Laivas un to motori

ja nemaldos Evinrude ir ASV ražojums, tātad detaļas tev būs dargākas nekā japāņu motoriem. To ka viņš ir 2 taktnieks , var nosaukt tikai par mīnusu, 1- pateriņš; 2- eļļa tapat ir motoram un tā būs jāmaina, 2takt. motoriem tā maiņa notiek nedaudz biežāk; 3- skaļāks par 4 taktnieku .

Bet nu katrams savs , tas tikai mans viedoklis.
28.februāris 2013, 21:26 | links
 
YAMAHA, HONDA, TOHATSU, MERCURY..., bet neviens šeit nerunā par EVINRUDE. Noskatīju 2 taktu 30Zs ar E TEC. Vai kādam tāds zvērs ir? Ārzemju portālos palasījos, ir tikai labas atsauksmes. Eļļa gan ar benzīnu būs jājauc, taču nebūs 4 taktu eļļa jāmaina, kur sanāks ietaupīt. Vai ir kādam pieredze tieši ar E TEC dzinējiem?
28.februāris 2013, 20:30 | links
 
Drīzumā plānoju pāris modeļus atvest paraugiem,bet visus modeļus aptaustīt vienalga nebūs iespējams.
28.februāris 2013, 09:50 | links
 
A kur var aptaustīt, šitās laiviņas?
28.februāris 2013, 09:38 | links
 
Laivu piegāde uz Latviju max. 2 nedēļu laikā.
Yamarin lētākā laiva ir 42 SC,cena 2990.-Ls.
28.februāris 2013, 09:33 | links
 
Cien.kolēģi.Kā jau daudzi lasīja iepriekš,esmu kļuvis par Skandināvijā populārākā motorlaivu un kuteru ražotāja YAMARIN pārstāvi Latvijā.Papildus tam piedāvāju arī somu ražotāja SUVI laivas.Tās ir nedaudz lētākas kā Yamarin.Visus Suvi modeļus varat apskatīt termalin.fi,diemžēl tikai skandināvu valodās.
Visus Yamarin modeļus varat apskatīt yamarin.com.
Pieejamas dažādu modeļu un izmēru konsoles laivas,kuras ir vispiemērotākās makšķerniekiem.
Pagaidām laivas piegādāju bez motoriem,bet iespējams drīz varēšu piedāvāt arī komplektā ar motoriem.
Ja kādam ir interese,droši rakstat un uzdodat jautājumus.Labprāt atbildēšu gan par cenām gan uz tehniskas dabas jautājumiem.
27.februāris 2013, 18:03 | links
 
sveiki,gribu iegadāties laivu, vai zebec 350 ir laba????
20.februāris 2013, 18:58 | links
 
mmartins! milzīgs paldies! kopā var labas lietas atrast :)
18.februāris 2013, 21:46 | links
 
 
Eh, bija man kādreiz bērnībā tāda forša, veca koka dēļu "šļjupka". Tā bija relatīvi stabila, relatīvi ātra- ar L-6 skrēja neganti ( vai likās, ka skrēja :) ). Ka varētu tādu laivas formu kur dabūt... :(
Stiklaplasta laiva noteikti būtu vieglāka, vieglāk iešūpotos pa ķīli, bet tomēr.
18.februāris 2013, 20:26 | links
 
jūrā labi der piepūšamā. piemēram-Bush vai tamlīdzīga, ideāla ir RIB. parastās plastmasenes neizceļas ar stabilitāti sānu vilnī.
18.februāris 2013, 20:17 | links
 
Esmu paštaisīta kanoe katamarāna īpašnieks. Eju ar 2,5 hp Suzuki četrtaktnieku. Ātrums labs- vismaz 7 km/h pie 1/3 "gāzes", bet tie arī "griesti". Korpusu garumu pret platumu attiecība neļauj palielināt ātrumu, jo veidojas pamatīgi šķērsviļņi. Stabilitāte fantastiska, bet... Meklēju kaut ko ātru, stabilu, ar augstāku bortu, jo gribas arī jūras piekrastē "paganīties", jo esmu liepājnieks. Varbūt kādam ir kādas idejas, kāda laiva, kas labi izspēletu viļņus, ar nelielu iegrimi, sakarīga augstuma bortu, lai nebūtu jāizsmeļ katra šļakata?
Saprotu- vienkorpusa laivai nebūs kata stabilitāte, bet varbūt tomēr. Kāda ir tā "Lielā līdaka"? Kāds varētu ieteikt labu peldoša režīma copes laivu?
18.februāris 2013, 19:49 | links
 
Sikais18 - neesmu izliecies :))

Bums - iespējams, ka tā, bet tagad lai dirsina citus :)
18.februāris 2013, 19:15 | links
 
parcopi.lv viņam tas motors vēl tikai pieskatīts Nofenderērs un kunde jau uz grauda Tāpēc dirsina ,ka nekā pagaidām vēl nav ,bet tevi zaudēt negrib un motoru nagla ndibzīt bail Visa loģika
18.februāris 2013, 18:36 | links
 
vienkars
izvēlies gudriniek izteicienus
Iemācie pareizi rakstīt-Latviski!
18.februāris 2013, 18:28 | links
 
sikais18 izvēlies gudriniek izteicienus .
18.februāris 2013, 18:19 | links
 
parcopi.lv
Tu esi jeb izliecies pa idiotu?Vai nē tu esi idiots ja jau liek entās reizes zvanīt tad nu nahuj jāzvana meklē citu piedāvjumu!es būtu tik divas reizes pazvanījis un viss.........
Vo pierādās cilvēka idiotisks lēticīgums tik zvana zvan zvana
18.februāris 2013, 18:15 | links
 
Laachuk
Ja paklē tad visu var atrast:
http://www.laivunams.lv/?page=155&lng=lv
18.februāris 2013, 18:12 | links
 
paskaties sarkandaugavas laivu veikalu, cik atceros vasarā bija
18.februāris 2013, 18:12 | links
 
kur var pa 20 dabūt?lētākā šobrīd 30ls 12l
18.februāris 2013, 18:05 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager