Laivas un to motori

kādas atsauksmes par šo motoru http://www.ss.lv/msg/lv/transport/other/the-sailing-charter/engines/jhnjc.html

pifins, 5.maijs 2014, 14:05

Arī interesē atsauksmes...
Varbūt kāds bijis skatījies. Ja nē jābrauc pašam meklēt kur Ogrē tas viss atrodas.

trokiis, 5.maijs 2014, 17:02

ja kaut ko noskaidro par to motoru, tad padod ziņu.
5.maijs 2014, 17:11 | links
 
kādas atsauksmes par šo motoru http://www.ss.lv/msg/lv/transport/other/the-sailing-charter/engines/jhnjc.html

pifins, 5.maijs 2014, 14:05


Arī interesē atsauksmes...
Varbūt kāds bijis skatījies. Ja nē jābrauc pašam meklēt kur Ogrē tas viss atrodas.
5.maijs 2014, 17:02 | links
 
Sveiciens visiem. Kāmēr ārā sūdīgs laiks, uzradās ķecerīga ideja. Man ir laiva BRIG 330 ar cieto finiera grīdu kura sastāv no 5 daļām un tā kā es laivu transportēju un uzglabāju saliktā veidā, galvā iezagās doma, ka varbūt varētu uztaisīt grīdu no 2 daļām ,ķipa lai mazāk savienojuma vietu. Varbūt kāds var ieteikt kādu materiālu varētu izmantot esošā 12mm finiera vietā, moš ir kaut kāds plastikāts vai vēl kaut kas nezināms. Ideja vēl tāda ka gribētos pataisīt laivu vieglāku jo grīda sastāda apm 1/2 no laivas svara . Ja nav citu variantu iesakiet vismaz kur var nopirkt kvalitatīvu finieri.
5.maijs 2014, 16:20 | links
 
man ir bush kaiman360(reģistrēta kā motorlaiva) ar elektomotoru!! draugs prasa, lai iedod uz copi!jautājums: vai viņam vajag tiesības vai nē!!??

gundar, 3.maijs 2014, 19:04
Nē, nevajag. Tiesības vajag tikai ja draugs brauks ar motoru kas ir lielāks par 5ZS

Vairis30, 3.maijs 2014, 20:12

Ministru kabineta noteikumi Nr.158
76. Vadīt ūdensmotociklus, motorlaivas, kuterus un motorjahtas atļauts personām, kurām ir normatīvajos aktos par atpūtas kuģu vadītāju sertificēšanu noteiktajā kārtībā iegūtas attiecīga kuģošanas līdzekļa vadīšanas tiesības. Kuģošanas līdzekļa vadīšanas tiesības apliecina attiecīgs ieraksts transportlīdzekļu vadītāju reģistrā un kuģošanas līdzekļa vadītāja apliecība.
(Grozīts ar MK 18.05.2010. noteikumiem Nr.449)
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Tātad-ja laiva piereģistrēta kā motorlaiva, vadītāja apliecība vajadzīga jebkurā gadījumā. Ja kā airu laiva - ar motoru no 5ZS
5.maijs 2014, 15:14 | links
 
Nu nezinu kāds tur ir,bet esmu redzējis,ka amerikāņiem ir laivu motori kas darbojas uz gāzi! Ja kāds motoru tirgonis grib izplatīt tos Latvija varu atrast koordinātes.
5.maijs 2014, 15:10 | links
 
 
Nodrošina finansējumu, lai visiem
4.maijs 2014, 11:07 | links
 
tev vajag pumpim speciālu galu. skaties te 4 eur
http://www.bushboats.com/lv/aksessuari/aksesuari.html
tik cik var piepumpēt ar kājas pumpi būs ok. max 0,25 bar.
4.maijs 2014, 10:29 | links
 
Sveiki.
Daži jautājumi man ir.
Nopirku Zebec 285 (lietotu) (Pirkta laivu namā) laivu, bet nebija pumpis līdz.
Vecie gumijas laivas pumpji, + elektriskais ari īsti nepalīdz, jauda līdz galam nav tik jaudīga, jo ventīlis Zebec ir ar atsperi bīdāms uz iekšu, tad pagriež..
1. Cik stipri jāpumpē PVC laivas ?
2. Vai ir kaut kādi uzgaļi ko skruvē,vai liek klāt ventīlim, vai tikai speciālu pumpi vajag, ar speciāliem uzgaļiem.
3. Kādā pozīcijā jāatstāj ventīlis kad laivu sarullē, vaļā vai ciet.
4. Vai ar elektrisko pumpi drīkst pumpēt, .. ventili iespiež (atsperi) uz iekšu un tad piepūš cik pumpis velk... un tad fiksē ventīli ciet režīmā.
Ja ir kāds uzgalis... ko stiprina ventīlim.... varbūt varam vienoties, esmu Rīgā, Imantā...
Kaut ko jau sastiķēju, notinu ar lenti, piespiežot izdevās, bet nenopietni, bet gribas lai ir viss OK... Rīt copēt..., kad veikals LAIVU NAMS būs vaļā tad jau tikšu skaidrībā....
4.maijs 2014, 10:14 | links
 
Paldies par info
3.maijs 2014, 21:02 | links
 
 
līdz 50 ZS = 20 EUR / kompl

coplietdraug, 3.maijs 2014, 18:22

Vai vari ielikt bildi?
3.maijs 2014, 20:13 | links
 
man ir bush kaiman360(reģistrēta kā motorlaiva) ar elektomotoru!! draugs prasa, lai iedod uz copi!jautājums: vai viņam vajag tiesības vai nē!!??

gundar, 3.maijs 2014, 19:04

Nē, nevajag. Tiesības vajag tikai ja draugs brauks ar motoru kas ir lielāks par 5ZS
3.maijs 2014, 20:12 | links
 
man ir bush kaiman360(reģistrēta kā motorlaiva) ar elektomotoru!! draugs prasa, lai iedod uz copi!jautājums: vai viņam vajag tiesības vai nē!!??
3.maijs 2014, 19:04 | links
 
līdz 50 ZS = 20 EUR / kompl
3.maijs 2014, 18:22 | links
 
Kuram vajadzēja antikavitācijas palielināšanas plaksnes?
50 ZS = 25 EUR / kompl.
3.maijs 2014, 18:21 | links
 
urmass tu man zvaniji? :D laikam savam pļurkšķim ņemšu jaunu dzenskrūvi :) jāsagaida kad beigsies brīvdienas un jābrauc pie Suzuki izplatītāja :) a , bet tā gribas patvičot :(! tuvākajā laikā nesanāks, ja tik ar feederi kko pavilkt Ventā :)

lacuks007, 2.maijs 2014, 21:09

Labāk pafīderē Baltiņā. Jo uz Ventu nebraukšu, lai tev cēli pabrauktu garām. :))
Lai veicās ātrāk propelleri iepirkt. :)
2.maijs 2014, 21:16 | links
 
urmass tu man zvaniji? :D laikam savam pļurkšķim ņemšu jaunu dzenskrūvi :) jāsagaida kad beigsies brīvdienas un jābrauc pie Suzuki izplatītāja :) a , bet tā gribas patvičot :(! tuvākajā laikā nesanāks, ja tik ar feederi kko pavilkt Ventā :)
2.maijs 2014, 21:09 | links
 
nu iespeejams ka urmasam taisniiba.
2.maijs 2014, 12:29 | links
 
csdd lapaa rakstiits ja motora jauda parsniedz 3,68 kw tad vajag tiesiibas,5 hp hondai manupraat ir 3,77 kw(visvaz vienai ko esmu redzeejis bija:)),tatad tiiri teoretiski ja grib izcakareet var:)

rio., 2.maijs 2014, 12:15

Jāni nemuldi un izlasi kārtīgāk gan pasi, gan ari CSDD prasīto. :))
Honda BF5zs, pasē stāv rakstīts- jauda 3,68. CSDD mājas lapā stāv rakstīts, ka tiesības nevajag līdz 3.7. :)
Pats ar tādu nobraukāju 3 sezonas. Kaut poļicajus sastapu regulāri, neviens un ne reizi neapjautājās par tiesībām.:)
2.maijs 2014, 12:23 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager