Laivas un to motori

Sveiki!

ir doma nokomplekteeties uz jauno sezonu ar gumijas laivu, kvalitatiivu, kur var laist arii ar motoru, manaa gadiijumaa elektromotoru...
nu un pa retam arii iebraukt jūras piekrastee pacopeet...

pagaidaam esmu noskatiijis peec uzbuuves ko liidziigu shim modelim: Bush Kaiman

attieciigi ar garumiem: 245, 265, 285

nepiecieshams lai laiva buutu transporteejama neuzpuustaa veidaa, liidz ar to cietais klaajs nederees, gluzhi vienkaarshi piepuushamu arii negribas, jo tomeer vilina ka pamats zem kaajaam cietaaks taatad saliekamaa deelju griida...

kaadi ieteikumi un kaadi modelji buutu lietderiigaaki par sapraatiigaam naudinjaam liidz 400Ls nepiecieshamais vietu skaits pamataa ir 2 cilveeki, reti 3 cilveeki... taatad garums atbilstoshi komfortam, bet sabalanseetu ar vadaamiibu un elektromotora iespeejaam...

neesmu nekaads spechuks, liidz ar to ir daudz neskaidriibu... paldies jau ieprieksh par ieteikumiem...
8.janvāris 2013, 13:48 | links
 
andis47...

es vairāk skatos caur copes prizmu... ja tā konsole ir vienā stūrī, tad viņa mazāk traucē...
Centrālo konsoli kā tādu izdomāja BostonWhaler, taču tā vairā optimizēta jūras copei un trollingam...
8.janvāris 2013, 12:43 | links
 
zaraza,centrālā konsole pati par sevi nesadārdzina laivu,vienkārši centrālo konsoli parasti uzstāda garākām un lielākām laivām,tāpēc cena augstāka.
Amerikāņi vispār būvē gandrīz tikai ar centrālo konsoli.
Vēl liels pluss ir sēdekļu ērtums,jo centrālās konsoles laivām vadītāja sēdeklis parasti ir komfortablāks un grozāms.
Arī pārējiem pasažieriem ērtāk,jo sēž ar seju braukšanas virzienā,nevis sāniski.
Es esmu pamēģinājis abus variantus un nākamo noteikti ņemšu laivu ar konsoli vidū.
8.janvāris 2013, 12:27 | links
 
zaraza
Nu to, ka viņa ir starp labu un ļoti labu es nenoliedzu...
Es tik gribētu, lai 2-atā maķenīt ātrāk iet. Diez tam pašam bušam vēl nav iemanījušies apakšā Ribu piemūķēt?
8.janvāris 2013, 12:24 | links
 
Bush SKATE S-410

Cena intervetveikalos būs pāri par 700. Ja neesi slinks, aizbrauc uz ražotni (vai vismaz piezvani), tad to cenu stipri patīkamāku var sarunāt :)

Vismaz jūrai es ņemtu šādu.
8.janvāris 2013, 12:23 | links
 
braucam parasti 2-3 cilveeki + visi pribori zvejai. naudinjas liidz kaadiem 500 ls, bet nu tas naw akmenii iekalts :)

astris, 8.janvāris 2013, 12:03


No drošības viedokļa utt Šajā cenas kategorijā ir ļoti grūti kko ieteikt,varētu pat teikt gandrīz neiespējami.
8.janvāris 2013, 12:19 | links
 
bonifacijsxx,es biju tieši tādas pašas izvēles priekšā.Un nopirku lietotu Yamarin ar sānu konsoli.
Tagad esmu kļuvis par Yamarin pārstāvi Latvijā.
Varu piedāvāt jaunu Yamarin 42,kurai konsole ir bīdāma,tātad var novietot gan malā,gan vidū.Krietni labāka jau ir Yamarin 44 SC,bet tur jau drusku vairāk naudiņas.
Paskaties www.yamarin.com
Ar lietotajām laivām visbīstamākā lieta ir motori,tur var iegrābties.Bet arī tur varu palīdzēt,vedu lietotas laivas no Somijas diezgan regulāri,labi pazīstu arī modeļus.
8.janvāris 2013, 12:17 | links
 
bonifacijsxx,es biju tieši tādas pašas izvēles priekšā.Un nopirku lietotu Yamarin ar sānu konsoli.
Tagad esmu kļuvis par Yamarin pārstāvi Latvijā.
Varu piedāvāt jaunu Yamarin 42,kurai konsole ir bīdāma,tātad var novietot gan malā,gan vidū.Krietni labāka jau ir Yamarin 44 SC,bet tur jau drusku vairāk naudiņas.
Paskaties www.yamarin.com
Ar lietotajām laivām visbīstamākā lieta ir motori,tur var iegrābties.Bet arī tur varu palīdzēt,vedu lietotas laivas no Somijas diezgan regulāri,labi pazīstu arī modeļus.
8.janvāris 2013, 12:17 | links
 
astris...

Nu šajā budžeta klasē ar jaunu būs pagrūti iekļauties , lai gan var atrast skarīgus lietotus variantus.

3 cilvēkiem minimāli vajag 4m un tad jau tas ir visai saspiesti, bet nu var.
Citi galvenie faktori, kas jāņem vērā - balona diametrs (jo resnāks, jo labāk) un purna konstrukcija (jo augstāks, jo labāk)... Tālāk jau sekundārie faktori - svars, pārvadāšanas un ielaišanas metodes utt.
8.janvāris 2013, 12:14 | links
 
kaadu konkreeto?
8.janvāris 2013, 12:09 | links
 
braucam parasti 2-3 cilveeki + visi pribori zvejai. naudinjas liidz kaadiem 500 ls, bet nu tas naw akmenii iekalts :)
8.janvāris 2013, 12:03 | links
 
chau visiem! kaadu laivu juus ieteiktu juuras piekrastes zvejai? sanaakt maukt ieksaa arii 3-5 km. ja gumijas, tad kaadu? paldies.

astris, 8.janvāris 2013, 11:57


Šo konkrēto vari pirkt bez bažām. Praktiski jauna un mazlietota.
8.janvāris 2013, 12:01 | links
 
astris...

Noprecizē cik naudiņās gribētu iekļauties un cik cilvēki parasti braucat...
8.janvāris 2013, 11:59 | links
 
chau visiem! kaadu laivu juus ieteiktu juuras piekrastes zvejai? sanaakt maukt ieksaa arii 3-5 km. ja gumijas, tad kaadu? paldies.
8.janvāris 2013, 11:57 | links
 
zaraza +1.

4m bush + honda bf20-25 ir ideālakais variants gan mūsu ezeram, gan ostas akvatorijai.
8.janvāris 2013, 11:54 | links
 
nekrietnelis...

4m Bush viennozīmīgi ir stabilāka un drošāka, jūrasspējīgāka nekā analoģiska izmēra plasmasene, vismaz vietējā ražojuma točno...
Tā kā, ja neesi nobriedis pāriet uz nopietnāku klasi, tad labāk brauc vien ar to pašu...
8.janvāris 2013, 11:48 | links
 
Akmens_viesi
Rib's vells dārgs... Es jau nav Rīgas rātskungs, bet: - "visād cit tumš ļautiņ"...

ljot4ik
Es jau lietoju Bush 4m, ja kas...
:o))
8.janvāris 2013, 11:38 | links
 
bonifacijsxx

Tāda laiva, kur var copēt un arī ar ģimeni atpūsties vienmēr ir kompromiss, kā jau visas universālās, nespecializētās lietas... Parasti kompromiss ir par labu ģimenei, jo kautkā copēt var no jebkuras laivas, bet ar specializētu copes ģimeni komfortabli nepavadāsi... Man pašam ir tāda "kompromisa" laiva un nav ne vainas, ja bišķu "pietjūnē" copei, bet tomēr...
Vēl jautājums kādēļ obligāti centrālā konsole? Centrālai konsolei, manuprāt ir 2 priekšrocības -
1) nobalansējas smaguma centrs, ja brauc vienatnē
2) var izvadīt zivi staigājot visapkārt laivai, bet nu tas ir būtiski ja velc marlīnu, nevis mūsu živteles..
Savukārt pārējais ir mīnusi - aizņem vairāk vietas, sarežģī kontrukciju, palielina cenu utt.
8.janvāris 2013, 11:33 | links
 
Labdien Tauta. Varbūt varat ko ieteikt. Uz pavasari gribētu iegādāties motorlaivu copei, pārsvarā upes ezeri, taču labi būtu pa retam arī jūrā pie krasta iebraukt. Tāpat ar ģimeni gribētos šad tad pavizināties. Pieredzes nav nekādas. Internetā skatos ka varētu somijā nopirkt lietotu komplektu laiva + motors + piekabe pa 3500 - 6000 EUR (http://www.nettivene.com) Esmu izdomājis, ka vajadzētu laivu 4 -5 metri garu, ar 15 - 30 Zs 4 taktu motoru. Laivu gribētos ar centrālo konsoli.
Ja kāds padalīsies ar savu pieredzi - būšu pateicīgs!
8.janvāris 2013, 10:56 | links
 
Nu nez. Par RIB neesi domājis, ja tik dziļi jūrā velk? ;)
8.janvāris 2013, 10:52 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager