Laivas un to motori

hmz.. nu par stiklšķiedras laivu esam prātojuši, bet nu treilers/piekabe + vieta glabāšanai = domstarpības ģimenē :D Bush lietojam pašlaik (palienējām) 3 metrīgā, divatā Kaķītī (ezers pie Gaiziņa) + 4 makšķēres un pārējais, man bij par šauru, vīrietim likās ok :) līdz ar to doma par 3300 cm vai 3600cm. Bet pašlaik laužu galvu par citu... cik ilgi gumijniece ir lietojama? nu ja pirkt jaunu? +/- 5 gadi vai mazāk/ vairāk?
8.augusts 2012, 17:19 | links
 
Man ir Bush kaimans 330 , ja kas. ;)
8.augusts 2012, 17:02 | links
 
Abi ir vietējie ražotāji, var visu uz vietas pie viņiem noskaidrot.
8.augusts 2012, 16:59 | links
 
Kungi,dāma taču prasīja ieteikumus par Bush vai Dulkan,nevis stiklašķiedras laivu atšķirību no gumijniecēm:)
8.augusts 2012, 16:55 | links
 
Katram savs,par to nav jastridas :) man ar ir stiklškiedras laiva,bet viņa stāv vienā vietā jo nav ne treilera ne mašinai āķis.Ja godigi ar gribetos piepušamo,lai ir divas,lai var iemest autiņam bagāžniekā un maukt kur acis rada :) Un ne jau visur var to stiklškiedras ielaist,bet nu piepušamo uzliec uz pleca un aiznes kur vajag.
8.augusts 2012, 16:48 | links
 
un gumijeni viegli ir transportēt, nevajag ne treileri, ne ko citu (smuki var salikt nelielā mašīnā kas daudz vietas neaizņem). Un galvenais lai ir koka grīda, lai var stabili kājās stāvēt!
8.augusts 2012, 16:42 | links
 
Laurīc! nejauc laivu ar kuteri! jūrā ir būts ar kuģa glābšanas stiklšķiedras laivu (borta augstums apmēram metrs)- , tādā ap 1 metru vilnī visu laiku bija jātur spice pret vilni lai nekantētu.:)
8.augusts 2012, 16:42 | links
 
Kas ir navigators?? :) Es nerunāju par par kuteriem.Runāju aptuveni par šo ...1-2 foto http://www.ss.lv/msg/lv/transport/the-sailing-charter/oars/hjpef.html
8.augusts 2012, 16:38 | links
 
nez, nekāda vaina gumijas laivām, jāņem tik garumā no 3,10m - tad divatā būs ērti. Ir yamahas pūslis, neko sliktu nevaru teikt, viļnos tik priekšējais pret šļakatām var slapjāks palikt, bet laiva ir stabila, noteikti visas tādas gumijenes ir.
8.augusts 2012, 16:37 | links
 
Laurīc, nerunā te stulbības. Normāla stiklaplasta laiva maksā dubultā kā minimums, salīdzinot ar labu pūsli. Tā kā - teikt, ka tas būs dārgāks prieks dēļ treilera, tad laikam tikai navigatorā esi sēdējis, ja reiz saki, ka pūšļiem nav nekādu priekšrocību...
8.augusts 2012, 16:32 | links
 
Juurasbullis,nu gan muļķības sadrukāji.Izskatās,ka neko citu kā samu vai līdaku neesi mūžā redzējis.....Es par laivu modeļiem.
8.augusts 2012, 16:28 | links
 
Laurīc! Ja braukā pa dīķi, tad stiklšķiedras varētu būt laba, bet viļņos un jūrā es tādā negribu būt, tur tikai RIB vai bušveidīgā. :)))
8.augusts 2012, 16:19 | links
 
Objektīvus + čaumalām un - pūšļiem studijā..
8.augusts 2012, 16:14 | links
 
Ja ir iespējas,tad noteikti stiklaplasta laivu.Tas gan kopumā ir dārgāks prieks,jo automātiski vajag arī treileri.Pūšļiem nav neviens pluss salīdzinot ar cietajām laivām.Ja nu vienīgi tas,ka var ienest dzīvoklī un uzlikt uz skapja. :) Ja pavisam nopietni,tad ja laivu tikai makšķerēšanai,tad pūslis ir garām.Es,viennozīmīgi,ja dzīvē vēl pirkšu laivu,tad tikai un vienīgi labu stiklaplasta laivu ar visu treileri.
8.augusts 2012, 16:10 | links
 
Labdien!
Drīz z/svētki :D tad nu laicīgi sāku meklēt vīra kungam dāvanu, t.i. gumijas laivu. Tātad man rodās jautājums kādu? Bush vai Dulkan? Bush ir mēģināts, bet Dulkan nē. Ir vērts vispār ņemt šāda tipa laivu līzingā? (uzsitiena - nepavilkšu) motoru lai kungs pats gādā :D
8.augusts 2012, 15:20 | links
 
daks
ta jau daru bet ieksa jau balonos kad pumpe gaisu ieksa agri no rita ir mitrs gaiss un mitrums tiek ieksa ari!vai ne ta??
8.augusts 2012, 12:51 | links
 
ja rupesies kartigi pa inventaru tad ari ilgi vins tev kalpos!
pareizi jau pateici,ja laiva būs kārtīgi izžāvēta,tad nekas nelips un nevaig ne talkus ne šmalkus,bet ja domā slapjā bērt kādu pulveri ,tad nākamā copē varēsi pankūkas cept-mīkla būs pilna laiva. paņem līdz lupatu,pasēdi upmalā kādu pusstundu ilgāk,izžāvē laivu,izslauki visu mitrumu un būs labi,ja nu vienīgi kādi zivju puņķi nelīp.
8.augusts 2012, 12:47 | links
 
andriskkk
Ja zinu ka nav no gumijas!bet pedejas reizes bija ta ka nav sanacis pec copes majas to laivu piepust lai lidz nakosai reizei stav piepusta un ir tada sajuta ka ieksa varetu but mitruks un itka lip kopa!un tapec vajadzetu to talku jeb ko lidzigu ieksa iegrust!protams ka 90% no visa laika ta laiva man ir piepusta majas visu ziemu ar jo ta ir pareizi uzglabat un ilgaks muzs bus vinai!vai ne ta?ja rupesies kartigi pa inventaru tad ari ilgi vins tev kalpos!
8.augusts 2012, 11:36 | links
 
Bums,ātrumu stieni es nemaz neiztieku,tā daļa kas paliek reduktorā tā ar stāv viņa man netraucē. Doma tāda bija pārbaudīt tādā veidā, tāpat paldies par padomu.
8.augusts 2012, 11:23 | links
 
Anton, vispār jau Navigators nav no gumijas. Priekš kam Tev tur vēl talku prasās stumt iekšā? :)
8.augusts 2012, 00:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager