepūšamo laivu. Zinu, ka būs apdirsiens no daudziem, bet gribas dzirdēt konstruktīvas atbildes par izvēli :

Vairākus gadus atpakaļ es biju tieši tādā pat situācijā. Pirmo laivu nopirku no lētā gala (jaunu). Iespējams, ka par pārsteigumu citiem bet neko sliktu par to es nevaru pateikt. Bija zināms priekštats par tā brīža vajadzībām un tas ,,Pūslis" ar visu to tika brīnišķīgi galā. Bet runa jau nav par to. Katrs copmanis ar laiku aug savās vēlmēs un meistarībā un ļoti ātri pienāk tas laiks, kad jāizdara atkal cita izvēle un tas kas pagājušajā sezonā likās gana labs, nakošajā jau izrādās krietni par ,,plānu". Šis lēmums, par laivas izvēli ir tiešām ļoti, ļoti individuāls un ne tikai cenas dēļ bet gan vairāk nepieciešamā aprīkojuma un ērtību dēļ. Es tīri no savas pieredzes pateikšu, es esmu palicis ļoti slinks ar tādu lietu, kā ,,utošanās" lai tiktu ar laivu ūdenī un vēl jo vairāk, kad cope beigusies un jātiek mājās. Lai dievs pasarg, ja man vēl pēc copes visi tie liberiņu kalni būtu jāstaipa krastā akurāti jāsaliek un jāsakrāmē mašīnā, tad labāk nepērc laivu un copē no krasta. Es savu laivu (Outland 360) vadāju piepūstu uz piekabes un aprīkotu ar visu nepieciešamo+visas copenes (apmēram 8 gab), elektro motors paralēli benzīna motoram, lielais aķis, naktstārpu spainis, vobleru kaste, gumijas zivīm atsevisķa kaste, uzķeramais tīkliņš, tīkliņš kur ielikt zivis un piesiet pie laivas sāna,vēl viens plastmasa spainis ar kvokiem un visādiem palīgverķiem, divi lietusmēteļi, paika pašiem, eholots, gps, benzīnbāka un vēl rezerves kanniņa visādam gadījumam. Šeit es uzskaitiju tikai apmēram to, kas atrodas manā laivā, pielauju domu, ka katram otrajam ir apmēram līdzīgs saraksts. Tā kā šeit ar ,,plānā gala" laivu sen jau nepietiek.
Un tas, ka tev liekas, ka tu jau tikai paspiningosi, vai nu kautkā tāāā pacopēsi no laivas, tad tu smagi maldies. Ja jau tu esi aizdomājies līdz laivai, tad es varu jau gandrīz droši apgalvot, ka ar tevi ir cauri, ja vēl nejūties gluži saslimis, tad krietnu ,,vīrusu" jau esi noķēris. Tas protams labā nozīmē.
Ja man šodien būtu jāsāk viss no gala ar laivas izvēli, pie šodienas vajadzībām, es dotu priekšroku stiklašķiedras laivai ar plakano dibenu un garumā ap 4 metri. Ņemot vērā transportēšanas iespējas, uzglabāšanu ziemā, ietilpību priekš nepieciesamajiem copes verķiem un arī ne mazsvarīgu faktoru, lai ar samerā mazjaudīgu motoru tā viegi slīdētu pa ūdeni.
Lai nu kā....laipni lūgts pūlciņā pie ,,slimniekiem" :)
2.jūlijs 2014, 13:16 | links
 
Sveiki

Ir doma par laivas motoru. Nevarētu kāds padalīties ar pieredzi par Deamon Bc520-2. Pašam nav bijusi vēl saskare ar laivas motoriem, tapēc nebūtu slikti noskaidrot citu domas un pieredzi. :) http://www.ss.lv/msg/lv/transport/other/the-sailing-charter/engines/jffcp.html
2.jūlijs 2014, 13:09 | links
 
Sveiks visiem :)
Ir doma iegādāties savu pirmo piepūšamo laivu. Zinu, ka būs apdirsiens no daudziem, bet gribas dzirdēt konstruktīvas atbildes par izvēli :
http://www.semicom.lv/Sports_un_atp%C5%ABta/Laivas/Piep%C5%AB%C5%A1am%C4%81s_laivas/Piep%C5%AB%C5%A1am%C4%81_laiva_MARINER_4_Boat_Set_68376_2010352_1129.html


Sveiks!
Atbildes var būt viskonstruktīvākās un vis viss visss! Bettt pircējs/lietotājs būsi Tu. Tātad subjektīvais faktors ir Tavs. Objektīvais faktors sastāv no tādām lietām kā maksātspēja, potenciālās laivas noslogojums un pielietošana, reālu ērtību nepieciešamība, utt. Redzi nu! Tā nu ir, ka laivas izvēles process ir tik pat bezgalīgs kā, piemēram, veļas mašīnas izvēlēšanās.
Vari iet savu pieredzes ceļu, lai vai kāda tā Tev pašlaik ir - attīstīsi "SAVAS LAIVAS" izpratni un kaut kad nākotnē varēsi konsultēt, balstoties uz savu pieredzi!
Labākās piepūšamās laivas LV tomēr laikam būs BUSH, DULKAN, OUTLAND, da kaut vai HIBO, utt. utml.
Tā ir MARINER 4

Bobis, 1.jūlijs 2014, 21:36

Bobis, 1.jūlijs 2014, 21:37

ymk, 1.jūlijs 2014, 22:11


Jā saprou, ka ir jāiet savs ceļš pie saprašanas, Protams, ja naudas būtu neierobežotā daudzumā, tad ņemtu BUSH vai kādu citu zināmu un uzticamu ražotāju. Patiesībā gribas lai jau pirmajā izbraucienā nebūtu jāpeld krastā "kraulā"
Tapēc ar vaicāju šai forumā, kādas ir atsauksmes par šādu laivu.
1.jūlijs 2014, 22:34 | links
 
Sveiks visiem :)
Ir doma iegādāties savu pirmo piepūšamo laivu. Zinu, ka būs apdirsiens no daudziem, bet gribas dzirdēt konstruktīvas atbildes par izvēli :
http://www.semicom.lv/Sports_un_atp%C5%ABta/Laivas/Piep%C5%AB%C5%A1am%C4%81s_laivas/Piep%C5%AB%C5%A1am%C4%81_laiva_MARINER_4_Boat_Set_68376_2010352_1129.html
Sveiks!
Atbildes var būt viskonstruktīvākās un vis viss visss! Bettt pircējs/lietotājs būsi Tu. Tātad subjektīvais faktors ir Tavs. Objektīvais faktors sastāv no tādām lietām kā maksātspēja, potenciālās laivas noslogojums un pielietošana, reālu ērtību nepieciešamība, utt. Redzi nu! Tā nu ir, ka laivas izvēles process ir tik pat bezgalīgs kā, piemēram, veļas mašīnas izvēlēšanās.
Vari iet savu pieredzes ceļu, lai vai kāda tā Tev pašlaik ir - attīstīsi "SAVAS LAIVAS" izpratni un kaut kad nākotnē varēsi konsultēt, balstoties uz savu pieredzi!
Labākās piepūšamās laivas LV tomēr laikam būs BUSH, DULKAN, OUTLAND, da kaut vai HIBO, utt. utml.
Tā ir MARINER 4

Bobis, 1.jūlijs 2014, 21:36

Bobis, 1.jūlijs 2014, 21:37
1.jūlijs 2014, 22:11 | links
 
Iesaku izvēlēties Minn kota nevis ķīniešu storm, ar ķīniešu dranķiem ir slikta pieredze.

Ciplis, 1.jūlijs 2014, 17:14

Tikai nevajag, džeki brauc jau otro gadu un bez problēmām. Ķīnieši var uztaisīt arī normālas lietas, divu gadu laikā neviens motors nav atnācis uz garantijas remontu.
1.jūlijs 2014, 22:04 | links
 
Sveiks visiem :)
Ir doma iegādāties savu pirmo piepūšamo laivu. Zinu, ka būs apdirsiens no daudziem, bet gribas dzirdēt konstruktīvas atbildes par izvēli :
http://www.semicom.lv/Sports_un_atp%C5%ABta/Laivas/Piep%C5%AB%C5%A1am%C4%81s_laivas/Piep%C5%AB%C5%A1am%C4%81_laiva_MARINER_4_Boat_Set_68376_2010352_1129.html

Bobis, 1.jūlijs 2014, 21:36

Tad jau labāk pieliec nedaudz naudiņas un paskaties šo: http://www.electrostore.lv/airu-laivas/784-storm-st-260.html vai http://www.electrostore.lv/airu-laivas/1077-storm-st-260.html
5 slāņu materiāls, kārtīgi beņķi un puscietā grīda, Ja ar naudām uz doto brīdi pašvaki var noformēt bezprocentu līzingu.
1.jūlijs 2014, 22:01 | links
 
tu skaties kkur ne tur! šiem motoriem nav ne vainas! un nekur nekas nepazūzd.......
1.jūlijs 2014, 21:37 | links
 
Sveiks visiem :)
Ir doma iegādāties savu pirmo piepūšamo laivu. Zinu, ka būs apdirsiens no daudziem, bet gribas dzirdēt konstruktīvas atbildes par izvēli :
http://www.semicom.lv/Sports_un_atp%C5%ABta/Laivas/Piep%C5%AB%C5%A1am%C4%81s_laivas/Piep%C5%AB%C5%A1am%C4%81_laiva_MARINER_4_Boat_Set_68376_2010352_1129.html
Tā ir MARINER 4

Bobis, 1.jūlijs 2014, 21:36
1.jūlijs 2014, 21:37 | links
 
Sveiks visiem :)
Ir doma iegādāties savu pirmo piepūšamo laivu. Zinu, ka būs apdirsiens no daudziem, bet gribas dzirdēt konstruktīvas atbildes par izvēli :
http://www.semicom.lv/Sports_un_atp%C5%ABta/Laivas/Piep%C5%AB%C5%A1am%C4%81s_laivas/Piep%C5%AB%C5%A1am%C4%81_laiva_MARINER_4_Boat_Set_68376_2010352_1129.html
1.jūlijs 2014, 21:36 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager