Laivas un to motori

valdi, kā braucas jaunā smukā?

usis, 10.maijs 2014, 22:39

Labi ...un ķeras arī labi....:)
10.maijs 2014, 22:43 | links
 
Bet ja runa iet par detonēšanu tad tas ir tieši saistīts ar degvielas kvalitāti un ne tikai ...tam var būt nepareiza dzinēja eksplutācija kuras rezultātā cilindros nokļūstot eļļai rodas uzdegums un tas tad arī rada detonēšanu...
10.maijs 2014, 22:42 | links
 
googlē ierakstīji detonācīja lai uzzinātu tā vārda zinātnisko nosaukumu. vari droši ticēt tam dīlerim. katrs dara kā uzskata par pareizu. es ar mašinu kurai ir benzīnmotors esmu braucis ar tīru dīzeli(ekspermenta pēc) gāja. tikai jauda nebīja.ar 5 vai cik tur% nu tad cik īsti? kur rāvi tādu informācīju?

ilcha42, 10.maijs 2014, 22:28
Redz ja paraktos dziļāk tad saprastu kāpēc nebija jaudas....dīzeļiem kompresijas pakāpe ir krietni augstāka kā benzīna motorīšiem ja ielietu benzīnu ar skaitli E 150 tad būtu tāds pat efekts bet ja pabraktu ar A76 td jau pēc pirmās bākas virzuļi būtu čupā.....

valdiszarins, 10.maijs 2014, 22:38
10.maijs 2014, 22:42 | links
 
valdi, kā braucas jaunā smukā?
10.maijs 2014, 22:39 | links
 
googlē ierakstīji detonācīja lai uzzinātu tā vārda zinātnisko nosaukumu. vari droši ticēt tam dīlerim. katrs dara kā uzskata par pareizu. es ar mašinu kurai ir benzīnmotors esmu braucis ar tīru dīzeli(ekspermenta pēc) gāja. tikai jauda nebīja.ar 5 vai cik tur% nu tad cik īsti? kur rāvi tādu informācīju?

ilcha42, 10.maijs 2014, 22:28

Redz ja paraktos dziļāk tad saprastu kāpēc nebija jaudas....dīzeļiem kompresijas pakāpe ir krietni augstāka kā benzīna motorīšiem ja ielietu benzīnu ar skaitli E 150 tad būtu tāds pat efekts bet ja pabraktu ar A76 td jau pēc pirmās bākas virzuļi būtu čupā.....
10.maijs 2014, 22:38 | links
 
ilcha, tu tik daudz ko vēl nezini, ka grūti pat pateikt, ar ko sākt.
ja nemaldos jau gadu 5 benzīnam pievieno 5% biodegvielu, un bīdījas lietas uz 8 pusi, a var būt kādam svinu pažēloja un sarunas iesprūda:)
10.maijs 2014, 22:37 | links
 
Laikam jau jāievieš skaidrība....ražotāji laivu dzinējiem iesaka bezsvina degvielu ne jau tāpēc ka to vajaga dzinējam bet gan dēļ svina kaitīguma veselībai un vēl nesenos laikos bij tankos E-92 ko lietoja meža brāli saviem zāģeriem ....bet par to izgarošanu un nogusnēm kas paliek no piedevām par kurām varam tikai minēt tad iesaka pirms velk ārā no ūdens tie kam ir ar karbīzeriem aizgriež krānu un izrūcina to tukšu un tad nebūs nepatīkamu pārsteigumu
10.maijs 2014, 22:31 | links
 
googlē ierakstīji detonācīja lai uzzinātu tā vārda zinātnisko nosaukumu.
vari droši ticēt tam dīlerim. katrs dara kā uzskata par pareizu.
es ar mašinu kurai ir benzīnmotors esmu braucis ar tīru dīzeli(ekspermenta pēc) gāja. tikai jauda nebīja.
ar 5 vai cik tur% nu tad cik īsti? kur rāvi tādu informācīju?
10.maijs 2014, 22:28 | links
 
liekas tolaik bija 92, a varbūt kāds cits numurs, bet stāsts jau par ko citu, šobrīd 95 tiek papildināts ar 5 vai cik tur % spirtu, un ja motoru dīleris iesaka šādu benzīnu pirms ilgākas pauzes noliet , tad tam noteikti ir kāds loģisks iemesls, iztvaikojot rodas kādas tur nogulsnes , kas var šo to aizsprostot un ko tur diži teoretizēt, tas dēl detonācijas, vibrācijas , jeb molekulāras dehidrācija:)
10.maijs 2014, 22:15 | links
 
usi
es skatos ka nav tev sajegas
ka tik tas 96 lielās devās tavām smadzenēm nav kautko sliktu sadarījis. palasi labāk ko džeki raksta un paklusē, ja neko nesaproti.
tu forumā katrā otrajā tēmā kautko gudru secini.
10.maijs 2014, 22:11 | links
 
kas ir parasts beņdža?
76? 95? 98?
10.maijs 2014, 22:07 | links
 
kas ir parasts beņdža?
76? 95? 98?
10.maijs 2014, 22:07 | links
 
usis
te iet runa par laivu motoriem nevis par kautkādiem žiguļiem. no tām tavām 3- 3litrenēm tur neks nevarēja notikt. siltam ielēju un aiziet. a tu paprovē pēctam aukstu palaist ar to spirtu.
vispār saproti no kā rodās dotonācīja, un kas tā vispār ir?
10.maijs 2014, 22:04 | links
 
parasta benža, ar ko gan citu
10.maijs 2014, 22:02 | links
 
es par to nestrīdos ar kādu degvielu ikdienā braucāt?
10.maijs 2014, 21:58 | links
 
4x4- pirms gadiem , kad bija benzīna deficīts, braucu pakaļ uz Mažeiķu rajonu. barterim mašinā bija 5 trīslitrenes spirta.pie Anneeniekiem izbeidzas benža, izmisigi mēģinājumi nostopēt kādus litrus, tad ienāca prātā doma, i nekas aizbraucu, bez kādas detonācijas un pārbūves, nācās gan vēl braukt otreiz jo barteris bija nokurināts:)
10.maijs 2014, 21:52 | links
 
jjanis
protams kad var, pat ir ieteicams.
10.maijs 2014, 21:34 | links
 
jebkura mašīna var, pēc attiecīgas pārbūves.
10.maijs 2014, 21:33 | links
 
jebkurā gadījumā no pamacības saproti ka nav nekā slikta ja izmanto 98, īpaši ja daudziem ir problēmas lietojot 95
10.maijs 2014, 21:30 | links
 
quattro, vai bez 80 lapu aprakstīšanas vari pateikt- vai žigulis var braukt ar 96 spirtu?
10.maijs 2014, 21:30 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager