Laivas un to motori

porto...

Jebkuras izkritušas kniedītes, atrautas šuves utt. nozīmē alumīnija oksidēšanos šajā punktā. Tāpat jebkurš pārlieku centīgs neprofesionāls krāsojums (bez superindīgām specializētām alumīnija 2komponentu gruntīm utt.), kurā nošpaktelējuši rūpnīcas alumīnija aizsargkārtu tikai sataisa problēmas nevis uzlabo laivas stāvokli, tāpēc pat labāk ir paplucis oriģinālais krāsojums, nekā neprofessionāli nopindzelēts "novoģels".

A par augsto nostiprināto tranci un platformām abos galos Tev pilnīga taisnība...
13.decembris 2012, 20:36 | links
 
zaraza
tev doma uzķūnēt progresu, bet kāpēc negribi ņemt to laivu ar kkādu kniežu defektu? Man liekas, ka labāk tāpat būtu aizmuguri pār būvēt, priekš garās kājas. Pats pārbūvēju sev laiviņu(albūmā var redzēt) un pēc tam sapratu, ka ērtāk būtu bijis ar augsto tranci un staigājamu klāju jau aizmugurē. Tas protams, ja liek konsoli.
13.decembris 2012, 20:10 | links
 
Jozis23

paldies par piedāvājumu, bet pagaidām mana prioritāte ir nevis izsist maksimāli zemu cenu, bet dabūt maksimāli perfektu korpusu... tāpat es plānoju viņā pēc tam salikt iekšā vismaz 2x-3x vairāk piķa un apkarināt ar pribambasiem... ja nebūs piedāvājumu, tad, protams, izskatīšu visus variantus...
13.decembris 2012, 17:47 | links
 
Ir Progress, bet nav pārāk labā stavoklī, aizmugurē pie dažām kniedēm roka jāpieliek, ar dokumentiem. Atdošu par metāllūžņu cenu.
13.decembris 2012, 17:34 | links
 
A....sM...

Viss atkarīgs no stāvokļa... Standarta tirgus cenas Progresam ar papīriem ir redzamas ss.lv...
Esmu gatavs kaut ko piemaksāt ja ir ideāli saglabāts rūpnīcas krāsojums vai professionāli pārkrāsots, kā arī ja jau ielikta normāla grīda ...
Visādi citi pribambasi tipa beņķi, stūres, motori, stikli, rādžiņi, eholoti utt. mani neinteresē un par tiem piemaksāt neesmu gatavs... Pa lielam man vajag alumīnija vannu labā stāvoklī :)

Uzraksti PM, kas Tev ir un cik Tu gribi, varbūt atsūti bildes...
13.decembris 2012, 16:57 | links
 
Zaraza - cik gatavs maksāt par Progress 4 ???
13.decembris 2012, 15:28 | links
 
Kāds Progress-4 vai Krim-3 netirgo? Gribu taisīt kārtējo laivas tjūninag pasākumu :)
13.decembris 2012, 14:51 | links
 
Sveicināti motoru spečuki.
Kamēr vēl ir ziema un atlaides, esmu nodomājis iegādāties lielāku - 20Hp motoriņu. Nelaime tāda, ka nevaru izšķirties starp veco labo Honda BF20s un šogad sākto ražot Suzuki DF20As ar iešprici, degvielas taupīšanas režīmu, samazinātu vibrāciju un vēl visādām fīčām.Varbūt varat palīdzēt izdarīt izvēli.(Cena šobrīd abiem apmēram vienāda).

valmet, 13.decembris 2012, 09:04


Honda uzticamāka, pārbaudīta vērtība :)
13.decembris 2012, 10:21 | links
 
Abi labi Personīgi es ņemtu Hondu
13.decembris 2012, 09:06 | links
 
Sveicināti motoru spečuki.
Kamēr vēl ir ziema un atlaides, esmu nodomājis iegādāties lielāku - 20Hp motoriņu. Nelaime tāda, ka nevaru izšķirties starp veco labo Honda BF20s un šogad sākto ražot Suzuki DF20As ar iešprici, degvielas taupīšanas režīmu, samazinātu vibrāciju un vēl visādām fīčām.Varbūt varat palīdzēt izdarīt izvēli.(Cena šobrīd abiem apmēram vienāda).
13.decembris 2012, 09:04 | links
 
http://www.motolodka.ru/dnepr.htm
ielūri
3.decembris 2012, 21:09 | links
 
Varbūt kāds zin tādu alumīnija laivu kā DŅEPR? Cik z/s motoru tādai laivai vajadzētu?
3.decembris 2012, 20:57 | links
 
porto> uzraksti PM cik Zs
3.decembris 2012, 11:00 | links
 
man interesē lielāks motors un ar vadību.
3.decembris 2012, 07:11 | links
 
 
ronny tu izplati merkurus un kur?
3.decembris 2012, 06:42 | links
 
te ik pa brīžam lamā parsuni, man ir jau gandrīz 4 gadus 2,6 parsunis, ko nopirku kā pirmo motoru. Vai nu palaimejies, vai kā bet problēmu nav bijis. Tas gan ir "fast food" tipa motors , tas ir ja nav laika pindzelēties ar liellaivu , tad iemet bagāžniekā un vari uzlikt jebkurai īres laivai, arī samam . Ir kritis zemē no bagāžnieka, transportēts ar skrūvi uz sāniem un vēl visādi mocīts bet iet. Vienīgi tas protams nav motors lieliem pārbraucieniem, ja vairāk kā 40 min brauc pilna gaitā sāk rīstīties . Vajag 15 min atpūtu. Arī velcējot - var braukt 2-3 stundas no vietas, tad sākas kaut kāda problēma noturēt lēnu gaitu - vai nu jadod gāze vai slāpst. Arī to atrisina 15 min atpūta.
Katrā ziņā ja mērķis ir vizināties no bāzes +/- 7- max10 km tad motors ir ok par savu cenu, ja vairāk , tad tas motors ir par švaku un nedrošu. Protams arī ka uztrāpa, jo man viens no parsuņa pārdevējiem stāstīja ka šogad esot ienākusi švaka partija un gandrīz trešdaļai esot bijusi šeit Martina minētā "leišu" problēma
2.decembris 2012, 22:20 | links
 
Mercury, bet ir dzirdēts arī par pārējiem
2.decembris 2012, 21:17 | links
 
Ronny......to es sapratu, bet uz kaadas firmas? vai visaam?
2.decembris 2012, 21:04 | links
 
no 2,5-5
2.decembris 2012, 21:00 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager