Laivas un to motori

lacuk, jauna kanna tik 20 -25 maksā, lietota 15, par starpību normāla investīcija motorā:)
18.februāris 2013, 17:56 | links
 
tai motorā vēj jāinvestē, meklēju lietotu tapēc
18.februāris 2013, 17:35 | links
 
Deficīts?Veikalā ņem kādu sirds kāro!
18.februāris 2013, 16:33 | links
 
joprojām meklēju bāku :)
18.februāris 2013, 16:27 | links
 
urmas tad man jāņem 3 kanniņas :) man 15zs :D
18.februāris 2013, 16:26 | links
 
Gribu padalīties ar savu negatīvo pieredzi kā man izgāja(neizgāja) ar vēlmi nopirkt laivas dzinēju no tā Jūrmalas dzinēju tirgotāja, kurš tos dzen no Anglijas. Viņš viņus pats pārķidā, sataisa un te pārdod.
Tātad viss sākās ar to, ka meklēju uz jauno sezonu nedārgu laivas motorīti, lai nav jāstaipa akumulatori un uzdūros sludinājumā uz kādu 4zs motoru pa 145ls. Zvanu, bet motors izrādās pārdots jau, toties man tiek piedāvāts cits motorītis ar tiem pašiem zirgiem pa to pašu cenu, tikai lai piezvanot pēc nedēļas, tam kaut kas vēl jāsataisa. Zvanu pēc nedēļas, man atbild, ka viņš esot biji slims, lai piezvanu pēc trim dienām. Zvanu. Atbilde - esmu komandējumā, piezvani pēc cik tur dienām, bet motors jau gatavs. Zvanu. Neceļ. Zvanu citu dienu, kaut kādi batoni(vairs neatceros) un lai piezvanu pēc cik tur dienām. Zvanu. Atbildes vietā atkal kaut kādas atrunas un man jāzvana atkal pēc cik tur dienām. Zvanu. Atrunas, ka neesot kaut kas tur vēl sataisīts. Bet pirms tam bija sataisīts, ļoti dīvaini, ne? Zvanu atkal, neceļ. AIzsūtu sms. Atbildes nav.
Nu i uz redzēšanos! Pareizāk neredzēšanos. Vairāk kā mēnesi vazā aiz deguna ar kaut kādām atrunām. Man bezmaz bija jājūtas jau vainīgams, ka zvanu un gribu no viņa nopirkt motoru. Jau jau nevar salabot, vai tad grūti pateikt, ka tagad nevaru sataisīt, atzvanīšu kad būs cits, vai kad sataisīšu. Bet tā vietā visu laiku kaut ko izdomā un jāzvana ik pēc 3-5dienām, lai paklausītos jaunās atrunās.
Es no tā cilvēka toč vairs neko negribēšu pirkt.
18.februāris 2013, 15:26 | links
 
paldies :) prieks ka strādā!nopirkšu lietotu ārējo bāku motoram.ne mazāku pa 12l.ja ar šļauku tad ideāli, bet var arī tikai pašu bāku

lacuks007, 15.februāris 2013, 12:58


Logu šķidruma kanniņu izmanto.5zs motoriņam pietiks vismaz 2-3 copes reizēm.Ilētāk i mazāk vietas aizņems.
15.februāris 2013, 13:10 | links
 
paldies :) prieks ka strādā!
nopirkšu lietotu ārējo bāku motoram.ne mazāku pa 12l.
ja ar šļauku tad ideāli, bet var arī tikai pašu bāku
15.februāris 2013, 12:58 | links
 
Nācās dzēst daļu laipnību foruma dalībnieku starpā.
CL admin.
15.februāris 2013, 12:50 | links
 
Mēs ar kolēģi nospriedām, ka tomēr ņemsim 2 taktu (bet ap 15-25 zs)...uz velci gan ļoti reti ejam.Skaidrs, ka 4 taktu ir foršāk, bet cipars gan vairs nav tik labs:).Vislabāk ir pamēģināt to 10 nieku un tad jau sapratīsi.Man viens onka atbrauca ar savu 2,5 2takteri Amber izmēģināt un pēc 2min jau bija krastā un bija skaidrs par laivas izvēli, par labu Amber.Par laivu varu teikt tikai to labāko!!!Un motoru droši vien vienmēr gribēsies jaudīgāku:)!
14.februāris 2013, 16:48 | links
 
To BUKS. Liels paldies par info. Man ir 4.5 johnson divtaktu ar diviem cilindriem. Kluss, bez vibrācijas, uz velci nav problēmu, bet paskriet gan pārāk nevar. it kā jau pietiek, bet pa Daugavu citreiz gribētos nedaudz uzskriet. Tiesa ar to 10 z/s nezinu kā būs velcēt? uz ko labāk tiekties četrtaktu, vai pietiek ar divtaktu, pat cik ir vieglāks un lētāks?
14.februāris 2013, 16:38 | links
 
Ar 10 zs neesmu mēģinājis, bet 4 taktu 15 zs Mercury trīs vīrus laivā (ap 280 kg+štrumiņi un pārējie pričendāļi) izceļ mierīgi un iet super.Un par izcelšanu ir tā, ka šai Amber 430 tā iegrime nav tik liela lai baigi vajadzētu ko izcelt.Domāju, ka 2 taktu 10 zs iet +- tāpāt kā 15 un divatā jau būs varen labi.Nesen bija izdevība salīdzināt divas Amber 430 ar dažādiem motoriem, mums yamaha 4 taktu 4zs un otrai laivai 2 taktu 5 zs tohatsu.Ši mums ielika vienos vārtos...un es arī neteiktu, ka tas 2 takteris bija baigi skaļāks!
14.februāris 2013, 16:26 | links
 
LATREX 430 glisē ar SUZUKI DF 9,9AS
13.februāris 2013, 16:51 | links
 
To BUKS. Ja jau tev ir pieredze ar amber 430, tad varbūt esi mēģinājis 10 z/s motorīti? Jo man ir doma par tādu, bet nezinu vai cels ārā divatā vai nē. Domāju par 10 z/s divtakteri. Varbūt ir kādi citi ieteikumi?
13.februāris 2013, 12:42 | links
 
sveiki.ko vaētu pastāstit par jaunu Parsun F5Bms dzinēju???vai ir vērts tādu iegadāties?

gazix, 12.februāris 2013, 21:12


Cītīgi ekspluatēju trīs navigācijas sezonas. Ja rokas aug no pareizās vietas, tad var ņemt.
Karbūzi esmu jaucis reizes 20. Visas iespējamās blīves esmu nomainījis ar savām. Ar eļļas noplūdi no kartera, ko izsūc karbūzis, tikt galā nevaru. Bet vispār strādā normāli.
Rudenī iegādājos MERCURY5 - cepure nost.
13.februāris 2013, 09:42 | links
 
to gazix
man ir divi pazīstami cilvēki kam ir Parsuns 2.6 un 5.0 Hp, abi apmierināti un apgalvo ka tie kam motori nedarbojas nemākot vienkārši ar tiem apieties, diži daudz ar viņiem braukts netiek, parasti tā ir viena brīvdiena nedēļā, visādos gudros žurnālos tiesa ir daudz ko sarakstījuši par to kvalitāti un ilgmūžību, nezinu vai dzinēja datos ko tādu var atrast bet žurnālisti apgalvo ka to mūža ilgums oficiāli esot 450-500 motorstundas, nu ja tāds ļoti aktīvs velcētājs tad nu daudz tas nava. Arī sev domāju tādu ņemt, tiesa man te paziņa piedāvā no UK vasaras sākumā atvest 5 zirgu 2t Yamahu par 300 UK naudām, tad jau redzēs ko sadomāšu.
13.februāris 2013, 09:41 | links
 
gazih-aizmirsti to kitojazu,par to naudu paņem mercury 2,5hp un naktīs varēsi saldi čučēt.
13.februāris 2013, 09:07 | links
 
Jā, ņem ciet.
13.februāris 2013, 06:38 | links
 
sveiki.ko vaētu pastāstit par jaunu Parsun F5Bms dzinēju???vai ir vērts tādu iegadāties?
12.februāris 2013, 21:12 | links
 
Mums ar kolēģi ikdienā Amber 430 ir 4zs Yamaha un nav ne vainas.Arī jūrā ar 4nieku esam braukuši.Uz sacensībām, kad laivā ir trešais deguns likām 15 zs.Nu ar 15 nieku jau super.Vienu brīdi domājām, ka uzliksim kādu 2 takteri ar zirgiem 20-25, bet tā arī neko jēdzīgu neatradām.
12.februāris 2013, 12:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager