Laivas un to motori

"Klubs 98" biedriem nav nekādu problēmu pilns vai tukšs karbūzis, ziema vai vasara... :))
29.aprīlis 2022, 07:27 | links
 
RaimisD [28.04.22]: Didzeeens [Vakar]: Bet nu ja kas meklēju degvielas sūkni Tohatsu 5hp (MFS5CD)Sūknis komplektā nepieklājīgi dārgi maksā. Nomaini pašu membrānu. Liekot to virsū nesajauc puses, tā strādā tik vienā virzienā, kas ir loģiski. Vecajai Yamahai to varēja uzlikt arī otrādi, nezinu kā Merkūram.
Bet moš es kļūdos savos pieņēmumos. Un motorītis aizies, paļurini ar tādu kā ir. Jaunā membrāna tā vai tā ātrāk kā par nedēļu nebūs, ja sūtīsi.
Painteresējies servisā, moš ir uz vietas. Nomainīt viņu pāris minūtes.
Membrāna laikam bija 50 eiro, sūknis 120.
Skatīšos.
29.aprīlis 2022, 06:27 | links
 
RaimisD [28.04.22]: nezinu kā Merkūram.
Ā Tev ir Toha, arī par to nav ne jausmas.
Mani ieteikumi ir vispārināti un iespējams neatbilst kādam konkrētam motoram.
Balstīti uz personīgo pieredzi un virspusējām zināšanām par iekšdedzes dzinēja darbības principiem.
28.aprīlis 2022, 23:14 | links
 
Motul stabilizatoru lietoju gadus 5- us gan laivas, gan sniega moča, gan pļāvēja motoriem un nekad nēsmu tukšu atstājis un nekad nav bijušas problēmas ar palaišanu, jo stabilizators arī attīra sistēmu. Sāku lietot tāpēc kad velcējot reizēm ieķērās adata un pārlēja bet kad sāku lietot stabilizatoru problēma pazuda
28.aprīlis 2022, 23:05 | links
 
Didzeeens [28.04.22]: Bet nu ja kas meklēju degvielas sūkni Tohatsu 5hp (MFS5CD)
Sūknis komplektā nepieklājīgi dārgi maksā. Nomaini pašu membrānu. Liekot to virsū nesajauc puses, tā strādā tik vienā virzienā, kas ir loģiski. Vecajai Yamahai to varēja uzlikt arī otrādi, nezinu kā Merkūram.
Bet moš es kļūdos savos pieņēmumos. Un motorītis aizies, paļurini ar tādu kā ir. Jaunā membrāna tā vai tā ātrāk kā par nedēļu nebūs, ja sūtīsi.
Painteresējies servisā, moš ir uz vietas. Nomainīt viņu pāris minūtes.
28.aprīlis 2022, 23:00 | links
 
sigi [28.04.22]: Man meistars ari ieteica vairs nebraukt tuksu karbuzi. Tā vietā, ja plānots motoru nelietot ilgāku laiku, bākā pieliet nedaudz Motul degvielas stabilizatoru. Tas nelauj piejaukumiem aizdirst karbuzi. Pagajusaja sezona ta izdariju un Merkurs 3.5hp Burtnieka pieleca ar pirmo Maijā. Redzēs,kas būs sogad.
Pateicos. Nezināju par šo variantu. Tad noteikti šis būtu labs risinājums 4T.
Nez ir degvielas maisījuma stabilizātors priekš 2T
28.aprīlis 2022, 22:49 | links
 
RaimisD [28.04.22]: Didzeeens [20:52]: Filtrs bija tukš, uz filtru neaizgāja benzīns. Protams ņēmu nost trubiņas un baudīju kur ta nepadod tālāk un nonācu līdz sūknim, pie sūkņa piegāja, augšā uz filtru vairs negāja.Jaunajām mazajām Yamahām šī sāpe ir atrisināta. Ir maziņš bumbieris, var piepumpēt manuāli.
Ar veco 4hp mūžīgi bija jēbels kamēr dziesmā dabūn.
Esmu no tiem, kas degvielas sistēmu atstāj tukšu.
Neticu degvielas tīrībai, paļubasu tur ir visādi piejaukumi, kas periodā saslāņojas, nosēžās un rezultātā aizdirš gan karbūzi, gan filtrus un sūkņa membrānu.
Man meistars ari ieteica vairs nebraukt tuksu karbuzi. Tā vietā, ja plānots motoru nelietot ilgāku laiku, bākā pieliet nedaudz Motul degvielas stabilizatoru. Tas nelauj piejaukumiem aizdirst karbuzi. Pagajusaja sezona ta izdariju un Merkurs 3.5hp Burtnieka pieleca ar pirmo Maijā. Redzēs,kas būs sogad.
28.aprīlis 2022, 22:44 | links
 
RaimisD [28.04.22]: Didzeeens [20:52]: Filtrs bija tukš, uz filtru neaizgāja benzīns. Protams ņēmu nost trubiņas un baudīju kur ta nepadod tālāk un nonācu līdz sūknim, pie sūkņa piegāja, augšā uz filtru vairs negāja.Jaunajām mazajām Yamahām šī sāpe ir atrisināta. Ir maziņš bumbieris, var piepumpēt manuāli.
Ar veco 4hp mūžīgi bija jēbels kamēr dziesmā dabūn.
Esmu no tiem, kas degvielas sistēmu atstāj tukšu.
Neticu degvielas tīrībai, paļubasu tur ir visādi piejaukumi, kas periodā saslāņojas, nosēžās un rezultātā aizdirš gan karbūzi, gan filtrus un sūkņa membrānu.
Bumbiers tak zem vāka!:D vienalga reizes 5 rausi!...Yamahā pie apkopes karbūzi tīra par velti!;)
28.aprīlis 2022, 22:39 | links
 
Man Krastenes servisā čalis teica, ka nevar atstāt degvielu karbūzī, jo dēļ etila piedevas tagad bendža baigi agresīvais, blīves saēdot.
Iepriekš es piederēju pie nometnes, kas neizbrauc sausu pirms ilgākas glabāšanas, 9 gadi motoram, nekas nav saēsts, tfu-tfu-tfu. Tagad jāsāk kasīt pakausi, ko darīt, braukt sausu, vai tomēr palikt pie vecajiem ieradumiem.
28.aprīlis 2022, 22:27 | links
 
Didzeeens [28.04.22]: Filtrs bija tukš, uz filtru neaizgāja benzīns. Protams ņēmu nost trubiņas un baudīju kur ta nepadod tālāk un nonācu līdz sūknim, pie sūkņa piegāja, augšā uz filtru vairs negāja.
Jaunajām mazajām Yamahām šī sāpe ir atrisināta. Ir maziņš bumbieris, var piepumpēt manuāli.
Ar veco 4hp mūžīgi bija jēbels kamēr dziesmā dabūn.
Esmu no tiem, kas degvielas sistēmu atstāj tukšu.
Neticu degvielas tīrībai, paļubasu tur ir visādi piejaukumi, kas periodā saslāņojas, nosēžās un rezultātā aizdirš gan karbūzi, gan filtrus un sūkņa membrānu.
28.aprīlis 2022, 22:26 | links
 
RaimisD [28.04.22]: Ir divas nometnes. Vieni, kas uz ilgāku glabāšanu iztukšo degvielas sistēmu, pļaujmašīnam, trimeriem, motorzāģiem , piekaramajiem motoriem, močiem.
Otri kas pielej pilnu un atstāj.
Un abiem ir sava taisnība un argumenti.
Gaumes lieta.
Gluži, kā mūžīgaja strīdā , kas ir labāks, fluorkarbona vai titāna pavadas.;)
Ne pļāvējam,ne Husim neko nedaru...gadiem,pirkstu neesmu pielicis.Mežus nezāģēju,gadā reizes 5 padarbojos un tā tie stāv...ķēdi protams jāasina,bet arī to uzticu servisa asināmajam aparātam!
28.aprīlis 2022, 21:39 | links
 
Ir divas nometnes. Vieni, kas uz ilgāku glabāšanu iztukšo degvielas sistēmu, pļaujmašīnam, trimeriem, motorzāģiem , piekaramajiem motoriem, močiem.
Otri kas pielej pilnu un atstāj.
Un abiem ir sava taisnība un argumenti.
Gaumes lieta.
Gluži, kā mūžīgaja strīdā , kas ir labāks, fluorkarbona vai titāna pavadas.;)
28.aprīlis 2022, 21:34 | links
 
Willy [28.04.22]: RaimisD [48m]: Nav fakts, ka nepadeva. Adata ar mēdz ,, iesēsties,,Ja nav pārliecības,labāk vest uz servisu...samaksāsi, ja nav garantija un brauksi...tagad uz servisu mēnesis kā min.rinda!:)
Es uz ziemu pat krānu negriežu ciet!janvārī uztaisīja apkopi un šod.skatos Yamahas speci ari krānu atstājuši vaļā.bāka gandrīz pilna.šodien kā rāvu tā aizgāja!
Interesanti, es parasti visu sistēmu maximāli iztukšoju un uzglabāju pa ziemu tukšu.
28.aprīlis 2022, 21:29 | links
 
RaimisD [28.04.22]: Nav fakts, ka nepadeva. Adata ar mēdz ,, iesēsties,,
Ja nav pārliecības,labāk vest uz servisu...samaksāsi, ja nav garantija un brauksi...tagad uz servisu mēnesis kā min.rinda!:)
Es uz ziemu pat krānu negriežu ciet!janvārī uztaisīja apkopi un šod.skatos Yamahas speci ari krānu atstājuši vaļā.bāka gandrīz pilna.šodien kā rāvu tā aizgāja!
28.aprīlis 2022, 21:26 | links
 
RaimisD [28.04.22]: Nav fakts, ka nepadeva. Adata ar mēdz ,, iesēsties,,
Filtrs bija tukš, uz filtru neaizgāja benzīns. Protams ņēmu nost trubiņas un baudīju kur ta nepadod tālāk un nonācu līdz sūknim, pie sūkņa piegāja, augšā uz filtru vairs negāja.
28.aprīlis 2022, 20:52 | links
 
Nav fakts, ka nepadeva. Adata ar mēdz ,, iesēsties,,
28.aprīlis 2022, 20:39 | links
 
RaimisD [28.04.22]: Didzeeens [18:07]: dzinējs pēc ziemas palaižot dodot ātri gāzi aizrijas un tad aizietNo tevis rakstītā sapratu, ka lec un iet uz maziem apgriezieniem. Tā arī būtu rūcinājis.
Ir modelīši, kam uzstādīti degvielas filtri. Tie arī mēdz nelaist degvielu cauri.
Ps. Arī tos (filtrus)nevar pūst cauri ar lielu gaisa spiedienu, pret spalvu vispār to nedrīkst darīt.
Nu jā, sāku nepareizi. Beigās tik uzdrukāju ka nesūknēja benzīnu, izpūtu nedaudz un sāka iet, savādāk palaist nevarēju.
Benzīna filtru pēc sezonas nomainīju svece arī praktiski jauna, max 6h nogājusi.
28.aprīlis 2022, 20:20 | links
 
Jā, un vēl. Mainiet aizdedzes sveces. Vismaz reizi pāris sezonās.
28.aprīlis 2022, 20:15 | links
 
Didzeeens [28.04.22]: dzinējs pēc ziemas palaižot dodot ātri gāzi aizrijas un tad aiziet
No tevis rakstītā sapratu, ka lec un iet uz maziem apgriezieniem. Tā arī būtu rūcinājis.
Ir modelīši, kam uzstādīti degvielas filtri. Tie arī mēdz nelaist degvielu cauri.
Ps. Arī tos (filtrus)nevar pūst cauri ar lielu gaisa spiedienu, pret spalvu vispār to nedrīkst darīt.
28.aprīlis 2022, 20:10 | links
 
RaimisD [28.04.22]: Ja viss bija ok, kad motoru noliki. Ziemoja ar bendžu.Un šogad pielaižot rodas tāda figņa, ka nīkst nost pie lielākiem apgriezieniem. Tad jāļauj ilgāk pastrādāt ar svaigu bendžu. 90% gadījumu viss normalizējas. Nav uzreiz jājauc karbūzis. Un šurpu, turpu jāpūš sūknis. Latvijas 5hp degvielas sūkņu asociācija to neiesaka darīt :)
Tikai jautājums, kā lai ļauj padarboties ar tīru benzīnu, ja nepumpē sūknis benzīnu uz karburatoru?
28.aprīlis 2022, 19:50 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager