Laivas un to motori

Viņam būs taisnība Ar gumijas laivām talkam jābūt pareizākai vielai Borskābe vairāk novusam :DDDDD
7.augusts 2012, 22:10 | links
 
antonsb! Tu nemeklē to, kas vajadzīgs. Pret gumijas salipšanu lieto talku. Speciālais talks (tyre talc) ir katrā nopietnā riepu servisā ( tiek lietots pēc riepu kameru remonta, lai jaunais ielāps nepieliptu riepai). Manuprāt esi kaut kur no Talsu puses,ja nav citu variantu ,atbrauc pie manis uz riepu servisu "Mikus",iedošu Tev to talku.
7.augusts 2012, 22:03 | links
 
bums
Paldies!neesi lietas kursa cik maksa un kura tiesi vieta latgalite?
7.augusts 2012, 21:30 | links
 
Iebrauc latgalitē/utenī/ un nopērc maisu ar borskābi :DD
7.augusts 2012, 19:24 | links
 
Kads var ieteikt??Lieta tada ka borskabes pulveri nekur nevar vairs nopirkt!gumijas laivai agrak bera borskabi lai nelip kopa bet ko lai tagad borskabes vieta lai izmanto???Laiva-Navigators!
7.augusts 2012, 19:22 | links
 
Vienīgais ieteikšu vienu lietu lai izvairītos no liekas skruvēšana
1,lai tiktu pie sūkņa kāja tavam Suzuķim jau ir sadalīta 2 daļās Paša kāja un reduktors
2.Tad kad būsi sastellējis sūkni kopā vēl neliec
3.aiztaisi ar 6 mm stienīti vietu kur reduktorā iet iekšā ātrumu pārslēdzēja stienis /tas tāpēc lai pārbaudot nesatecētu reduktorā ūdens/
4.ja mainīsi eļļu reduktorā vari to nedarīt
5.Tad dzenamā stieņa galā uzliec bormašīnu /Ispied stieņa galu bormašīnas patronā/Iemērc visu vannā vai kādā citā traukā Tā Tu redzēsi sūkņa darbību ja neiet meklē tālāk ,ja iet vāc visu kopā
Sūknim pie bormašinas apgriezieniem strūklai jābūt vismaz 1-1,2 m augstai
6.augusts 2012, 22:27 | links
 
Lielais paldies Bums! Braukšu, meklēšu, rīkošos, tad jau par rezultātu došu ziņu!
6.augusts 2012, 22:00 | links
 
Sory tilti sajuka Augusta Deglava iela 50, :DDDDDDD Tas bija Deglava tilts
6.augusts 2012, 21:59 | links
 
Iebrauc Suzuķi pie Stahanova tilta Nezinu kā tagad viņu lamā Tur puikas uz goda visu apskaidros Es tikko braucu kloķenes šlices galu pirku Nevarēju saprast kāpēc aprāva Puikas večukam uzreiz apskaidroja kur vaina -saļņiks beigts un vide līdz ar to stipri agresīva izplūdes gāzes + ūdens /karsts/
6.augusts 2012, 21:56 | links
 
Bums, man tāda kā bildē itkā apkārt nerauj, gumija visa vesela. Ok paļaušos uz spečuka viedokli (citas izvēles nav) pirkšu jaunu. Kur lētāk nopirkt?
6.augusts 2012, 21:52 | links
 
Cena 8 ls
6.augusts 2012, 21:44 | links
 
Man bija tieši tas pats Nomocijos līdz vēmienam Nomainīju sūkņa korpusu ņikā-tad braucu uz Suzuķi un nopirku turbīnu ar 6 lāpstiņām Viss aizgāja no 2009 gada Suzuķi nāca ar 4 lāpstu turbīnu ļoti nedroša un kaprīza Ja nemaldos tad tajā laikā Suzuki atsauca visus motorus un pa velti mainīja nost turbīnu Jābūt ir šādai
6.augusts 2012, 21:43 | links
 
Bums, lapiņas tagat nepateikšu, bet braucot jau viss ok bija apstājos 20 min pielaidu un nekā. Domāju ja ietu uz beigām paliktu vājāka strūkla vai kā tā, bet viss bija narmāli un te še tev, kā ar nazi.
6.augusts 2012, 21:39 | links
 
Es savu Suzuķi aizmiegtām acī jaucu un lieku kopā Honda man to bija liegusi Ne reizi nelīdu iekšā :DDD
6.augusts 2012, 21:34 | links
 
Tici man 100% sūkņa vaina Viņš var izskatīties kā no skatloga bet savas funkcijas nepilda
Pirmkārt cik lapiņas ir gumijas turbīnai ?
6.augusts 2012, 21:31 | links
 
Viss tika izpētīts un skalots un izpūsts ar gaisu-nekā.
6.augusts 2012, 21:28 | links
 
Pirms jaukšanas jau varēji uzmest lūriņu,vai caumurā nav kāds zāles kušķis iestrēdzis!
:)
6.augusts 2012, 21:19 | links
 
Lūgums pēc padoma! Suzuki df5 vairs netek ūdens caur kontrolcaurumu,tā pēkšņi. Pēc rokasgrāmatas pārjaucu visu, viss vietā, visu iztīriju, sūknis šķiet kā jauns. Uz doto brīdi pūš tikai gaisu, varbūt mazu migliņu.
6.augusts 2012, 21:16 | links
 
Sveiki.
Doma ir iegadaties Dulkan Gauja 285P. Merkis sedet uz airiem un varbut ar laiku piespraust to benzinieku. Kadas atsauksmes? Ka ir ar parvadasanu bagaznieka (neaiznem milzu vietas)? It ka iepakojuma gabariti ir 1.15х0.45х0.40? Cik tiem var ticet? Laiva nokomplekteta kaut kada liela soma?
Paldies jau ieprieks
2.augusts 2012, 14:32 | links
 
Varbūt kādam interesē laivas īre par simbolisku cenu Daugavā Kaibalā, viena stāv dīkstāvē, otra apritē, bet visu var sarunāt. Tad kad pašam nevajag, ņem kuru grib.
30.jūlijs 2012, 22:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager