Laivas un to motori

Nebaidies, ka rauj priekšu gaisā. Dod ručkā un laiva pati izlīdzināsies,Tobiš nosacīti izies "glisē".
5.oktobris 2013, 19:18 | links
 
Kanalizācijas trubu uz gāzes roktura un pats laivas priekšā nosēdies.

kkas, 5.oktobris 2013, 19:00


O.K. paldies par ieteikumu-pieredze ar benzīnu 0!
5.oktobris 2013, 19:09 | links
 
Kanalizācijas trubu uz gāzes roktura un pats laivas priekšā nosēdies.
5.oktobris 2013, 19:00 | links
 
Šodien iemēģināju iepirkto Parsun 5HP 2009.gada. Pieleca uz pirmo rāvienu. Aizgāja šerpi. Manai HIBO 3m 32kg (pūšamā grīda) par šerpu-rauj priekšu augšā, ja uz pilnu gāzi. Prasās otrs braucējs. Varēja ņemt 3HP -pilnībā būtu pieticis. 6 stundās bāku 1,3l neizbraucu. Nesapratu ar ko viņš barojas? Velcējas pietiekami klusi. Pēc pirmās reizes neko sliktu teikt nevaru, vienīgi man, šķiet, ka elektromotors, bij ērtāks-ručka garāka, klusāks, pagriez un aiziet. Vienīgi Minn Kotai 30 jauda par mazu. Šodien vējā būtu aizpūsts.
Tā kā dzīvos - redzēs kā Par-suns uzvedīsies.
5.oktobris 2013, 17:57 | links
 
Ja kādam ir interese, varu nopārdot Yamahu 6ZS ar garo kāju, reāli jauns, vienreiz tik iebraucu ūdenī un nomainot laivu uz lielāku šis nu ir lieks ...
4.oktobris 2013, 12:43 | links
 
Vīri vai kāds nezin kur var dabūt 30.Minn Kotai oglīšu turētāju,čomam iskusa .
4.oktobris 2013, 12:42 | links
 
4.oktobris 2013, 11:04 | links
 
man vairāk babītei un engurei

fazator1, 2.oktobris 2013, 16:38


Sapratu-tur nav variantu. Ja maks atļauj,tad ņem- tepat pa labi stūrī ir akcijas piedāvājums - paskati tās max45,50,55 Minn Kotas. Ja par dārgu un vajag uz rudens copi, ņem kaut b/u dažus gadus vecu. Kā jau teicu, tad nojāt šitos verķus ir pagrūti. Tikai 30nieku gan neņem pašvaks. Vai vēl variants, kā man ieteica, pa ziemu štuko kā no jeņķiem Max55 uz šejieni pa lēto dabūt.
2.oktobris 2013, 18:18 | links
 
man vairāk babītei un engurei
2.oktobris 2013, 16:38 | links
 
man vairāk engurei un babītei
Pie tam, ja "nebūs vajadzīgs velcei", tad jādomā, ka būs jāmēro palielāki gabaliņi, meklējot zivīgās vietas, tad elektromotorīts galīgi nebūs tas, kas vajadzīgs. Ja vien tas nav piemājas dīķīts. Es domāju, kā piekruķīt abus vienlaicīgi-benzīnu ātrai pārvietošanai, elektro-velcei, jo priekš velces elektro ir ideāls.

doks1959, 2.oktobris 2013, 16:02[/quote]
2.oktobris 2013, 16:37 | links
 
šodie biju bodē noskaidrot par Parsun 15 zirģeļiemsikaku info,itka vis pa smuko.Tik nemaceja man zales darboņi pastastit par distances vadibu.šis kantoris nepiedavā. Varbūt kads zin kadas firmas vadību var piemeistarot?
2.oktobris 2013, 16:29 | links
 
Palīdziet ar padomu kādu modeli minn kota elektromotoru izvēlēties nebūs vajadzīgs velcei pašam pieredze nekāda a modeļu daudz un negribas paņemt tādu kas nevelk

fazator1, 2.oktobris 2013, 15:23


Pie tam, ja "nebūs vajadzīgs velcei", tad jādomā, ka būs jāmēro palielāki gabaliņi, meklējot zivīgās vietas, tad elektromotorīts galīgi nebūs tas, kas vajadzīgs. Ja vien tas nav piemājas dīķīts. Es domāju, kā piekruķīt abus vienlaicīgi-benzīnu ātrai pārvietošanai, elektro-velcei, jo priekš velces elektro ir ideāls.
2.oktobris 2013, 16:02 | links
 
Palīdziet ar padomu kādu modeli minn kota elektromotoru izvēlēties nebūs vajadzīgs velcei pašam pieredze nekāda a modeļu daudz un negribas paņemt tādu kas nevelk

fazator1, 2.oktobris 2013, 15:23


Es braucu visu sezonu ar vecu (kādi 7-9 gadi)Minn Kota30. Aķis no mobilo stacijām - želeja ar atlikušo ietlpību 75Ah (otrs bija rezervē ār bišku mazāku ietilpību). Pa Daugavu, ja nav vējš, var novelcēt stundas 6-8. Ja vējš un divatā, tad 4-5. Bija doma paņemt, ko svaigāku. Izpētīju piedāvājumu. Paliku ka vajag MK max55. Tas ir teju 2 reizes šerpāks un uz maziem apgriezieniem ekonomiskāks. Gribēju vilkt no Cabelas-tur tāds ap 300$, bet, kad atnāks pie mums tad būs tuvu 300LVL. Tad tādu verķīti par to pašu var nopirkt tepat. Mani secinājumi - vajag 55, jo 30 vējā pūš Daugavā prom (rudeņos vējš būs visur). Otrs labāk ar to Digital maximizer - it kā ekonomiskāks- raksta, ka 5 reizes ilgāk nobrauks! Tam gan neticu. Bet sarēķinot un padomājot par 40kg aķu staipīšanu, paliku pie B/u benzīnieka, ko šodien iegādāju. Kaut kā tā ir ar Minn Kota (citus brendus neskati, jo šie ir teju mūžīgi).
2.oktobris 2013, 15:55 | links
 
Es šo sezonu nobeigšu ar airiem, un uz ziemas eglīti arī esmu nobriedis iepirkt 5hp Parsunu, kaimiņs ar tādu motoru nu jau 4 vasaru nobeidz, un pagaidām bez remontiem. Šovasar iedeva man pabraukt ar 2.5 Suzuki un sapratu ka tāds ir pa īsu, kautkā sanāk to motoru mocīt nevis braukt. Palasot forumus krievzemē pēc rakstītā var secināt ka motoram ir savi niķi bet motors esot pavisam neslikts Yamahas - Tohatsu klons un par kautkādām mirstamajām kaitēm neko daudz arī neatradu.
2.oktobris 2013, 15:51 | links
 
Piektdien vai sestdien - brauks selgā ar Parsun, tad ar dos ziņu. Bet vai tas dos īstu priekšstatu? Diez' vai, jo mana pieredze līdz šim tikai ar Minn Kota 30. Tā kā ar 5HP būšu starā jebkurā variantā, ja vien nebūs 5km no mājām jāsežas airos. Par to arī interesentiem paziņos.
2.oktobris 2013, 15:44 | links
 
Palīdziet ar padomu kādu modeli minn kota elektromotoru izvēlēties nebūs vajadzīgs velcei pašam pieredze nekāda a modeļu daudz un negribas paņemt tādu kas nevelk
2.oktobris 2013, 15:23 | links
 
Noriskēju un pajēmu to pašu Parsunu no ss.lv. Man čoms brauc ar 2,5HP piekto gadu un bez bēdu. Skatās uz tādu pašu kā es pajēmu-5HP. Par tām naudiņām, ko vienojos, teica, ka droši var jemt. Tad jau manīs. Cik noprotu, tad skeptiķi paši nemaz nav provējuši, bet tikai dzirdējuši, ka ķīnieši ir ar šķībām acīm.
Puisis pārdod, jo nomainīja 3,45 Bush uz Krimu un šitas palika par mazu.

doks1959, 2.oktobris 2013, 14:46


Varbūt, tad beidzot mums būs iespēja sagaidīt adekvātu viedokli par produktu nevis tukšu filosifešanu :)

kraft, 2.oktobris 2013, 14:52


Tieši. tā. Jo arī taisos meklēt nākošai sezonai +- 5hp motoru, bet nu tās cenas tā kā par lielu.
doks1959- dod ziņu kāds ir
2.oktobris 2013, 15:16 | links
 
Noriskēju un pajēmu to pašu Parsunu no ss.lv. Man čoms brauc ar 2,5HP piekto gadu un bez bēdu. Skatās uz tādu pašu kā es pajēmu-5HP. Par tām naudiņām, ko vienojos, teica, ka droši var jemt. Tad jau manīs. Cik noprotu, tad skeptiķi paši nemaz nav provējuši, bet tikai dzirdējuši, ka ķīnieši ir ar šķībām acīm.
Puisis pārdod, jo nomainīja 3,45 Bush uz Krimu un šitas palika par mazu.

doks1959, 2.oktobris 2013, 14:46



Varbūt, tad beidzot mums būs iespēja sagaidīt adekvātu viedokli par produktu nevis tukšu filosifešanu :)
2.oktobris 2013, 14:52 | links
 
Noriskēju un pajēmu to pašu Parsunu no ss.lv. Man čoms brauc ar 2,5HP piekto gadu un bez bēdu. Skatās uz tādu pašu kā es pajēmu-5HP. Par tām naudiņām, ko vienojos, teica, ka droši var jemt. Tad jau manīs. Cik noprotu, tad skeptiķi paši nemaz nav provējuši, bet tikai dzirdējuši, ka ķīnieši ir ar šķībām acīm.
Puisis pārdod, jo nomainīja 3,45 Bush uz Krimu un šitas palika par mazu.
2.oktobris 2013, 14:46 | links
 
JEMS PARSUN 5hp 2010.G. UN LIDOS PA DAUGAV.

doks1959, 1.oktobris 2013, 23:11


Ja Tu domā to Parsun 5hp 2010g., kurš iekš ss.lv tirgojas, tad viņš jau tur kādi 2mēn. tiek mēģināts notirgot.
Tātad pat patreiz kad, kā raksta motora saimnieks,-
"motora stāvoklis ir ideāls" - motoru pārdot ir ļoti grūti.
Atliek tikai secināt, ka Tev pabraucot sezonu/divas var rasties vēlme pamainīt motorīti, tad šo Parsun labākajā gadījumā varēsi kādam par velti atdot.
2.oktobris 2013, 08:41 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager