Laivas un to motori

Metriņš tur nav
29.maijs 2022, 19:42 | links
 
Uztaisīju vienkāršu un ātri noņemamu stiprinājumu lai būtu droši,laiva Amber 430,motors Yamaha 5hp.Foto galerijā.

joriks, 29.maijs 2022, 18:26[/quote]

Tur jau sarkana lupata jāliek pie dzenskrūves - ārpus gabarītiem....
29.maijs 2022, 19:26 | links
 
Vedot laivu amber430 uz piekabes, 5hp motors - var atstāt pie laivas pieliktu motoru, pie tranča kas no rūpnīcas nāk? Vai tomēr ir jāstiprina un jāstropē lai stiklašķiedrai gabalu neizrauj? Mugura sākusi sāpēt un negribas katreiz motoru stiprināt klāt un ņemt nost.
Uztaisīju vienkāršu un ātri noņemamu stiprinājumu lai būtu droši,laiva Amber 430,motors Yamaha 5hp.Foto galerijā.
29.maijs 2022, 18:26 | links
 
Papildus fiksējošā trosīte labs risinājums.
Nelīmēji uz tiem brūnā saplākšņa gabaliņiem papildus kko gumijotu, lai neļurinās vaļā ?
430jam ražotājs apgalvo ka var uzstādīt motoru līdz 20 hp. Moš ko jau stokā pastiprinājuši.
Ar sešinieku uzgāzējot nejūt tranča kustību. Tas liek domāt ka ir ok.

RaimisD, 28.maijs 2022, 12:24[/quote]
Neko papildus nelīmēju, turās labi tāpat.
Laivu komplektēju priekš sevis Amberā, uzreiz novienojāmies, ka pastiprināta grīda, trancis priekš 20-nieka un vēl par visādām fīčām. Cena, protams, dubultojās, bet toties esmu ar visu pilnībā apmierināts.
28.maijs 2022, 14:29 | links
 
jaazeps [27.05.22]: Vedot laivu amber430 uz piekabes, 5hp motors - var atstāt pie laivas pieliktu motoru, pie tranča kas no rūpnīcas nāk? Vai tomēr ir jāstiprina un jāstropē lai stiklašķiedrai gabalu neizrauj? Mugura sākusi sāpēt un negribas katreiz motoru stiprināt klāt un ņemt nost.
Man ari 430 Amberam ir stiprinatais trancis laikam ar 10 mm plaksni finiera. 15 Merkurs virsu . Papildus 2 skruves cauri visam un pie motira stiprinajuma.
Nekas nelodzas . Braukats daudz i lv i uz Ālandiem. Viss štokos.
28.maijs 2022, 14:28 | links
 
Pienāca diena kad mans Yamaha 5h pārstāja strādāt tukšgaitā((( Sazvanīju Yamaha servisu Pildas ielā, un cepuri nost, kungi nākamajā dienā man viņu paņēma un 2 stundu laikā viss gatavs. Biju ļoti pārsteigts par darba kvalitāti un ātrumu,jo motors bija atvests no Latgales un negribējās braukt vēlreiz pakaļ, neticēju, ka vienas darba dienas laikā tiks salabots. Milzīgs paldies kungiem no Yamaha, motors strādā kā pulkstenītis.
28.maijs 2022, 13:24 | links
 

PēcJāņu pohu rītā bija ienākusi galvā ģeniāla doma. Pārbaudīt cik ātri un cik daudz spēj uzņemt ūdeni Amber 430. Atrāvu ventīli un čiloju. Nogaidīju kādas 30 min. Tad beidzās alus un pacietība , ūdens ar vairs negribēja nākt klāt.
Tad iedarbināju motoru, iegriezu ručku un pēc 5-10 min gaitas laiva bija sausa.
Tā arī daru pēc laivas mazgāšanas, lai dabūtu ūdeni ārā.
28.maijs 2022, 13:05 | links
 
RaimisD [28.05.22]: Moš banāli korķi pazaudēja. Kas cits var notikt.
Kamdēļ sūkņi neislēdzās :( ?
Mans tāds, nekompetentais funktieris. Vai šādā situācijā nebūtu pareizākais, nevis, gaidīt kamēr laiva pildās ar ūdeni, bet pavērt pilnu ručku un mīcīt uz bāzi ?
Ja kāda atvere ir, ūdeni no iekšpuses vajadzētu izraut ārā, ja tā nav purnā protams.
28.maijs 2022, 12:52 | links
 

,,Pilnīgi jauns kuteris, kuru īpašnieki 26. maijā iemēģināja Ķīšezerā, pārsteidza ar tehnisku ķibeli un strauji sāka grimt. ''
Smalks kuģojamais un tāda šaize. Moš banāli korķi pazaudēja. Kas cits var notikt.
Gan jau bija apdrošināts.

https://degpunkta.tv3.lv/degpunkta-dazadi/kisezera-izbili-piedzivo-gimene-kuras-jaunais-kuteris-negaiditi-sacis-grimt/
28.maijs 2022, 12:34 | links
 
Headhunter [28.05.22]: Tur svarīgi vai trancis parastais (standarta) vai stiprinātais. Standartā Amberam, šķiet, nāk kaut kāds priekš elektromotora domātais. No tā arī tie stāsti, ka Ambers ir šits, viss ļurkājas, grīda cilājas utt. Man priekš 20 zs paredzētais, speciāli pastiprināts, pagaidām 6-nieku motoru nekur neesmu pazaudējis, vadājis esmu gan Rīga - Pāvilsota (šoseja), gan pa lauku ceļiem. Piekabe gan ar atsperēm un amīšiem, nevis ar torsioniem, mazāk krata. Vēl viena lieta, ka kaut kur Youtubē redzēju ieteikumu, ka tomēr papildus vajag nodrošināties, jo arī braucot pa ūdeni tīri teorētiski motors varot atļurkāties, tādēļ ieskrūvēju trancī vēl papildus cilpas, caur kurām tādu nelielu stropīti pārlieku pāri skrūvēm. Nezinu, vai to vajag, bet man likās, ka nekādas lielās pūles nesagādā, labāk uzlikšu. Šogad sākšu vizināt 15-nieku uzskrūvētu uz laivas, tad jau manīs, kā būs. Man liekas, ka tā vadājot var sajāt tikai mtorus ar hidraulisko pacelšanu, tiem jāliek speciāla kāja. Parastajam motoram un trancim nevajadzētu ciest...Tfu-tfu-tfu.
Papildus fiksējošā trosīte labs risinājums.
Nelīmēji uz tiem brūnā saplākšņa gabaliņiem papildus kko gumijotu, lai neļurinās vaļā ?
430jam ražotājs apgalvo ka var uzstādīt motoru līdz 20 hp. Moš ko jau stokā pastiprinājuši.
Ar sešinieku uzgāzējot nejūt tranča kustību. Tas liek domāt ka ir ok.
28.maijs 2022, 12:24 | links
 
Vedot laivu amber430 uz piekabes, 5hp motors - var atstāt pie laivas pieliktu motoru, pie tranča kas no rūpnīcas nāk? Vai tomēr ir jāstiprina un jāstropē lai stiklašķiedrai gabalu neizrauj? Mugura sākusi sāpēt un negribas katreiz motoru stiprināt klāt un ņemt nost.

jaazeps, 27.maijs 2022, 22:29

Tur svarīgi vai trancis parastais (standarta) vai stiprinātais. Standartā Amberam, šķiet, nāk kaut kāds priekš elektromotora domātais. No tā arī tie stāsti, ka Ambers ir šits, viss ļurkājas, grīda cilājas utt. Man priekš 20 zs paredzētais, speciāli pastiprināts, pagaidām 6-nieku motoru nekur neesmu pazaudējis, vadājis esmu gan Rīga - Pāvilsota (šoseja), gan pa lauku ceļiem. Piekabe gan ar atsperēm un amīšiem, nevis ar torsioniem, mazāk krata. Vēl viena lieta, ka kaut kur Youtubē redzēju ieteikumu, ka tomēr papildus vajag nodrošināties, jo arī braucot pa ūdeni tīri teorētiski motors varot atļurkāties, tādēļ ieskrūvēju trancī vēl papildus cilpas, caur kurām tādu nelielu stropīti pārlieku pāri skrūvēm. Nezinu, vai to vajag, bet man likās, ka nekādas lielās pūles nesagādā, labāk uzlikšu. Šogad sākšu vizināt 15-nieku uzskrūvētu uz laivas, tad jau manīs, kā būs. Man liekas, ka tā vadājot var sajāt tikai mtorus ar hidraulisko pacelšanu, tiem jāliek speciāla kāja. Parastajam motoram un trancim nevajadzētu ciest...Tfu-tfu-tfu.
28.maijs 2022, 12:03 | links
 
jaazeps [27.05.22]: Vedot laivu amber430 uz piekabes, 5hp motors - var atstāt pie laivas pieliktu motoru, pie tranča kas no rūpnīcas nāk? Vai tomēr ir jāstiprina un jāstropē lai stiklašķiedrai gabalu neizrauj? Mugura sākusi sāpēt un negribas katreiz motoru stiprināt klāt un ņemt nost.
Nepamēģināsi - neuzzināsi. Pieļauju ka Trancim gabalu neizlauzīsi, bet motoru pazaudēt gan šķiet reāli. Saplākšņa uzlikas motora stiprināšanas vietā ir diezgan slidenas. Piekabei amortizācija tāda ir kāda ir.
Pa bedrēm lēkājot var šaize sanākt.
Un ar motoru laivu sasegt grūti, lai lietus nepielej. Spec pārklāju jāšuj.
ZobensArnis varētu precīzāk zināt.
28.maijs 2022, 09:27 | links
 
Vedot laivu amber430 uz piekabes, 5hp motors - var atstāt pie laivas pieliktu motoru, pie tranča kas no rūpnīcas nāk? Vai tomēr ir jāstiprina un jāstropē lai stiklašķiedrai gabalu neizrauj? Mugura sākusi sāpēt un negribas katreiz motoru stiprināt klāt un ņemt nost.
27.maijs 2022, 22:29 | links
 
Daugavas sadaļā spriež par laivām,protams universāla ir gumijniece,vajag iebrauc jebkur,netrokšņo,īpaši nesverās uz jebkuru pusi,saloki iemet bagažniekā divas somas,vienā laiva, otrā grīda; airi;sēdekļi,pumpis no mašīnas.Iesēdos ar saviem 100kg mazajā Pellā,pieliku 4zs,nosēdos uz aimugurējā lējuma,gandrīz ūdens pa pakaļējo bortu smeļas,pakustoties šūpojies uz visām pusēm,a ja vēl sams jāceļ,ta drīzāk viņam par barību. Man laiva 2007gada,nav neviena ielāpa,gaisu tur mēnešiem,tik jāskata āra temperatūra.
25.maijs 2022, 20:12 | links
 
Headhunter [25.05.22]: Uzbūru ainiņu, kā šito kuģi vīri pa mežu stiepj :D:D:D
Un neviens taču tādu nezags.....
:))) jā ar Aivaru pm jau ar par to ierēcām.
25.maijs 2022, 15:31 | links
 
Raimond pērc manējo te Aivars kl.biedrs.

kungels36, 25.maijs 2022, 10:48


Uzbūru ainiņu, kā šito kuģi vīri pa mežu stiepj :D:D:D
Un neviens taču tādu nezags.....
25.maijs 2022, 11:25 | links
 
Raimond pērc manējo te Aivars kl.biedrs.
25.maijs 2022, 10:48 | links
 
Pārdodu komplektu alumīnija motorlaivu Smokerkraft 475 platums 180.Laivai ir aerātors sūkņi topuguns. Motors Mercury 60zs. 2009gada. L kāja. Motoram75amp. akumulātors. Elektromotors Motorguide 24v. 70lb. 60kāja. Vēl gads garantija. Divi akumulātori 115amp. Drošinātāji. Lādētāji Viktron divi gab. Ehalotes Reumaryne dragonfly7pro. vēl gads garantija. Ehalote Garmin uhd92sv. ar 56 devēju. Vēl gads garantija. Kompas. Laiva ir labā tehniskā
un vizuālā stāvoklī. Cena 12500eur. Ir iepēja nopirkt ar laivas garažu. Čaika.


https://www.ss.com/msg/lv/transport/other/the-sailing-charter/motorboats/bnlpc.html#photo-5
25.maijs 2022, 10:41 | links
 
ZobensArnis [Vakar]: varu piedāvāt laivas korpusu,
4,2 m x 1,55 m x 0,65 m
450 EURArni pateicos par piedāvājumu, būs pārāk šerpi meža ezeram. Un sveķos, stikla šķiedrā vēl 100 iekrāmēšu.
Pat šī sskā tirgotā par 250 ir par glaunu.
Vajag tādu, uz kuru paskatoties zagt negribētos pat idiotam :)

RaimisD, 24.maijs 2022, 22:48

Nezinu. Drošība un kvalitāte kaut kā kopā iet. Un viens copes komplekts uz spini ar viegli sanāk uz 500 naudām. Ne vienmēr dūņās var ko pēc tam atrast.
25.maijs 2022, 10:18 | links
 
ZobensArnis [24.05.22]: varu piedāvāt laivas korpusu,
4,2 m x 1,55 m x 0,65 m
450 EUR

Arni pateicos par piedāvājumu, būs pārāk šerpi meža ezeram. Un sveķos, stikla šķiedrā vēl 100 iekrāmēšu.
Pat šī sskā tirgotā par 250 ir par glaunu.
Vajag tādu, uz kuru paskatoties zagt negribētos pat idiotam :)
24.maijs 2022, 22:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager