Laivas un to motori

nu tā jau ir, vnk to dulkan dabā neesmu redzējis.
29.novembris 2012, 22:34 | links
 
Klau! Velce ir cope? vai duriku brauciens ar laivu upes garuma vienā vai otrā krastā???
29.novembris 2012, 22:19 | links
 
pickers...

Viss jau ir relatīvi ar to vietu... cik mantas tu ņem... Copēt var arī 3jatā...
Dulkanam negatīvais moments vismaz salīdzinot ar Bush ir lēzenāks purna leņķis - hodā viļņi šlakstās...
29.novembris 2012, 22:16 | links
 
terhi 385, man nemaz neliekas tik laba laiva, šogad sanāca pāris dienas tādā pacopēt, nu tā.
29.novembris 2012, 22:11 | links
 
to Stakeris : tu rakstīji ka tev ir Dulkan 325, cik komfortabli ir sēdēt laivā 2tā ar mantām?vietas pietiek?Laiva labi slīd?
29.novembris 2012, 22:10 | links
 
V.S.O.P....

Tev ir bijis RIB... Padalies pieredzē kādi +/- un kāpēc pārgāji uz baseni... Tikai komforta dēļ?
SSkā viens pustaisītu 5.4m Avon tirgo pa baigi pievilcīgu ciparu... Es brīžiem paskatos, bet pagaidām štukoju uz visādām pusēm...
29.novembris 2012, 22:08 | links
 
andis47...

Jāceļ bija uz autiņa āķa... Man treileris bez uzskrūvējamā "lifta" :(
Bet pat ja lifts būtu ir pietiekami daudz gadījumu, kad tā bandura jāpastumj, jāpavelk... Ja vienreiz ielaid ūdenī un stāv visu sezonu, tad cita lieta....

Vecs neesmu bet nu par jaunu ar vairs īsti nenosauksi :( janvārī būs 35...
Nekad neskrienu mazo gabalus, bet ja jābrauc 200+ km, tad tomēr šķirba ir jūtama... Manu zivi nenoķers, a vot manu stundu miega es vairs atpakaļ nedabūšu :)
29.novembris 2012, 21:58 | links
 
Kur Tev kuteris jāceļ???
Par to braukšanu.Varbūt vēl baigi jauns esi,ka gribi tā skriet?Es ar laivas piekabi mierīgi braucu uz 90 un neko neesmu nokavējis:),mana zivs tāpat mani sagaida:)
29.novembris 2012, 21:49 | links
 
andis47...

Uz svaru man punktiņš... Mugura pateica "krik" ceļot
lielo kuteri un 3 mēnešus pēc tam nevarēju normāli paiet :( Otreiz negribu...
Otra lieta par svaru - gribas braukt uz 100+ neispringstot par bremzēšanas ceļu un masu aimugurē...
29.novembris 2012, 21:33 | links
 
Nav problēmu,es braucu arī uz Daugavu pie Kokneses,Lielupi,plānoju arī Alūksni.Laivu izvilkt varu apm.15 min.,ielaist ezerā 10 min.
Tava ideālā laiva ir diezgan reāla,vienīgi divas lietas:svars un cena.
To konsoles stiklu Tev labs meistars elementāri uzliks uz eņģēm,lai vari nolocīt.
Par svaru es gan neredzu labumu,ka tik vieglu vajag.
Tīrīt vieglāk alumīnija grīdu,protams.
29.novembris 2012, 21:28 | links
 
ok, skaidrs. laikam nav jeegas ar puusli maazhoties. Kaada pa lilam ir atshkjiriiba starp piem Terhi - 385 un vieteejiem (amber, latrex, ego...) 400+ razhojumiem?

dzhi, 29.novembris 2012, 21:01


Tehri un citas "skandināvu" tipa laivas atšķiras ar dubulto korpusu, kas ir izturīgāks un drošāks, kā arī "dēļveida" korpusa reljefu, kas labāk tur viļņus.
Vietējais ražotājs taisa vienkāršāk, jo, kā jau saprotams, mūsu tirgū jādabū max zems sākuma cipars.
29.novembris 2012, 21:23 | links
 
+ veel nesaprotu kaadeelj puuslji ar visiem saviem miinusiem ir tik populaari makshkjernieku (pat pusprofu) viduu, jo paarvieto vinjus lilaakotes taa pat uz piekabes kaa stiklashkjiedras laivas.

dzhi, 29.novembris 2012, 21:07
dzhi...


Nu visi iziet cauri n-tajām stadijām... :) Ja izdodas kādai pārlekt, tad jau ir labi...:) Psiholoģiski pūslils liekas "mobilāks" :)

zaraza, 29.novembris 2012, 21:15



Riktīga taisnība par tām stadijām. Beigās tāpat būs cietā laiva uz treilera ar normālu dzinēju, ja budžets atļaus.
29.novembris 2012, 21:18 | links
 
+ veel nesaprotu kaadeelj puuslji ar visiem saviem miinusiem ir tik populaari makshkjernieku (pat pusprofu) viduu, jo paarvieto vinjus lilaakotes taa pat uz piekabes kaa stiklashkjiedras laivas.

dzhi, 29.novembris 2012, 21:07

dzhi...


Nu visi iziet cauri n-tajām stadijām... :) Ja izdodas kādai pārlekt, tad jau ir labi...:) Psiholoģiski pūslils liekas "mobilāks" :)
29.novembris 2012, 21:15 | links
 
andis47...

Paskatījos. Naetradu precīzu tehnisko speceni, bet šķiet ļoti laba laiva, tomēr tas jau ir pēc manas saprašanas "stacionārā" klase. Liels, ērts bet smags kuteris Ķīšezerā man jau ir :). A es regulāri braucu copēt uz Liepāju, V-pili, Peipusu... Staipīt to banduru līdzi ir ekstrēmi...

Man vajag laivu, kura pasaulē neeksistē :) Ar konsoli, lai ērti varētu copēt 3jatā, bet varētu arī stiept pār plecu :)
Ja nopietnāk tad "mobilās sapņu laivas" svars ne vairāk kā 250kg, platums ne mazāk kā 1.80m, lai tīrīt var nevīžīgi ar šlūteni nevis rūpīgi ar zobbirsti, lai ērti uzlikt grozamos beņķus, priekšējo elektromotoru, lai konsole pa vidu (walk around), lai konsoles stikls nolaižams (copes laikā nekas nedrīkst būt virs bortu augstuma) u.c. izvirtības.
29.novembris 2012, 21:09 | links
 
+ veel nesaprotu kaadeelj puuslji ar visiem saviem miinusiem ir tik populaari makshkjernieku (pat pusprofu) viduu, jo paarvieto vinjus lilaakotes taa pat uz piekabes kaa stiklashkjiedras laivas.
29.novembris 2012, 21:07 | links
 
ok, skaidrs. laikam nav jeegas ar puusli maazhoties. Kaada pa lilam ir atshkjiriiba starp piem Terhi - 385 un vieteejiem (amber, latrex, ego...) 400+ razhojumiem?
29.novembris 2012, 21:01 | links
 
Zaraza,man pašam šobrīd ir vecā modeļa Yamarin 4510 (iemet aci googlē),esmu ļoti ļoti apmierināts.Protams ,ir jaunāks modelis par kuru domāju,bet pagaidām braukšu ar šo.Šovasar pacopēju kopā ar dažiem sportistiem,arī viņi atzina,ka izcili ērta.
Jaunajiem modeļiem cena sākas no 3200 latiem,Yamarin 42 SC,bez motora,protams.
29.novembris 2012, 20:49 | links
 
a ja kopumā filosofē par ideālu laivu mazajā/vieglajā klasē, tad pēc konstrukcijas un koncepcijas man pagaidām vislabāk patīk Linder Sportsman 445 Cach... vot cena gan nepatīk :( Nav pat runa par to var vai nevar atļauties, bet par to ka alumīnija vai plasmasas vanna tik daudz maksāt nevar...
29.novembris 2012, 20:33 | links
 
http://www.copeslietas.lv/site/bildes/bilde-30715.htm

Te mazliet var redzēt kā laiva piekrauta .
29.novembris 2012, 20:27 | links
 
Andis47

Godīgi sakot interese ir ļoooti nosacīta... Tā kā man ir uzmācīga ideja ideālas laivas meklēšanā, tad pētu visu pēc kārtas...
29.novembris 2012, 20:26 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager