Laivas un to motori

kur labaak nem laiva?
24.augusts 2012, 09:36 | links
 
Nu motors Honda 2.5 hp
Gan jau biezi cope rudeni lidaka..

Ludzu balso
Bush
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/the-sailing-charter/rubber-boats/hpjhj.html

vai

stiklaplasta laiva
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/the-sailing-charter/oars/iedhc.html
24.augusts 2012, 09:35 | links
 
diemžēl tas dzinējs nedarbosies kā viņam vajadzētu, būs transis jācel augšā!
24.augusts 2012, 08:00 | links
 
Sveiki, spečoki ! laivai izmantojam parasto Tohatsu 5 zs motoru ar standarta (īso) kāju. Kā ir, vai ar garo kāju, neko nepārtaisot var izmantot ? Kādas sekas tam, kā uzvedīsies laiva ?
paldies !
24.augusts 2012, 07:20 | links
 
viss atkarīgs vai to stiklplasta laivu tev buus kur nolikt, un vai visu laiku copesi vienā ūdenstilpnē, vai ar treileri pirksi....
23.augusts 2012, 16:14 | links
 
Hmmm..Kursh labaaak..Gumija laiva bush vai stiklaplasta laiva ar motoru? (apm 3.80m - 4.00m) Maybe pirkt jaunu laivu
23.augusts 2012, 15:52 | links
 
Smuki! Kaut kas no Taizemes eksotikas. Tikai tur tie motori krietni nopietnāki un dzenskrūves kājas garums ap 4m:))
17.augusts 2012, 09:36 | links
 
Prasmīgās RUS rokas....


17.augusts 2012, 09:07 | links
 
Sveiki biedri

nav kādam info kur varētu paņemt noma 10zs motorīti?

Laivu nama weba rakstīts ka piedāvājas , bet piezvanot šie atsaka

Gribas ietestēt kā ies uz manas laivas
14.augusts 2012, 16:43 | links
 
palidziet ludzu uzzinat vai ir iespeja mercur dzinejam 5hp uzlikt generatoru.... baigi gribetos generatoru....
12.augusts 2012, 14:19 | links
 
savulaik mainīju laivu namā
10.augusts 2012, 21:41 | links
 
Kāds nau manījis atsevišķi nopērkamus airu turētājus?Tādus kā ufimkam un tamlīdzīgām krievu laivām
10.augusts 2012, 20:33 | links
 
man arī liekas, ja nav gribēšana atdot 1500 un vairāk naudiņas par labu cieto laivu, tad jāņem 360tais bush, vai vismaz 345 dulkan un bēdu nezinās.
Laurīt tas terhi 385 ari nav nekāda mega labā (neiet runa par kvalitāti) laiva, ja runa ir par super stabilām laivām. 430 gan jau ir labs kuģojamais līdzeklis.
9.augusts 2012, 20:38 | links
 
p.s. par tiem pieciem gadiem - iepērciet ritentiņus, lai nav jāvelk pa zemi. Tad pret asumiem nonodriskāsiet materiālu un varēsiet braukāt gadus 20 :D
8.augusts 2012, 21:46 | links
 
Lauriic, es arī nerunāju par kuteriem, bet par labu stikašķiedras motorlaivu. Cenās būs dubultā kā minimums, salīdzinoši ar labu pūsli. Tev jau iekopētā sile ir dubultā cenā, salīdzinot par kādu pirku jaunu Bush :D

Man ir Bush Crab - pirku dēļ, manuprāt, lielās priekšrocības - uzrautā purna. Ar 15hp motoriņu, braucot pret vilni, nekas nešļakstās iekšā. Vienīgais,ja otrs sēž pašā priekšā, tad gan šļakatas neizbēgamas, bet pareizi nokordionējot sēdētājus, nekāda diskomforta pat lielā vējā.
360cm garumā - manuprāt - diviem ideāls garums, jo visas vestes, riņķi, makšķeres, mānekļi u.c. makšķerlietas vietu aizņem :)

P.s. brauciet pa taisno uz ražotni, varēsiet iepirkt lētāk =)
8.augusts 2012, 21:42 | links
 
man ir vēl "dzīva" gumijniece no astoņdesmito gadu sākuma.:)) iepriekšējo busheni pārdevu 10+ vecu, viss bija kārtībā, cerams, lieto vēl joprojām. patreizējie materiāli gan jau ka nav sliktāki.
es 330 izvēlējos tādēļ, ka to viens vēl varu celt un nes, lielāka ari nebūtu par skādi, bet arī šajā divatā var darboties visai brīvi.:))
8.augusts 2012, 21:15 | links
 
Man patīk ka busham laivá var bīdīt sèdekli.:))
8.augusts 2012, 20:57 | links
 
Dulkan345 = viss bumbās.Lietoju jau trešo sezonu.Vienīgais mīnus ir uzliekot 18 lopiņu dzinēju,braucot pa/pret vilni šļakati nāki pār bortu pāri.Laikam jau par ātru braucu.:)
p.s.
Beņķu stiprinājumi izjuka jau laiciņu atpakaļ.
8.augusts 2012, 18:08 | links
 
Sveiki!!! Gribeju uzzinat vai ir iespeja mercur dzinejam 5zs uzlik generator... Varbut kads zina un ir darijis to...
8.augusts 2012, 17:50 | links
 
nu gan vīri.... jautājums par vienu, bet atbildes par ko pagadās :)))

man ir Bush Kaiman 360cm no 2007 gada, nav nekādu vainu, tik uz ziemu jāiztīra un jāizžāvē... PVH materiālu, ja tas odīs pēc zivīm var grauzēji apskādēt (man tā čomam 12 ielāpus uzlika un brauc joprojām) vadāju bagažniekā, vienam pasmagi, bet divatā OK
braucam jūriņā trijatā (3 garie kāti un trīs ziemenes) vietas pietikās visiem, arī viļņos ap 1m esmu braucis, liekas stabila. ezeros arī nekāda vaina
ar Dulkanu neesu braucis un nepratīšu novērtēt
8.augusts 2012, 17:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager