Laivas un to motori

RaimisD [09.05.22]: RaimisD [20m]: kādi 30-40 ēriki jānoloca.Mēs mazmotornieki par to tik varam iesmīnēt, tāds cipars sezonā aiziet :)))
Mums ar 0,7pietiek!;D
9.maijs 2022, 19:11 | links
 
RaimisD [09.05.22]: kādi 30-40 ēriki jānoloca.
Mēs mazmotornieki par to tik varam iesmīnēt, tāds cipars sezonā aiziet :)))
9.maijs 2022, 18:52 | links
 
Tā vakara copītē aizšaut līdz ķīsim, uz vietas kko paducināt, mājās tikt kādi 30-40 ēriki jānoloca.
9.maijs 2022, 18:49 | links
 
svens76 [09.05.22]: Pagaidām nav vajadzība, ir ērti un ātri
Tā jau ir, pareizāk domāt nevis kā ietaupīt, bet kā vairāk nopelnīt :)
Ātri jā, bet pie šitiem degvielas cipariem 20 L stundā latvietis praktiskais tevī negriež zobus :) ?
9.maijs 2022, 18:46 | links
 
RaimisD [09.05.22]: svens76 [16:36]: jo vairāk uz ūdens, jo ne pa jokam tās stundas savācas...Neesi domājis par kādu vieglāku, ekonomiskāku kuģojamo ?
Pagaidām nav vajadzība, ir ērti un ātri
9.maijs 2022, 17:57 | links
 
svens76 [09.05.22]: jo vairāk uz ūdens, jo ne pa jokam tās stundas savācas...
Neesi domājis par kādu vieglāku, ekonomiskāku kuģojamo ?
9.maijs 2022, 17:43 | links
 
RaimisD [08.05.22]: Willy [Vakar]: ...es savam Yamaha5hp gada laikā 4 apkopes jau uztaisīju!:)Jā, runājām. Tev baigās stundas sanāk. +-5 dienas nedēļā uz ūdens bišķi ir. Copmans parastais pa sezonu tik daudz nenobrauc cik Tu pa mēnesi.
jo vairāk uz ūdens, jo ne pa jokam tās stundas savācas...
9.maijs 2022, 16:36 | links
 
daddy_j [09.05.22]: PS. Varbūt sievu arī vajag iedot "iebraukt" speciālistam - ilgāk kalpos... :)
To gan nē, ka visu hadeni neizļurkā.
9.maijs 2022, 11:51 | links
 
Bet , ja pa pareizo tad diezgan čakarīgs process.
Pirmā motora iebraukšanas stunda tiek veikta minimālos apgriezienos. Katras 10 min uz vienu minūti apgriezieni tiek pacelti līdz 1/3 no ručkas.
Otrā darba stunda. Motora apgriezieni tiek turēti 1/3 no ručkas. Katras 10 min apgriezieni tiek pacelti 1/2 no ručkas. Turēts minūti.
Trešā stunda.
Apgriezieni tiek turēti 1/2 no ručkas. Katras 10 min apgriezienus paceļ līdz 2/3 no ručkas. Tur minūti.
Ceturtā stunda.
Darbina motoru visā diapazonā ilgi nefiksējoties max apgriezienos.
Ar reduktoru vienkāršāk. Padzenā atpakaļgaitā un darīts.
Tad mainām visas eļļas un darīts.
Protams ,, abkatku,, nevar veikt mucā.

RaimisD, 8.maijs 2022, 09:05


Nu jūs vīri laižat... a kāds dzēriens kurā stundā jādzer, nav pateikts?? :D

PS. Varbūt sievu arī vajag iedot "iebraukt" speciālistam - ilgāk kalpos... :)
9.maijs 2022, 07:51 | links
 
Varu veikt pārnēsājamā motora iebraukšanu, tas maksā 300 EUR

RaimisD [Vakar]: Mans saprast, bet
,,un iebrauktajām h,, ko nozīmē ? Viņi,,apkatku,, veica motoram ?Es to nejautāju, lai piečakarētos. Motorīša iebraukšana ir ļoti svarīgs process. Un būtu tikai normāli, ja servisa centrs piedāvātu to kvalificēti izdarīt. Tik šķiet Latvijā tādas opcijas nav. Un arī Hondai Dārziema ielā tādas iespējas nav.
Nav viņiem tādas tvertnes kur varētu slodzē motoru darbināt entās stundas.

RaimisD, 8.maijs 2022, 08:30
8.maijs 2022, 20:04 | links
 
Willy [08.05.22]: ...es savam Yamaha5hp gada laikā 4 apkopes jau uztaisīju!:)
Jā, runājām. Tev baigās stundas sanāk. +-5 dienas nedēļā uz ūdens bišķi ir. Copmans parastais pa sezonu tik daudz nenobrauc cik Tu pa mēnesi.
8.maijs 2022, 12:23 | links
 
udens2 [08.05.22]: Tikai viena nianse,''abkatkai'' vajag speciālu eļļu
Kad nopērk ,tad motorīti sagatavo visu kā vajag salei.
To ko aprakstīju tā ir ,,abkatkas,, īsā versija. Visa procedūra principā ilgst 10 stundas.
Jo pēc 10h arī vedam uz pirmo apkopi.
Lielajiem motoriem un mazmotoriem process atšķirās. Jālasa ražotāja ieteikumi.
Es to ļoti vispārināju, tīri ,lai saprastu procesu kā tādu.
8.maijs 2022, 11:01 | links
 
Tikai viena nianse,''abkatkai'' vajag speciālu eļļu
8.maijs 2022, 10:54 | links
 
Willy [08.05.22]: Nu nav gan un diezvai to vajadzētu!;)katrs pats iebrauc kā māk..piermā apkope gan ir svarīgi!
Pagāšgad satiku vīru uz upes-kā reiz ar mazo Hondu.Prasu kā ķerās-šis saka, pat kāta neesot!obkatku taisa!:))...un troksni!
,,Kā māk,, tad arī sanāk, kā sanāk.
Bet , ja pa pareizo tad diezgan čakarīgs process.
Pirmā motora iebraukšanas stunda tiek veikta minimālos apgriezienos. Katras 10 min uz vienu minūti apgriezieni tiek pacelti līdz 1/3 no ručkas.
Otrā darba stunda. Motora apgriezieni tiek turēti 1/3 no ručkas. Katras 10 min apgriezieni tiek pacelti 1/2 no ručkas. Turēts minūti.
Trešā stunda.
Apgriezieni tiek turēti 1/2 no ručkas. Katras 10 min apgriezienus paceļ līdz 2/3 no ručkas. Tur minūti.
Ceturtā stunda.
Darbina motoru visā diapazonā ilgi nefiksējoties max apgriezienos.
Ar reduktoru vienkāršāk. Padzenā atpakaļgaitā un darīts.
Tad mainām visas eļļas un darīts.
Protams ,, abkatku,, nevar veikt mucā.
8.maijs 2022, 09:05 | links
 
RaimisD [08.05.22]: Ja normāli iebrauc un regulāri veic apkopes tad laivu motori, piemēram Yamahas iet vairākus gadu desmitus bez kapitālā remonta.
Šis mans vecais, bez bēdu rušina jau 23 gadu.

Šitie vecie ir labi!5kg vieglāki par jaunajiem!motors bomba!+++
...es savam Yamaha5hp gada laikā 4 apkopes jau uztaisīju!:)
8.maijs 2022, 08:56 | links
 

Ja normāli iebrauc un regulāri veic apkopes tad laivu motori, piemēram Yamahas iet vairākus gadu desmitus bez kapitālā remonta.
Šis mans vecais, bez bēdu rušina jau 23 gadu.
8.maijs 2022, 08:46 | links
 
RaimisD [08.05.22]: RaimisD [Vakar]: Mans saprast, bet
,,un iebrauktajām h,, ko nozīmē ? Viņi,,apkatku,, veica motoram ?Es to nejautāju, lai piečakarētos. Motorīša iebraukšana ir ļoti svarīgs process. Un būtu tikai normāli, ja servisa centrs piedāvātu to kvalificēti izdarīt. Tik šķiet Latvijā tādas opcijas nav. Un arī Hondai Dārziema ielā tādas iespējas nav.
Nav viņiem tādas tvertnes kur varētu slodzē motoru darbināt entās stundas.
Nu nav gan un diezvai to vajadzētu!;)katrs pats iebrauc kā māk..piermā apkope gan ir svarīgi!
Pagāšgad satiku vīru uz upes-kā reiz ar mazo Hondu.Prasu kā ķerās-šis saka, pat kāta neesot!obkatku taisa!:))...un troksni!
8.maijs 2022, 08:44 | links
 
RaimisD [07.05.22]: Mans saprast, bet
,,un iebrauktajām h,, ko nozīmē ? Viņi,,apkatku,, veica motoram ?
Es to nejautāju, lai piečakarētos. Motorīša iebraukšana ir ļoti svarīgs process. Un būtu tikai normāli, ja servisa centrs piedāvātu to kvalificēti izdarīt. Tik šķiet Latvijā tādas opcijas nav. Un arī Hondai Dārziema ielā tādas iespējas nav.
Nav viņiem tādas tvertnes kur varētu slodzē motoru darbināt entās stundas.
8.maijs 2022, 08:30 | links
 
RaimisD [07.05.22]: MADHAUSE [19:07]: Vakar saņēmu savu pēc pirmās apkopes un iebrauktajām h, 50eiras paņēma par pasākumu, tas Hondas centrā, motors 2.3Pirmā apkope, 50 eur
Mans saprast, bet
,,un iebrauktajām h,, ko nozīmē ? Viņi,,apkatku,, veica motoram ?
Aga!;D pa Gāti deva mizā!...te daudzkas jāsaprot no pus vārda!;)
...mīnēts taču ir tas pats kas mine...!
7.maijs 2022, 20:37 | links
 
MADHAUSE [07.05.22]: Vakar saņēmu savu pēc pirmās apkopes un iebrauktajām h, 50eiras paņēma par pasākumu, tas Hondas centrā, motors 2.3
Pirmā apkope, 50 eur
Mans saprast, bet
,,un iebrauktajām h,, ko nozīmē ? Viņi,,apkatku,, veica motoram ?
7.maijs 2022, 20:18 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager