Laivas un to motori

paldies veliks
4.oktobris 2012, 19:21 | links
 
ramex
Es pieturos pagaidām pie šādas prakses uzglabāt piepūšamo laivu. Kad esi droši pārliecināts par to, ka šo sezon vairs nebrauksi, tad pēdējo reizi to piepumpē, nomazgā ar FEIRI un ideālā variantā to būtu uzglabāt piepūstu un pakārtu pieņemsim , pie garāžas griestiem. Telpas temperatūru būtu vēlams ar pēc iespējas mazākiem mīnusa grādiem. Mazgāt ar Feiri vajag tāpēc, lai kārtīgi atmazgātu visu zivju un citu ēdamo lietu smaku uz ko varētu pavilkties peles vai žurkas. Ja to ir jāglabā salocītu, tad labāk ir ielikt lielos plēves maisos, kārtīgi tos aizsiet un glabāt pakārtu koridorī uz pakaramā. Speciāli ietaukot vai ar kādiem silikona aerosoliem iesmērēt, es nekad neesmu praktizējis. Varbūt tīrai gumijai tas varētu palīdzēt mazāk sprēgāt bet mana laiva ir no cita materiāla un uzskatu, ka tas ir pilnīgi lieki. Tad jau vasaras saule daudz vairāk to sabojātu, kā ziemas guļa piepūstā veidā.
Nu kautkā tā apmēram.
4.oktobris 2012, 19:18 | links
 
Sweiki!
Iesakiet lūdzu kādu adresi kur meklēt stiklšķiedras laivas par saprātīgām cenām!Paldies!
4.oktobris 2012, 19:15 | links
 
ramex
te jau neiet runa pa kugiem bet gan pa PVC plastikata un tamlidzigam copes laivam!

iesacejs50, 4.oktobris 2012, 18:44


sarkasmu nevar uzrkastīt :D

Problēma ir tajā ka vieta ir ierobežota un neapsildāma, kur glabāsies :-|
4.oktobris 2012, 19:13 | links
 
kkeda
Par to klusumu tu diemžēl smagi maldies. Laikam nekad dzīvē neesi sēdējis uz samu ar kvoku.
Iesaku pamēģināt. Un tad, kad būsi to atradis un uzcēlis līdz paikas augstumam, pamēģini uztaisīt nevajadzīgu troksni laivā, piemēram ar kāju pagrūsti copes kātu kurš guļ uz cietās grīdas, vai pabīdi netīšām kādu naktstārpu spaini un redzēsi vai tas iespaidos tavu copes rezultātu vai nē. Un līdzīga situācija ir nelielos dziļumos ar aluminija laivām, kad viļņi sitas pret sānu. Laiva skan kā tukša muca. Polsterēt to no iekšpuses būs tikai puse no uzvaras. Tāpēc jau ir katram savas specifiskās vajadzības.
4.oktobris 2012, 19:02 | links
 
padomā kas notiks ar pistoli krāsotai kad saliksi viņu?
4.oktobris 2012, 19:00 | links
 
ramex
ko tur ziest un nemties!pieput un lai visu ziemu stav piepusta un bus ilgs muzs vinai!!!Bet ja nav telpa kur vinu piepustu uzglabat tad ir cita runa!
4.oktobris 2012, 18:46 | links
 
ramex
te jau neiet runa pa kugiem bet gan pa PVC plastikata un tamlidzigam copes laivam!
4.oktobris 2012, 18:44 | links
 
ir laiva Orion-6 piepūšamā

ar ko ieziemot/ieziest ?

ramex, 3.oktobris 2012, 18:40


es saprotu ka apspriest kuģus ir interesantāk :D bet jautājums vēljoprojām atklāts par gumijas pūsli, anyone help?
4.oktobris 2012, 18:21 | links
 
kkeda
ja tur baloninu parak tuvu tad bus notecejumi bet ja dara ka vajag ka pamacibas ir tad ir ok!paskaties zemak video veci moci ar baloniniem un ir sudigi vai??bet katrs jau dara ka uzskata pareizi cik cilveku tik viedoklu!!mans personigais viedoklis ar baloninu var loti labi to darbu izdarit un ir darits!!!
4.oktobris 2012, 17:30 | links
 
es kamuflāžu uz "Krima" brutāli ar pindzeli uzklāju ar Hammerite krāsu... Trafaretu un krāsu gammu novilku no neta... nav, protams, superprofessionāli un arī var noskrāpēt, taču pa gabalu izskatās ļoti OK... Jāsaņemās, jasafoče un jāieliek bildes...
4.oktobris 2012, 17:27 | links
 
nezinu kur tik lētas krāsas dabū, bet ar baloniņiem nekāda dižā krāsošana nesanāks! tur vajag ar pistoli krāsot. Ar baloniņu veidosies gan notecējumi gan nebūs smuki uzklājusies lai būtu beigās normāls izskats laivai!
4.oktobris 2012, 17:10 | links
 
Der dajebkura auto krasa!!vajag ap 3 baloniniem un laiva gatava!pirma pamatkrasa kada krasojuma grib to camo un divas citas krasa!!!var ari tik ar divam krasas flakoniem iemeram laiva ir peleka panem zalu un brunu noperc bus ok!!!izmaksas no 5ls-10ls
Un nebus laiva ka vairums copmaniem ato iemoci un tur jau pretim 10 laivas vienadas atskirsies no citiem!!
4.oktobris 2012, 17:02 | links
 
nu toč neredzu jēgu PVC krāsot... bet ja gribās, tad var :)
4.oktobris 2012, 16:34 | links
 
Lacuks - tas noteikti nebūtu lēts prieks, vajag gruntēt un krāsot ar labām krāsām lai labi turētos.
4.oktobris 2012, 15:51 | links
 
Padomā pats pirms uzdod jautājumu! Zivij pilnīgi vienalga uz tavu krāsu, ja zivs tur būs tad pieķersies nepētot tavu krāsu!
4.oktobris 2012, 15:49 | links
 
a ko pvc laivas saka par šitādu krāsošanu? kādu krāsu labāk ņemt?viņa nebružājas nost? jo speciālās ieroču camo krāsas ir baigi dārgas un taudz vajadzēs :)
4.oktobris 2012, 15:18 | links
 
kedai. Manis pēc vari laivā reizē pirst un elpot. Uzdevu jautājumu par laivas krāsu.
4.oktobris 2012, 14:49 | links
 
franko
http://www.youtube.com/watch?v=yg3_UvZeeOs
http://www.youtube.com/watch?v=iM-HpXXaslA
http://www.youtube.com/watch?v=e75FrBuJXnE&feature=related

Te ir paris varinatu ko var darit!!!Varbut noder!
Es sitada veida piepusamo laivu nomaucu!ir ok!!!
4.oktobris 2012, 14:48 | links
 
franko
Mulkibas krasa ir vienalga!Tik tada gadijuma ja copesi tiesi zem laivas un sekla vieta bet ja ar spinu un pludinu nostak no laivas tad vienalga!krasu jau var nomainit pec sirds patikas kadu vien velies pats!
4.oktobris 2012, 14:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager