Laivas un to motori

urmass, jau izlasīju. :) Ja ir B tad var maukt ar B1. Laivas nav zem B1, tāpēc nav arī zem B. Laivām pat ir atsevišķas korkas, ne tikai kategorija. Pleasure boat, ibītīt matos :D
27.maijs 2013, 12:09 | links
 
viens būs skaļš otrs klusāks.

eerglis, 27.maijs 2013, 11:28


Vo, Šis man arī interesē. Kādas vēl atšķirības, plusi, mīnusi?
27.maijs 2013, 11:52 | links
 
laivas nav zem B1 kategorijas, tām ir atsevišķas tiesības. Ekzāmeni būs vien jākārto :) tagad īstais laiks raih :D

Ja piekabei ir darba bremzes tad piekabe varēja būt smagāka arī par tiem 750 kg, ne?

eerglis, 27.maijs 2013, 09:17

Tā īsti nebūs gan.Palasi manus iepriekšējos komentārus.:)
Par piekabēm kuras aprīkotas ar bremzēm ir cits stāsts.Ja interesē tad wikendā uzjautā.:)
27.maijs 2013, 11:43 | links
 
viens būs skaļš otrs klusāks.
27.maijs 2013, 11:28 | links
 
Labadiena, godātie!
Te kolēgam sasāpējis jaut'jums radās. Zinu, ka pērn un aizpērn par to tika rakstīts, bet...
Honda motorītis ar 2.5 z/s jaudu. Dilemma tāda, ka jāizvēlas starp ūdens dzesēšanu un gaisa. Izmantots tiks seklajos ezeros. Kas labāks?
...zirgs vai auto...
:o))
27.maijs 2013, 11:26 | links
 
Andri skat pm
27.maijs 2013, 11:14 | links
 
Arvids8 Ceļu satiksmes likumā ir manis teiktais, 23. pants 4 daļa.
27.maijs 2013, 11:13 | links
 
Ērglis !!! Nepārsniedz !!! Un piekabes pilna masa nedrīkst pārsniegt vilcēja pašmasu...Tik viekārši un saprotami rakstīts CSN...
27.maijs 2013, 10:51 | links
 
jūs ko, galīgi pārkarsuši - to taču var katrā grāmatiņā izlasīt - laivas ar piekabi svars nedrīkst pārsniegt 3.5 tonnas, garums - 24 metrus!
Un par takelāžas nazi neaizmirstiet :)))
27.maijs 2013, 10:04 | links
 
AndrisAndris atsaucies, es tev uzrkatīju vēstuli
27.maijs 2013, 10:03 | links
 
veliks, tad jaaskataas citas laivas virzienaa.

dzhi, 27.maijs 2013, 09:09
Ai...Ejiet tak jūs visi d ...:) Visu garīgo sačakarējāt! Un es jau sapriecājos,ka nebūs grāmatiņa jālasa:))))

raihs, 27.maijs 2013, 09:35


nelasi grāmatu, labāk parisini testa uzdevumus, pa stundiņai/pusstundiņai dienā, un tad jau sapratīsi, kad esi gatavs eksāmenam.
27.maijs 2013, 09:41 | links
 
veliks, tad jaaskataas citas laivas virzienaa.

dzhi, 27.maijs 2013, 09:09

Ai...Ejiet tak jūs visi d ...:) Visu garīgo sačakarējāt! Un es jau sapriecājos,ka nebūs grāmatiņa jālasa:))))
27.maijs 2013, 09:35 | links
 
Transportlīdzekļa vadītājam, kuram ir tiesības vadīt B kategorijas transportlīdzekli, kurš normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā ir nokārtojis transportlīdzekļa vadīšanas eksāmenu un kuram transportlīdzekļu vadītāja apliecībā par to izdarīta attiecīga atzīme, atļauts vadīt B kategorijas vilcēja savienojumu ar piekabi, kuras pilna masa pārsniedz 750 kilogramus, ja šā savienojuma pilna masa pārsniedz 3500 kilogramus.

Kā lasāms šis tā arī nesapratu :)
27.maijs 2013, 09:33 | links
 
laivas nav zem B1 kategorijas, tām ir atsevišķas tiesības. Ekzāmeni būs vien jākārto :) tagad īstais laiks raih :D

Ja piekabei ir darba bremzes tad piekabe varēja būt smagāka arī par tiem 750 kg, ne?
27.maijs 2013, 09:17 | links
 
veliks, tad jaaskataas citas laivas virzienaa.
27.maijs 2013, 09:09 | links
 
Lai nu kā, vidējo aritmētisko patiesību es savos jautājumos būšu noskaidrojis :))
Paldies visiem kuri dedzīgi iesaistijās taisnības meklējumos un spēja ieviest skaidrību.
Bet.... lai uzturētu diskusiju, man vēl viens aktuāls jautājums zinātājiem.
Pēc kādiem kritērijiem (ražotājs) nosaka cik lielu dzinēju varēs stiprināt uz konkrētas laivas ?
Droši vien ir kautkādi parametri kurus jāņem vērā ?
Šobrīd man vairāk interesētu tieši stiklašķiedru laivas.
Pieņemsim, ka es gribētu pasūtīt kādam vietējam ražotājam tieši sev pielāgotu laivu uz ražošanā esoša modeļa bet pieļaujamā dzinēja jauda uz ražotāja plāsnītes ir stipri par mazu.
27.maijs 2013, 08:03 | links
 
Lai nu kas tur butu rakstīts bet nekādai loģikai nepakļaujas doma ka ar auto vadītāja apliecību un celu satiksmes zināšanām varētu vadīt kuģošanas līdzekļus līdz 24 metriem jo uz ūdeņiem ir pavisam citi noteikumi,norādes ,zīmes,gismas un signāli...
26.maijs 2013, 21:23 | links
 
Kursi starptautiskajai apliecībai.
26.maijs 2013, 20:52 | links
 
te precīzi uzrakstītas pēdējās izmaiņas:http://likumi.lv/doc.php?id=251330.Baumu par kursiem izlaida šķiet bums:)))
26.maijs 2013, 20:50 | links
 
raihs. Tevis publicētajā CSDD lapā blakus tiesību saņemšanai ir maziem sarkaniem burtiņiem rakstīts: vadītāju kategorijas. Palasi! Apliecību saņemšanas sadaļa informē no kāda vecuma var saņemt attiecīgās kategorijas apliecību. Cik zinu, tad ar šo gadu atpūtas kuģa vadītāja tiesības vairs nevar iegūt pašmācības ceļā, jāiet kursos.
26.maijs 2013, 18:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager