Laivas un to motori

 
Ir kādam ideja kur var nopirkt Honda BF5A4SBU jaunu pa zem 1150 euro ?

festers, 10.aprīlis 2014, 11:17


Priekš kam tev to sūdu vajag?
10.aprīlis 2014, 21:20 | links
 
Ir kādam ideja kur var nopirkt Honda BF5A4SBU jaunu pa zem 1150 euro ?
10.aprīlis 2014, 11:17 | links
 
vai zirga kakla koka pakavs arii der?:)
Vajadziibas gadiijumaa var iejuuġt kaadu nespetno liidaku vai copes koleegi airos...

;DD
8.aprīlis 2014, 12:45 | links
 
Protams, ka var. Redzi - mazliet izdomas, bikiņ piepūles un būs! Jo MK noteikumi un zemāka spēka normatīvie akti tieši neatrunā glābšanas uzpariktes (riņķa, pakava, utt.) konkrētus raksturlielumus.

Par pakavu.......
Tad jau vienkaarsi var nopirkt jebkuraa sporta veikalaa kaadu beernu peldeeshanas pakavu, izgriest caurumu un piepuust ar celtnieciibas putaam, ja nepatiik kraasa, piepirkt baloninju un nokraasot sarkanu.........
un viss......
?

Ri4i20, 8.aprīlis 2014, 12:01
8.aprīlis 2014, 12:08 | links
 
Par pakavu.......
Tad jau vienkaarsi var nopirkt jebkuraa sporta veikalaa kaadu beernu peldeeshanas pakavu, izgriest caurumu un piepuust ar celtnieciibas putaam, ja nepatiik kraasa, piepirkt baloninju un nokraasot sarkanu.........
un viss......
?
8.aprīlis 2014, 12:01 | links
 
Motoriem ar integrēto bāku var jau pievienot arī ārējo kas manuprāt ir pat forša fiška, jo nevajag maziem braucieniem staipīt lielo bāku. Un spiedienu ārējais bākai jau uzpumpē ar pumpi.
Yamahai 5Zs ar intigrēto bāku arī ir pumpītis lai pirms lietošanas kad ir izbraukts tukš karbis nav jarausta striķis... uzpumpē un šķil klāt:)
8.aprīlis 2014, 11:57 | links
 
Nu tad pardon! Esmu nevietā ielicis savu komentu. :):)
Varbūt mazam dzinējam ar integrēto bāku un domātu degvielas pašteci no augšas nemaz tā īsti efektīvi nevar izmantot ārējo bāku?! Piemēram, nav efektīvas degvielas padeves uz augšu pa gumijas cauruli.........lai speciālisti un tie, kuri saskārušies ar šo komentē.

...nepažēlot dažus latiņus un nopirkt Krasta ielas veikalā oriģinālo? ..


ymk, 8.aprīlis 2014, 10:14

Kad biju motora meklējumos tad biju arī iegriezies Krasta ielas Tohatsu un runāju ar Verneri. Viņš teica ka oriģinālo bāku var nopirkt TIKAi kopā ar motoru kuram ir paredzēta ārējā bāka. Bet tā kaudze ar bākām kuras bija bodē ir ja tā varētu teikt ir neorģinālās bākas.

kaspars71, 8.aprīlis 2014, 11:05
8.aprīlis 2014, 11:30 | links
 
...nepažēlot dažus latiņus un nopirkt Krasta ielas veikalā oriģinālo? ..


ymk, 8.aprīlis 2014, 10:14


Kad biju motora meklējumos tad biju arī iegriezies Krasta ielas Tohatsu un runāju ar Verneri. Viņš teica ka oriģinālo bāku var nopirkt TIKAi kopā ar motoru kuram ir paredzēta ārējā bāka. Bet tā kaudze ar bākām kuras bija bodē ir ja tā varētu teikt ir neorģinālās bākas.
8.aprīlis 2014, 11:05 | links
 
Ķīniešu zeļļiem dažreiz sanāk arī tādas bākas, kurām sulo gar korķa vītni ...
8.aprīlis 2014, 11:05 | links
 
Klau kungi man ir viens jautājums, man ir Tohatsu 4hp, nedēļu atpakaļ iepirku ārējo bāku, jebšu visu komplektu-bāku, šļauku, pumpīti un konektoru. Kamēr bāka pilna viss ok, kā palika litri trīs, tā pipec augšā nesūc :( Kas pie vainas?
Par pašu pirkumu varu teikt tikai vienu-savam ienaidniekam es to nenovēlētu. Bāka sulo, līdz ar to, auto smird pēc degvielas, konektors uzliekas tikai ar mānīšanu utt. Šļaukai gan cepuri nost, pilda savas funkcijas bez vārda runas :) Pirks veikalās LV, protams, veikala vārdu atļaušos nenosaukt :)

Dzabars, 7.aprīlis 2014, 23:01

Vienīgais kas bākai var sulot ir ventilācijas propķis. Tas transportējot ir jāaizgriež ciet.
8.aprīlis 2014, 10:28 | links
 
Sveiki viiri...
Seezu domaaju....
Domaaju par glaabsanas pakavu.......
Vai ir kaadi noteikti izmeeri kaadam ir jaabuut?
jeb der jebkaads izmeers.......?
Ir glaabsanas rinkis, bet puuslim pa lielu-nav kur likt...

Ri4i20, 7.aprīlis 2014, 23:21


Laivā mētājas pakavs. līdz šim visiem patika un labs bija. No lietošanas viedokļa - ērtāk nobāzt...
8.aprīlis 2014, 10:16 | links
 
Man ir oriģinālais Tohatsu motors + viss komplekts. Absolūti nekādu problēmu!!! ..varbūt varēji nepažēlot dažus latiņus un nopirkt Krasta ielas veikalā oriģinālo? ..ar garantiju. Ja Tev pirkumam ir jelkāda garantija - maini nost, jeb izvirzi pretenziju.

Klau kungi man ir viens jautājums, man ir Tohatsu 4hp, nedēļu atpakaļ iepirku ārējo bāku, jebšu visu komplektu-bāku, šļauku, pumpīti un konektoru. Kamēr bāka pilna viss ok, kā palika litri trīs, tā pipec augšā nesūc :( Kas pie vainas?
Par pašu pirkumu varu teikt tikai vienu-savam ienaidniekam es to nenovēlētu. Bāka sulo, līdz ar to, auto smird pēc degvielas, konektors uzliekas tikai ar mānīšanu utt. Šļaukai gan cepuri nost, pilda savas funkcijas bez vārda runas :) Pirks veikalās LV, protams, veikala vārdu atļaušos nenosaukt :)

Dzabars, 7.aprīlis 2014, 23:01
8.aprīlis 2014, 10:14 | links
 
..bija jau te diskusijās šī tēma...... principā der jebkāds ar piebildi, ka tam ir peldspēja attiecībā pret cilvēku. Der pat piepūšamais peldriņķis, ja spēsi kontrolierus pārliecināt, ka spēsi piemest glābjamajam klāt. :) Vēl jau esot vieta improvizācijai! Bet pavisam pa nopietnam - der rūpnieciski ražoti un tie ir plūs mīnus apmēram līdzīga lieluma. Neko darīt......drošība un likumpaklausība pirmajās vietās...

Sveiki viiri...
Seezu domaaju....
Domaaju par glaabsanas pakavu.......
Vai ir kaadi noteikti izmeeri kaadam ir jaabuut?
jeb der jebkaads izmeers.......?
Ir glaabsanas rinkis, bet puuslim pa lielu-nav kur likt...

Ri4i20, 7.aprīlis 2014, 23:21
8.aprīlis 2014, 10:10 | links
 
Sveiki viiri...
Seezu domaaju....
Domaaju par glaabsanas pakavu.......
Vai ir kaadi noteikti izmeeri kaadam ir jaabuut?
jeb der jebkaads izmeers.......?
Ir glaabsanas rinkis, bet puuslim pa lielu-nav kur likt...
7.aprīlis 2014, 23:21 | links
 
Klau kungi man ir viens jautājums, man ir Tohatsu 4hp, nedēļu atpakaļ iepirku ārējo bāku, jebšu visu komplektu-bāku, šļauku, pumpīti un konektoru. Kamēr bāka pilna viss ok, kā palika litri trīs, tā pipec augšā nesūc :( Kas pie vainas?
Par pašu pirkumu varu teikt tikai vienu-savam ienaidniekam es to nenovēlētu. Bāka sulo, līdz ar to, auto smird pēc degvielas, konektors uzliekas tikai ar mānīšanu utt. Šļaukai gan cepuri nost, pilda savas funkcijas bez vārda runas :) Pirks veikalās LV, protams, veikala vārdu atļaušos nenosaukt :)
7.aprīlis 2014, 23:01 | links
 
koki
Ir divu veidu motori ar īso un garo virzuļa gājienu,ar īso apgriezienu vienmēr ir vairāk pie vienādas jaudas.Motoriem ar garāku virzuļa gājienu ir lielāks griezes moments kas dažreiz ir svarīgāks kā apgriezienu skaits.Apgriezienu skaitu var mainīt ar sadales fāzu fāzu izmaiņu uz sadales velves,karburātora nomaiņa utt.
Piemēram ņemot Tohatsu 5hp un 6hp visi izmēri vienādi,atškiras tikai karburātori un attiecīgi arī apgriezieni.Tākā lielāko dzīves daļu man bija darīšana ar iekšdedzes dzinējiem un to forsāžu tad droši varu teikt ka motori ar mazāku apgriezienu skaitu ir ilgspēlējošāki .Domāju ka copmaņiem tas ir galvenais.Galvenais ir saprātīga eksplotācija,tīra degviela un laicīga eļļu nomaiņa un nebūs ne vainas nevienam no motoriem.Kādu motoru izvēlēties atkarīgs no velmēm un iespējām.
6.aprīlis 2014, 10:56 | links
 
nu jūs te dodat par tiem motoriem un apgriezieniem. tā nebiju ilgi smējies. :D
6.aprīlis 2014, 09:34 | links
 
es taa kaa neredzu jusu diskusijai jeegu)labaaks ,sliktaaks 5000 apgr. vai 6000 apgr.principaa domaaju tas viena alga,starpiibu tapat neviens iisti nejutiis,kariniet laivai klaat un brauciet buus oki doki:),labaaks vai sliktaaks salidzinaat vareetu sakaraa ar servisa un detalju pieejamiibu un to izmaksaam un nepieciesamiibu peec taa.ir svariigi ko mees no taa motora gribeetu sagaidiit.tads mans viedoklis,kaut no tehnikas saprotu tik daudz kaa kaads dzivnieks no aviaacijas:).
6.aprīlis 2014, 07:45 | links
 
Paldies nemshu vera!
Shodien salīdzināju motoru aprakstus un secinaju ka tiesham starp Merkuru 3,5 HP un Yamahas 5 HP pēdējais ir shvakaks. Merkuram Max apgr. minūte no 5000 līdz 6000 uz pilnu ruchku. Turpretī 5 HP līdz 5500 apgriezieniem.
Kādam ir kāds viedoklis kamdēļ tā.?:)

koki, 5.aprīlis 2014, 20:51
piemēram 5hp honda griež tikai 5000 rpm. tas pats mercurys 5hp arī negriež 6000. daudzi sakot, ka nav īpaši nozīme, kāda firma, ja ņem līdz 5hp, bet kautkur jau tā starpība ir.

Dzeerve, 5.aprīlis 2014, 21:00

Dzerve

Dzerve, Nez kāpēc tauta uzskata ka spoles made in Japan ir labākas

Koki, pēc tavas loģikas sanāk, ka Honda 2.3hp (apgr/min 5000-6000) ir labāks par Honda 5hp.
5.aprīlis 2014, 23:47 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager