Laivas un to motori

Nav jaaraksta vainiigs vai nav vainiiigs , bet vai pp ir pareizi kvalificeejusi manu paarkaapumu peec taada un taada panta.....
28.marts 2014, 12:02 | links
 
Tikai parsuudzeet pp, viņi savu leemumu protams atstaas negroziitu, taalaak pp priekšnieka leemu parsudzeet tiesaa, tikai nenokavee termiņus , tiesas izdevumi Tev nav jaamaksaa!
28.marts 2014, 11:53 | links
 
18 Eur un 10 min. CSDD lai šādas problēmas nebūtu.

Ja ir spēcīgi argumenti tad var mēģināt cīnīties, bet tad jārēķinās ar sekām ja neizdosies pierādīt... vai arī ko jau kolēģi minēja iet un mierīgā ceļā visu izrunāt un mēģināt vienoties par adekvātāku soda mēru.
28.marts 2014, 11:47 | links
 
Divas dienas atpakaļ tev vel laikam nebija pagājušas 5 dienas reģistrēšanai. :p
28.marts 2014, 11:36 | links
 
protams ka esmu vainiigs,to es nenoliedzu,ko arii teicu cienijamiem policistiem,protams katrs dara savu darbu!!!bet tiesiibas man protams ir,tiku vinjas arii uzraadijis,bet sajaa gadijumaa uzskatu ka iespejamais sods attiecibaa pret parkaapumu ir nesameeriigi augsts,taapeec arii megjinu SAPRAST,Kadi ir varianti:),pie tam 2 dienas atpakalj mani apstadinaja cita ekipaaza un peec dokumentu parbaudes ,skjiraamies normaali:),vot tas arii mani nedaudz izbriinija,ko tad iepriekseejie neko man ne briidinaaja ne arii aizradija.
28.marts 2014, 10:41 | links
 
dzhi, nebūs taisnība, ielas transportlīdzeklis jāreģistrē 5 dienu laikā, ir bijis gadījums personīgi, kad CP aptur un palaiž pēc dokumentu pārbaudes. Runājot par šo gadījumu - MK 158. noteikumu 26.2. punkts(pēc kura uzlikts sods) skan šādi: "Vadītājam aizliegts izmantot kuģošanas līdzekli, kuru nepieciešams reģistrēt, ja uz tā šim nolūkam paredzētajās vietās nav norādītas valsts reģistrācijas numuru zīmes;", bet Ministru kabineta noteikumi Nr.213 Rīgā 2008.gada 25.martā (prot. Nr.19 36.§) 5.punkts skan šādi "Mazizmēra kuģošanas līdzekļa īpašnieks (valdītājs) ūdens satiksmē iesaistīto mazizmēra kuģošanas līdzekli reģistrē Ceļu satiksmes drošības direkcijā piecu darbdienu laikā pēc tā iegādes vai ievešanas no ārvalsts.". Tb, gadījumā, kad vēl nav pagājušas 5 darbdienas kopš iegādes, reģistrācija vēl nav obligāta. Tas ir punkts, pie kura es apelētu visticamāk. Otrs variants būtu osis1985 ieteiktais, pieminot arī savus ienākumus un soda samērīgumu, jo šajā gadījumā viena un tā pati summa(kas ir tuva pašas laivas vērtībai) attiektos gan uz Abramoviča jahtu, gan 3m pūsli ar 6zs motorīti.
Par airu laivas pārtapšanu motorlaivā un otrādi es neminētu, jo tā ir tikai spēlēšanās ar terminiem un pēc būtības (arī tiesā) zaudētu vienos vārtos.
28.marts 2014, 10:25 | links
 
Rio, man izskatās, ka dotajā situācijā Tu esi vainīgs likuma priekšā pēc pilnas programmas un spirināties pretī te nav jēgas. Tādā situācijā es Tev ieteiktu iet uz menteni un normāli, bez pontiem un izlocīšanās parunāties ar to čiekuru, kurš tur būs. Pastāsti kā ir - ka dega *irsa iemēģināt jaunos pirkumus un, ka atzīsti savu vainu. Domāju, ka tādā veidā ir lielākas iespējas maksimāli samazināt sodu. Tāds ir man ieteikums.
28.marts 2014, 09:57 | links
 
rio. Tur jau ir tā atbilde, par ko piekasījās. Nereģistrēta laiva ir airu laiva. Tikko Tu uzliec viņai motoru, kurš ir lielāks par 3,68kw, viņa automātiski pārvēršas par motorlaivu un ir obligāti jāreģistrē. Tevi soda par nereģistrētas laivas lietošanu. Domājams, ka vadītāja apliecība Tev ir, ja ne, tad arī par to ir sods. Lai Tev veicas!

skiperis, 28.marts 2014, 08:51
pirksanas dokumentos rakstiits(TATAD JA RAKSIITS TATAD TAA IR!!!:) AIRU LAIVA!!! Kuros likumu noteikumos atrunaats laivu laivu parversanaas:)?(rakstiits,vai kur konkreeti varu izlasiit!!!) ka airu laivai uzliekot motoru virs 3,68 kw taa PARVERSAS(TOP,VAI TAML.)PAR MOTORLAIVU, un arii kops pirksanas nav pagajusas 5 dienas ,a obligati ta jaregjistree tikai 5 dienu laikaa:)!un kur rakstiits ka siis 5 dienas kops pirksanas nedriikstu to lietot???

rio., 28.marts 2014, 09:19

braukā pa ielu ar tikko nopirktu automašīnu, bez numuriem, bez tiesiibaam un kad policija uzliek par to sodu briinaas- KAA TAD TAA?!?!?! + veel meklee taisniibu internetaa... Cirks :D
28.marts 2014, 09:53 | links
 
rio. Tur jau ir tā atbilde, par ko piekasījās. Nereģistrēta laiva ir airu laiva. Tikko Tu uzliec viņai motoru, kurš ir lielāks par 3,68kw, viņa automātiski pārvēršas par motorlaivu un ir obligāti jāreģistrē. Tevi soda par nereģistrētas laivas lietošanu. Domājams, ka vadītāja apliecība Tev ir, ja ne, tad arī par to ir sods. Lai Tev veicas!

skiperis, 28.marts 2014, 08:51

pirksanas dokumentos rakstiits(TATAD JA RAKSIITS TATAD TAA IR!!!:) AIRU LAIVA!!! Kuros likumu noteikumos atrunaats laivu laivu parversanaas:)?(rakstiits,vai kur konkreeti varu izlasiit!!!) ka airu laivai uzliekot motoru virs 3,68 kw taa PARVERSAS(TOP,VAI TAML.)PAR MOTORLAIVU, un arii kops pirksanas nav pagajusas 5 dienas ,a obligati ta jaregjistree tikai 5 dienu laikaa:)!un kur rakstiits ka siis 5 dienas kops pirksanas nedriikstu to lietot???
28.marts 2014, 09:19 | links
 
Bongulaacis. Man arī kautkur ir Sputņiks, ejošs, pats remontēju. Ja kaut mazliet esi ņēmies ar mopēdu, tad tas ir tas pats D-5 motors.
28.marts 2014, 08:56 | links
 
rio. Tur jau ir tā atbilde, par ko piekasījās. Nereģistrēta laiva ir airu laiva. Tikko Tu uzliec viņai motoru, kurš ir lielāks par 3,68kw, viņa automātiski pārvēršas par motorlaivu un ir obligāti jāreģistrē. Tevi soda par nereģistrētas laivas lietošanu. Domājams, ka vadītāja apliecība Tev ir, ja ne, tad arī par to ir sods. Lai Tev veicas!
28.marts 2014, 08:51 | links
 
Sveicināti!

Varbūt kāds varētu ieteikt kādu meistaru kas ņemas ar vecajiem motoriem? Man konkrēti ir sputņik 1981g. vajadzētu saremontēt

Bongulaacis, 28.marts 2014, 08:12

ss.lv bija sludinaajums,papeeti,runa tur bija tiesi par veciem dzineejiem
28.marts 2014, 08:14 | links
 
sajaa gadijumaa runa ir tikai un vieniigi par laivas regjistraciju.par motoru man jauaajumus neuzdeva tik prasija cik jaudiigs.
28.marts 2014, 08:12 | links
 
Sveicināti!

Varbūt kāds varētu ieteikt kādu meistaru kas ņemas ar vecajiem motoriem? Man konkrēti ir sputņik 1981g. vajadzētu saremontēt
28.marts 2014, 08:12 | links
 
Nu re,tā jau izskatās labāk...:)
28.marts 2014, 08:09 | links
 
Par motoriem - es kad pārreģistrēju nopirkto motoru, speciāli prasīju CSDD vai tas ir obligāti jādara manai 10 zs un atbilde bija sekojoša: OBLIGĀTI ir jāreģistrē virs 36,8 kW, bet mazākiem nerisģistrētiem motoriem, ja piebrauc inspekcija vai PP, līdzi ir jābūt dokumentam, kas var pierādīt ka šis motors ir TAVS īpašums. Vadītāja apliecība protams obligāta virs 3.68KW.
28.marts 2014, 08:08 | links
 
principaa sodu ,ka airu laivai uzkarinaats motors kas lielaaks par tiem 3,68 kw ,netaa neatrodu

no 117.1 pants. Vispārīgo noteikumu par atpūtas kuģu satiksmi iekšējos ūdeņos pārkāpšana

atrodu sev piemeerotu tik

Par citu noteikumos par kuģošanas līdzekļu satiksmi iekšējos ūdeņos noteikto prasību pārkāpšanu –
izsaka brīdinājumu vai uzliek naudas sodu no pieciem līdz desmit latiem.
28.marts 2014, 08:05 | links
 
Joks i Zviedrijā, i Latvijā ir joks :),labāk vērīgāk palasi kas rakstīts un saliec pareizi komatus. :D
28.marts 2014, 08:04 | links
 
Toni copee zviedrijaa,un copee,ja nav ko teikt,tad briiziem labaak neteikt neko,principaa nesaprotu ko biji domajis,iespeejams ipasais zviedrijas joks:)es te censos likumiigi izvairiities no 150-200 ls,vai arii sapras, vai vispaar esmu to pelnijis:):):)
28.marts 2014, 07:52 | links
 
rio,
laikam pa nakti būsi sapņos ar makteniem kuderiem glisējis un nebūsi vēl riktīgi pamdies -vajadzētu no36,8 KW pārsēsties uz 3,68 KW...:)
28.marts 2014, 07:43 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager