Laivas un to motori

pikers, ar 5 zs 360 cm (izcels glisee) vai pella manaa skatiijuma butu labaaks variants.
20.aprīlis 2013, 21:59 | links
 
Sakiet lūgtum dārgie kolēģi vai pie mums LV kāds būvē stiklašķiedras kuterus 10-11m garumā pēc pasūtītāja formas?
20.aprīlis 2013, 21:56 | links
 
Sveiciens skaistajā pavasarī!
Tuvojoties maijam pastiprināti meklēju laivu un jo vairāk skatos piedāvājumus, jo vairāk jautājumu rodas. Beigās esmu nolēmis stiklškiedras laivu ap 4,5m. Parasti copēju vienatnē vai max.divatā.
Acis krīt uz Amberlat430 un Lotta430. Vai kādam ir info par tām un ar ko viņas reāli atšķiras. Pēc dotajiem parametriem izskatās pat, ka ir viens un tas pats. Kopija?
Vai 5zs 4taktu pietiktu. Nekur baigi "glisēt" netaisos. Vairāk pa Butnieku uz velcīti vai pa mazākiem ezeriem spiningot...
HELP!?!!
19.aprīlis 2013, 20:36 | links
 
Mana laiva nav ar cieto grīdu,bet gan ar dēlīšiem.Glabāju to salocītā veidā.Pieļauju,ka tā ir lielākā problēma.TAČU,garantijas lapā nekas nav minēts par to,ka tā nedrīkstētu darīt.Pat veikalā teica,ka tā var.Pieļauju,ka laivas ar cieto grīdu kuras tiek glabātas uz piekabes kalpo daudz ilgāk.No savas pieredzes mācos un nekad vairs neskatīšos HIBO virzienā.Mana pieredze rāda,ka vējā izmesta nauda un laiks.
19.aprīlis 2013, 17:39 | links
 
Man arī HiFei. Lietoju 3 sezonas, bez aizrādījumiem. Esmu pārvadājis gan izjauktā veidā, gan uz jumta, līdz kamēr nonācu pie loģiskām beigām-piekabes.
19.aprīlis 2013, 17:10 | links
 
3.6 vēl neesmu nekur vedis :) 3.3 uz jumta vadaju
19.aprīlis 2013, 16:49 | links
 
Lauric, mosh tieshaam braakjis patraapiijies, jo neesmu par hibo sliktas atsauksmes dzirdeejis.
Nesaprotu kas var notiek ar shuvi jo vinja principaa ir stipraakaa vieta uz laivas.
19.aprīlis 2013, 15:29 | links
 
Lacuks
Cik liela tev HiFei laiva, kaa ar paarvadasanu??
19.aprīlis 2013, 15:10 | links
 
bijis gan hibo un tagad ir heifei nu neko sliktu pateikt nevaru!
19.aprīlis 2013, 07:16 | links
 
dzhi,labāk mācies no citu kļūdām! :)
19.aprīlis 2013, 00:11 | links
 
HiFei labas laivas, pašam jau 4 sezonas nokalpojusi, nekas nav plīsis vai atlīmējies. Paziņam šī būs 3 sezona un ar nekas.
18.aprīlis 2013, 23:47 | links
 
mljins, tieshi uz hibo skatiijos :(
18.aprīlis 2013, 22:42 | links
 
3 gadu laikā jau 2 reizes esmu vedis uz remontu.Plīst dibens ārā.Labi,ka šuvēm garantija 5 gadi.Pēdējo reizi savācot es teicu,ka nākošreiz es to laivu vairs mājās nevedīšu.
18.aprīlis 2013, 22:30 | links
 
Nesen krievu Ohota i ribalka rādīja tentus piepūšamajām laivām.Pēc tam atradu internetā.Ukrainā cena apm.150 Ls par pilnu tentu un 60 Ls par saules tentu bez malām.
18.aprīlis 2013, 22:26 | links
 
Lauric..
Cik ilgi gaaja??
bet ja garanija un audumu un suveem, tad kur probleema??


Ko varat teikt par HiFei laivaam??
18.aprīlis 2013, 22:04 | links
 
Runājot par Hibo laivām.Nepērciet Hibo laivas.Ir Ļooooooti slikta pieredze ar šuvēm.
18.aprīlis 2013, 22:00 | links
 
osscar,
HIBO laivas ķīnieši pārdod uz Eiropu lētāk, kā Eiropā uzražojot tādu pašu konstrukciju jāiztērē uz materiāliem.
Bet ir viens bet, kādus materiālus lieto ! Darbaspēka kvalitāte Ķīnā ir labāka, bet ne pielietotie materiāli .
18.aprīlis 2013, 21:29 | links
 
domāju, ka tenti ir individuāli izstrādājumi, tos pārdod dažos gab. lūk arī cena. nav jau masveida ražošana kā pūšļi....tāpēc arī cena. ja tos tentus ražotu 100K gadā - cena būtu salda...bet pie neliela individuāla pasūtījumu apjoma...skaidrs, ka nav jēga pelnīt 10 ls uz vienu. tas tā tēlaini.
18.aprīlis 2013, 21:26 | links
 
Labdien!
Palasiiju par tentiem un to cenaam, man arii nav skaidrs, kaa tens var buut lidzveertiigs laivas cenai!:)
un taapat kaa vairaakus(liidz pat padsmit gadiem) gadus Dulkan, Bush un utt laivas var buut dargaakas vai lidzveertiigi daargas HiFei, Hibo pilniigi jaunaam laivaam.....pie konstrukcijas izmantota 316taa nerza??:)
Par piekabeem nemaz nerunasim:)
Tad kuraa datumaa sogad buus atklaasana??:)
18.aprīlis 2013, 21:10 | links
 
ok, paldies. to arī domāju, termiņš + aukstā ziema.
17.aprīlis 2013, 15:36 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager