Laivas un to motori

Man jaunībā tāds bija...Negribas pat atcerēties...Svars 27kg,turpretī jebkuras firmas 4 taktnieks 25kg un ieliek tam briesmonim vienos vārtos,tā sacīt,daudz trokšņa maz jēgas...Un ilūzijas par rezerves daļām...Krievi jau sen parakstījušies savā bezspēcībā saražot kaut ko tautai,paskaties krievu TV,pat armijnieki brauc ar firmas motoriem,nerunājot par glābējiem ...Protams ja māc nostaļģija,bet ja esi jauns puika,tad neielaidies ar pagājušo gadsimtu...
5.novembris 2012, 11:08 | links
 
Gribēju pajautāt spečukiem par dzinēju Veterok 8, itkā pa krievu netu paložņāju tie neko sliktu nesaka, protams remontēt pienāksies biežāk, bet rezerves daļas arī ir pieejamas Krievzemē (nezinu kā pie mums jo iekš LV info ir ļoti skopa), ja kāds var kautko konkētāk izstāstīt būšu pateicīgs. Otrs jautājums par laivu, ja kar virsū šādu motoru, kā novērtēt, vai neplēsīs ārā laivai pakaļgalu, man ir bush laiva 2.9 garums, vai būs nepieciešams pievienot kādu papildus sitrpinājumu?
5.novembris 2012, 09:29 | links
 
Sveiki, motospečuki:)! Vai kadam nav vēlme mainīt savu 15-25h/p laivas dzinēju ar distances vadību, pret manu YAMAHA 9,9h/p FOUR STROKE ar distances vadību?

http://www.ss.lv/msg/lv/transport/the-sailing-charter/engines/hphig.html?0.22422354162687408
4.novembris 2012, 21:57 | links
 
Motors labs. Galvenais lieto labu motora eļļu.
4.novembris 2012, 20:35 | links
 
Laivas motors YAMAHA F2,5 AMH S/L
Kādas atsauksmes?
3.novembris 2012, 17:22 | links
 
Tad cel trubu. :)
28.oktobris 2012, 19:54 | links
 
urmass, man dēļ tevis zili pirksti, kā izlasiju ko tu ierakstiji citā lapā, vislaiku situ sev pa nagiem , lai nepazvanītu:)
28.oktobris 2012, 19:51 | links
 
Usis
Pēc uzvārdiņa spriežot,Anderss bij no Buma pieminētās valsts. :DDD
28.oktobris 2012, 19:37 | links
 
Ir viena zeme kur tirgo lētus motorīšus to sauc par Lietuvu/ja labi grib var sameklēt visus skandināvijā un ne tikai /fenderētus motorīšus :DDD Un ar visiem pairiem :DD .bet tie jau nedaudz dārgāki :DD
28.oktobris 2012, 19:27 | links
 
uzbūru ainiņu, iet labi zināms vecis pa svensontaku, pēkšņi slāj preti Anderss tipa,Kurpisaitis, motoru pa lēto gribi ? nu a huļi napaņemt:)
28.oktobris 2012, 19:23 | links
 
SWE nav tā lētākā zeme kur būtu baigi lētie motorīši.Ir pabūts vienā tādā kantorīti.Tur par labu divtakteri prasija gandrīz tikpat cik šeit par jaunu četrtaktnieku.Tākā ....
28.oktobris 2012, 19:15 | links
 
vot man interese ka ir ar lietotu :) kkadus mistiskus pirksanas ligumus muhlit ar negribas :) vnk gribu savu 5hp pieregistret, bet lai nav ta ka aizbraucu un man vinu atnem un vel pantu iedod :D itka zinams vecis pardeva kas no zviedrijas ved, bet nu tik un ta
28.oktobris 2012, 19:10 | links
 
Kā ir pareizi nemācēšu stāstīt.Pats pirku jaunu no plaukta.
28.oktobris 2012, 19:06 | links
 
a ja es pats gribu veikt? nemu motoru un braucu uz csdd? ja nav lv registrets tad jau nevar ka masinam aizsutot sms atnak info par motoru?
28.oktobris 2012, 19:04 | links
 
Motora numuru salīdzināšanu vajadzētu veikt pārdevējam.Ja šamais uzrāda ka viss ir OK un motorītis nav kkur nokomuņizdīts tad pērc no.Ja nevar vai meklē ieganstus ,lai neveiktu salīdzināšanu tad kkas nav tīrs. :)
28.oktobris 2012, 19:00 | links
 
es te lasu ka pie daudziem sludinajumiem raksta ir veikta motora numuru salidzinasana..... ka to var izdarit? nav iespeja attalinati kka parbaudit vai nav zagts? piemeram gribu pirkt motoru kas ievests lv bet doku nav. ka vinu pieregistret ja vispar nav nekadu doku
28.oktobris 2012, 18:56 | links
 
Aukstumā akumulatora atdeve ir sliktāka ( lēnākas ķīmiskās reakcijas). Tāpēc var ( drīkst) dziļāk izlādēt akumulatoru, jo tā reakcijas nebūs pilnīgi beigušās, un aukstums tās bremzē. Līdz ar to, izmantojamā ietilpība no akumulatora būs mazāka. Jeb ātrāk tā spriegums nokritīs līdz 11V. Pēc izlādes tūlīt jālādē.
24.oktobris 2012, 22:08 | links
 
Labs un parteizs aķis...nav problēmu
24.oktobris 2012, 20:50 | links
 
ka ar elektromotora lietosanu pie minus gradiem akumulatoram nekaite?
24.oktobris 2012, 20:50 | links
 
sagittario
Prieks bija censties !:) Un labiem cilvēkiem nemaz nebija žēl :)
22.oktobris 2012, 11:39 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager