Laivas un to motori

Pagadskārtu Jānīts nāca līgo,līgo
Savus bērnus apraudzīti līgo.....
Paldies par domām!Es arī neko un nekur nevaru atrast.Domāju,ka pašvaldības policija arī nevarēs neko uzrādīt.Cietā pārliecībā jāsaka ,ka zīmes darbības zona ir 50 metru,lai pierāda pretējo :-).
Urmi,lai noteiktu,ka stāvi vienā līnijā jābūt vismaz diviem atskaites punktiem uz katru pusi.....
Aakki,paldies par domām...

fish1, 23.jūnijs 2014, 15:09

Un tiem atskaites punktiem ir jābūt vienā līnijā. :)
Tu taču nekāpsi krastā un nepeilēsi tos "punktus". :))
23.jūnijs 2014, 15:39 | links
 
Pagadskārtu Jānīts nāca līgo,līgo
Savus bērnus apraudzīti līgo.....
Paldies par domām!Es arī neko un nekur nevaru atrast.Domāju,ka pašvaldības policija arī nevarēs neko uzrādīt.Cietā pārliecībā jāsaka ,ka zīmes darbības zona ir 50 metru,lai pierāda pretējo :-).
Urmi,lai noteiktu,ka stāvi vienā līnijā jābūt vismaz diviem atskaites punktiem uz katru pusi.....
Aakki,paldies par domām...
23.jūnijs 2014, 15:09 | links
 
Jautājums visai draudzei!
Kāda ir enkurošanās zīmes aizlieguma darbības zona?
Iepriekš pateicos!
Līgo,līgo visiem!

fish1, 23.jūnijs 2014, 09:22
Kārtojot eksāmenu par metriem nekas nav minēts. Tāpēc konkrēti metrus nemināšu. Ja atmiņa neviļ, tad šīs zīmes darbības zonā pat velcēt nedrīkst. Tas bij atrunāts normatīvajos aktos. Ja tagad uz sitienu skaidrojums būtu jāatrod, tad .....
Jautājums Tev:
Kā Tu precīzi noteiksi to, vai stāvi uz "taisnās līnijas" starp zīmēm abos krastos, vai nē?

urmaas, 23.jūnijs 2014, 10:54

Apmēram tā....Kā man viens čoms teica kā gāja CSSD eksāmenā,....Kad es liku eksāmenu/tiesības(~40 gadi atpakaļ),..tad tādas zīmes vispār nebija! Ko Jūs man tagad smadzenes skalojiet!Kā braucu-tā braukšu!!DDd
23.jūnijs 2014, 11:23 | links
 
Jautājums visai draudzei!
Kāda ir enkurošanās zīmes aizlieguma darbības zona?
Iepriekš pateicos!
Līgo,līgo visiem!

fish1, 23.jūnijs 2014, 09:22

Kārtojot eksāmenu par metriem nekas nav minēts. Tāpēc konkrēti metrus nemināšu. Ja atmiņa neviļ, tad šīs zīmes darbības zonā pat velcēt nedrīkst. Tas bij atrunāts normatīvajos aktos. Ja tagad uz sitienu skaidrojums būtu jāatrod, tad .....
Jautājums Tev:
Kā Tu precīzi noteiksi to, vai stāvi uz "taisnās līnijas" starp zīmēm abos krastos, vai nē?
23.jūnijs 2014, 10:54 | links
 
Jautājums visai draudzei!
Kāda ir enkurošanās zīmes aizlieguma darbības zona?
Iepriekš pateicos!
Līgo,līgo visiem!
23.jūnijs 2014, 09:22 | links
 
rakstiju garāku penteri, bet nepievienojās :)
bet RIO jau apstāstija par Outland
22.jūnijs 2014, 00:07 | links
 
Ok, paldies visiem un jautri nolīgot..!
21.jūnijs 2014, 17:42 | links
 
Es braucu ar visu laivu un nekādu problēmu.
21.jūnijs 2014, 17:36 | links
 
Mauc ar visu laivu,droši.
21.jūnijs 2014, 15:21 | links
 
Sveiki!
Kā ir, ejot tehnisko apskati laivas piekabei, laiva var būt uz piekabes, vai piekabei jābūt bez laivas?
Paldies!

Rams, 21.jūnijs 2014, 14:13



Varot braukt ar visu laivu. Es pagāšgad uzdevu šo jautājumu pārbaudītājam. Pēc jāņiem braukšu izmēģināt vai šis teica taisnību.
21.jūnijs 2014, 14:52 | links
 
Sveiki!
Kā ir, ejot tehnisko apskati laivas piekabei, laiva var būt uz piekabes, vai piekabei jābūt bez laivas?
Paldies!

Rams, 21.jūnijs 2014, 14:13


Droši bez laivas, jo apskati taču ej piekabei
21.jūnijs 2014, 14:50 | links
 
Sveiki!
Kā ir, ejot tehnisko apskati laivas piekabei, laiva var būt uz piekabes, vai piekabei jābūt bez laivas?
Paldies!
21.jūnijs 2014, 14:13 | links
 
1.Laiva ir jāņem tāda, lai nebūtu problēmas šamo dabūt līdz ūdenim un atpakaļ. (svars,transportēšana utt)
2.Lai tajā būtu ērti copēt. Galvenais, lai pašam ērti, pārējie, ja tādi uzrodās, piecietīs.
3.Uzglabāšanas iespējas.(dzīvoklis vai garaža,šķūnītis).
21.jūnijs 2014, 12:24 | links
 
Lacuk, domaaju ka outland arii nav nekadas vainas:),pats braucu ,probleemas nav bijusas.ja gribi trijataa copeet tad pats minimums buutu 3,90 m.bet labaak ir protams lielaaka.parsvaraa copeejot divataa var izliidzeeties ar 3,60m.perkot laivu ir janjem veraa viiss iespejamais,kur tiks braukts,cik daudz tiks braukts, pamataa cik cilveeku buus laivaa(arii cik copmanju)kaads iespejamais dzineejs ,glabaasana,un tikai tad kad atbildeejis uz vairumu so jaut,tikai tad saac mekleet laivu.kaa saka labaak maacies no citu kljuudaam:):):)
21.jūnijs 2014, 09:43 | links
 
Ieej laivu nama paskaties hibo laivas. Bija kadriz. Nevar sudzeties.
21.jūnijs 2014, 08:49 | links
 
Sveiki, kādu gumijas laivu jūs ieteiktu? Skatos uz BUSH laivām, bet samērā dārgas! Gribētos ar dēļu aizmuguri lai var motoru pielikt un eholotu! Varbūt vafat kādu ietekt? Laivā jābūt vietas vismaz 3
cilvēkiem!
21.jūnijs 2014, 01:35 | links
 
To Litrabols
Nu ar saplāksni ir tā, ka var atļauties savu projektu. Ja pats taisa, pie tiem pašiem izmēriem cenas finiera, stiklašķiedras laivām atšķirsies ļoti. Lētāk koka.
Mans lietotāja viedoklis - koka ir gana mazprasīga uzturēšanai, ja pastāvīgi tur ūdenī. Vienmēr biku kaut kas kaut kur sūksies. Gaita nu kā jau plakandibenei. Kalpošanas laiks - 1mā stāvēja ūdenī pastāvīgi - 7 gadi, otrā pēc copes tika izskalota un vilkta krastā, apgāzta - 5 gadi.

Finieris, savs projekts, max garums 6+ m, ne pavisam plakandibens - tiek glabāta apgāzta krastā. Jau 5.gads, pagaidām izmaiņas neredz. Šo pavasar pārkrāsoju un pārpiķoju (aukstais). Ja būtu zem jumta, būtu daudz svaigāka - lielākais ienaidnieks SAULE. Konstruktīvi izmaksas sastādīja 140 Ls tikai materiāli, kur 40% saplāksnis, 40% dažādas līmes krāsas, sveķi (polistera); 20% skrūves, stiprinājumi. Brusas savas. Tagad taisītu bik savādāk, jo vistrakāk ar līmēm - to veikalā daudz, a visas dažādas. Konstrikcija projektēta pēc motolodka.ru ieteikumiem. Lekāli izdrukāti uz plotera un tālāk jau rutīna :)
20.jūnijs 2014, 13:49 | links
 
Pirmkārt saplāksnim jābūt mitrumizturīgam !Laiva jāglabā sausumā,zem jumta,tad varēs izbaudīt visas saplākšņa laivas priekšrocības-vieglumu,mazu trokšņainību un labu izskatu,protams,ja meistars ir pacenties...Vēlams laivu aplīmēt ar stikla audumu un epoksīda sveķiem.Ja nav iespējas turēt laivu zem jumta,tad ieteikšu stiklaplasta,pats braucu ar pašbūvētu saplākšņa laivu ,var apskatīt galerijā- Pēc copes Ķīšezerā...
20.jūnijs 2014, 11:41 | links
 
Sveiki!
Jautājums tāds ko Jūs sakāt par finiera laivu kvalitāti? Te viens pazīstamais saka ka viņām izturība ir pat labākā kā parastām koka laivām ar to domāju laivai garāks mūžs. Tagad domāju viņš tā saka ka viņam finiera laiva vai tā ir patiesība :D
Vēlētos zināt Jūsu viedokli šajā jautājumā!
Paldies uzreiz saku tam kas dos kādu noderīgu informāciju šajā sakarā!
Ne asakas!
18.jūnijs 2014, 22:16 | links
 
palidziet- nozagta laiva
kanoe tipa ar divam sedvietam, apmeram 4m gara diezgan slikta stavokli -
ipasas pazimes- airetaja sedvieta nostiprinata ar gridas putoplastu, pamatigi limeta apaksa ar epoksida svekiem, viens sans pamatigi stiprinats ar putoplastu un celtniecibas putam, zala krasa. bortu augsa pamatigi cietusi,plaisas. bet peldeja ideali.
nozagsanas vieta aiviekstes upe netalu no meiraniem. mans nr 28838283
17.jūnijs 2014, 15:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager