Laivas un to motori

to eerglis
sākumā jau ar bija doma par 3.6m bet ir doma kugot vienam nu un pa smagu un pa lielu, pietiks ar 3.2m, savam Fordiņam tādu uz jumta arī negribās likt, citādi vēl tāda bura man to autiņu apgāzīs
29.novembris 2012, 17:15 | links
 
ar apakšu uz leju var ļoti viegli uzstumt laivu uz jumta bez skādes auto un laivai. Vienīgi braukt derētu lēnāk. es tā lieku universālim uz dugām, bez šķērsstieņiem, ja mazi gabaliņi jāpabrauc. Pie lielāka ātruma parādās dikti riebīga vibrējoša skaņa starp jumtu un laivas dibenu, kas nedaudz saskaras ar jumtu, un pie ātruma laikam jau tās gaisa masas lien zem laivas. Ja pāris km jānobrauc, tad pofig.
29.novembris 2012, 16:12 | links
 
snitraM 360 bush crab arī var dabūt uz jumta. bet es vairs tā nedarīšu pārāk mazs jumts lai jēdzīgi nostiprinātu.
29.novembris 2012, 16:12 | links
 
to lacuks:
es ar domāju ka tie 50-55 kg būs paceļami, man te ieteica nopūst ķīli un labāk likt ar apakšu uz leju, tad jau izmeigināšos kas un kā, tagat tikai laiva jānopērk - kas dos lielāku atlaidi :) - vismaz šogad nebūs jāieziemo
29.novembris 2012, 16:07 | links
 
zaraza

Paldies par info!...
29.novembris 2012, 16:00 | links
 
tieši tā es pat vienreiz aizmiru ka pūslis uz jumta un atvilku 160 :D sieva saka tu dulls vai kā? :D
galvenais ir labi nostiprināt. es depo paņēmu 2 savelkamos striķus pa 8ls gabalā un laikam jau tur :)
29.novembris 2012, 15:48 | links
 
Es Dulkan 325 diezgan viegli esmu iemanijies uzmest pasatam uz jumta,laiva gul uz reliniem,pievelku ar slingeriem un nekadu problemu,var braukt ari lielus attalumus,ja nepieciesams.Ja divata,tad to izdarit ir loti viegli.
29.novembris 2012, 15:32 | links
 
nu spēks pietiek :) problēma ir ar duļļu vietām- tas skrāpē! bet ir veids kā to novērst :)
29.novembris 2012, 15:24 | links
 
Laacuk
Tev jau nikā viss pateikts laikam :)
es ar varu daudz...bet laivu nevaru uzmanīgi uzlikt/noņemt
29.novembris 2012, 15:17 | links
 
nez es 64 kg laivu viens uz džipveidīgā lieku. bet jā skrāpējumi ir. tas ir atkarīgs no auto augstuma,platuma
29.novembris 2012, 15:03 | links
 
To Snitra
Viens augšā un apakšā bez skādes auto/laiva nedabūsi. Svars tikai 50 - 55kg, bet izmērs...
Ir redzēti, kas uzklāj uz auto deķi, virsū laivu un ar šnori caur salonu pie mašīnas. Es pat univerim ar dugām tā daru - nevis pie dugām sienu bet pie MAŠĪNAS!
29.novembris 2012, 14:59 | links
 
par pūšļa ieziemošanu ar varu pakonsultēt :)
29.novembris 2012, 14:51 | links
 
es tāpat vadāju laivu! ja ir interese uzzvani man pastāstīšu kas kā! es ar pie ķīšezera dzīvoju :) 2885747nulle
29.novembris 2012, 14:49 | links
 
Jautājums laivu īpašniekiem - ir vēlēšanās pirkt piepūšamo laivu, Outland 320 vai Dulkan 325, laivu ir doma turēt piepūstu garažā pie sienas vai ja sanāks turēt bedrē zem autiņa, ļoti negribās to ārdīt ārā pie pārvietošanas, varbūt kādam ir pieredze laivas novietošanai mašīnai uz jumta, auto Focus hečbeks, var uzmontēt jumta bagāžnieku bet starp tiem šķērsstieņiem ir tikai 70-80 cm, laivas degunu var atsaitēt pret buksēšanas āķi auto degunā - bet vai maz vienam cilvēkas ir pa spēkam tādu laivu uzstumt uz tā jumta - laivot domāju viens un līdz Ķīšezeram no Juglas ir vien pāris kilometri jānobrauc.
29.novembris 2012, 14:45 | links
 
L_John...

Lielākā daļa laivu ostu-piestātņu piedāvā šādu pakalpojumu, taču prieks nav lēts... Ja par laivas turēšanu pa vasaru pie steķiem vidēji ņem 3-5Ls par laivas garuma metru /mēnesī, tad cenas angārā, kur nāk klāt apkures utt. ir vairākas reizes augstākas.
29.novembris 2012, 13:52 | links
 
Sveiciens laivu expertiem!... ;-)
Varbūt kādam ir zināma vieta kur var pa ziemu atstāt zem jumta laivu ar visu treileri - kāds angārs vai kaut kas tam līdzīgs?
29.novembris 2012, 12:08 | links
 
Es savējo piempumpeju, izkaltēju un garāžā pie sienas pieslēju lai stāv, cik dzirdēts varot turēt arī salocītā viedā somā, bet nedrīkst kustināt, jo no sala laikam nebīstas šīs laivas
29.novembris 2012, 11:21 | links
 
labak pastastat ka labak ieziemot vai sagatavot glabasanai uz ziemu laivu gumijas busheni????
29.novembris 2012, 11:06 | links
 
Par laivas piekabes izvēli :)
29.novembris 2012, 08:18 | links
 
Uh kāds aizgulējies velcētājs ar airīšiem ezerā pret vēju 5km novicos, neviena diēta tik ātri nestrādā.
29.novembris 2012, 07:30 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager