Laivas un to motori

Šodien redzēju Spice , Salmo veikalā , cik maksā neskatījos .
29.jūnijs 2012, 15:18 | links
 
Kurā bodē pēdējā laikā kāds ir manijis glābšanas riņķi pa iespējami draudziigām naudiņām?
29.jūnijs 2012, 15:13 | links
 
Labdien liidz sim bij domaajis, kad glaabsanas rinkis nenoderees, bet vakar nacaas pielietot.....!!!

Takaa jaakoplektee savas laivas ar rinkiem ir......!!
25.jūnijs 2012, 10:18 | links
 
man Ir iespēja iegādāties laivu Engure, bet īsti nezinu, kā viņai ar stabilitāti gaitu, kā īsti ir ar tiem spicajiem galiem, jūrā jau laikam nav vērts līst!
16.jūnijs 2012, 20:46 | links
 
Vai tuvāk Talsiem ir kāds serviss, kur dakterē 4-taktu Yamaha 2,5 motoru, vai arī jāved uz Rīgu? Un kur Rīgā, vēlams Pārdaugavā, ir šāds serviss?
16.jūnijs 2012, 15:55 | links
 
"šlipsītē" līdzi jāvelk vēl viens ,vai vairāk ,kuģis/i.Tas tāpēc ,lai nevajadzētu glābējus saukt!!! :D
12.jūnijs 2012, 22:42 | links
 
Līdzīgi, ka daudzi noteikumi, arī šitie ir rakstīti ne jau no tukša gaisa... Riņkis, paldies Dievam, nav noderējis, bet airis, nazis, veste ir REĀLI bijuši vajadzīgi. Lukturītis man pašam nav bijis vajadzīgs (ir gaitas uguņi), bet tiem kas sēž "nirokā" Ķīsi pa nakti tas ir vienīgais līdzeklis lai kāds kuteris (nedo Die's man pašam trāpās) nepārbrauktu pa tumsu... Tiesa gan 100% uz visiem gadījumiem nekādi noteikumi nepalīdzēs... Kad Ķīsī uztinu uz dzenskrūves govs ķēdi(!!!), tad ar nazīti varētu to vīlēt līdz pastardienai, tā kā nācās saukt glābējus... Bet nu nevar tak likt noteikumos vēl fleksi un svarku :) Vienīgais ko īsti nesaprotu kāda mārutka pēc enkura auklai jābūt obligāti 12mm? Pat daudz tievākām trosēm "testi" ir pāri tonnai...
12.jūnijs 2012, 22:35 | links
 
acuks007,atved man to motorīti,saliksam visu no šrota,un ies kā puķīte:))
12.jūnijs 2012, 22:22 | links
 
Lai nebūtu "viena tante teica", visiem der zināt šos noteikumus http://www.likumi.lv/doc.php?id=103963

Paritiniet zemāk, tur ir obligātais aprīkojums airu laivās, motorlaivās un kuteros.
Bet iesaku izlasīt visus noteikumus un pie reizes, ja tas vēl nav izdarīts, aiziet uz CSDD un nokārtot tiesības. Ja ne tagad, tad vēlāk dzīvē noderēs.

Par riņķi - līdzīgi kā ar sprādzēšanos mašīnā. Principā var teikt - priekš kam tas ir vajadzīgs. Bet tas līdz reizei...
Lai tā nebūtu tfu, tfu tfu!
11.jūnijs 2012, 18:50 | links
 
pa lielupi braukaa biezi inspektori.....tik apskataas uz manu rinki laivas prieksaa......sarkans uz balta fona ko esmu demonstratiivi pielicis un sie brauc talaak....:)
Ne reizi nav apstajusies un kaut ko prasiijusi.....:)
11.jūnijs 2012, 18:15 | links
 
spiningists,
airus laivās vestēm jābūt mugurā visiem, motorlaivas un kuteros tām vienkārši jābūt laivā.
11.jūnijs 2012, 16:46 | links
 
ĀA un vēl....kas pērk vesti - lielākajai daļai izstrādājumu cilvēka svars norāda vestes izmēru nevis celtspēju - tā pērkot ērtu vesti, biežāk ir izstrādājumi ar 50N marķējumu - resp. 5kg celtspēju. Pietiek reizi vasarā pa vieglo izmēģināt, kad saproti, ka kompensē tikai zābakus un apenes.
11.jūnijs 2012, 16:26 | links
 
Kāda jēga vestei laivā, ja tā nav mugurā??????
Īpaši mazizmēra laivā.
11.jūnijs 2012, 16:24 | links
 
http://www.cenuklubs.lv/uploaded_images/catalogue_images13/48902.jpg

rinkjis, rinkjis - job done.
11.jūnijs 2012, 15:29 | links
 
zaraza a kur noteikumos vispaar ir pateikts kaadam vinjam jaabuut? ja mees iecikleejamies uz fromu, tad jau var buut arii piepuushams. kaapeec ne? ka tik rinkjis. un arii par izmeeru vai celtspeeju nekur nekas nav teikts.
11.jūnijs 2012, 15:28 | links
 
arvids8

Kuros normatīvajos aktos tu esi redzējis tādu terminu kā "pakavs"? Realitātē jau bieži piever acis vai pakrata pirkstiņu, bet formāli noteikumos rakstīts "rinķis" un basta, bez variācijām :(
11.jūnijs 2012, 14:44 | links
 
pagaidām esmu atradis pa 15 pakavu, bet sāku štukot moš pašam uztaisīt?
11.jūnijs 2012, 13:19 | links
 
Laivām,kas garākas par 2,5m, jābūt riņķim vai pakavam !Iesaku meklēt pakavu,tas ir kompakts,aizņem mazāk vietas. Vestēm jābūt katram pasažierim,jaunākiem par 12 gadiem jābūt uzvilktai !
11.jūnijs 2012, 11:17 | links
 
Tiem, kam patīk copēt no smailītes vai kajaka:

http://vimeo.com/20047767

-d.
11.jūnijs 2012, 09:34 | links
 
Ja pie lietas ķersies CSDD, tad drīz pie laivu aprīkojuma būs nepieciešama nokomplektēties ar ar sekojošām lietām:
Avārijas trīstūri
Aptieciņu
Ķiveri(galvā)
Ugunsdzēšamo
Gan jau vēl kāda OGA izlīdīs, ja CSDD var iekasēt nodevu par naudas iekasēšanu...

To V.S.O.P.
Pie pirmās reizes vajadzēja izrakstīt brīdinājumu, tāpat kā uz ceļa, un ja redzētu ka džeki pa labam nesaprotu tad ''rubīt'' max sodu, jo pārkāpums ir atkārtots. Es ieteiktu tādu risinājumu...
Vinemēr būs tādi, kas gribēs pamakšķerēt lieguma vietās un lieguma laikā, tāpēc to aptīti vajag samazināt ar sodu.
11.jūnijs 2012, 08:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager