Laivas un to motori

Nu labi ka man laiva nevajag udenslideja aprikojumu! A janu auklu uz motora uztinu :) nu tas ir saprotams! Bet ja viss parejais ir es domaju ka rinki jau vareja pievert acis
11.jūnijs 2012, 08:10 | links
 
Man bija patīkama pieredze ar Ķišezera glābšanas stacija vīriem, tie apskatijās ka ir veste, liekšķere, enkurs, laivas dokumenti, motora dokumenti un makšķerēšanas karte. Uz riņķi pievēra acis, jo viņiem vairāk interesēja vai nav redzēti aizdomīgi tipi vai nēesam uzdurušie uz tīkliem un tāds lietas... Tie puši necentās piesieties pie k-kādiem sīkumem, bet vairāk interesēja, lai saglabāt zivju resursus,
visu cieņu par tādu atieksmi.
11.jūnijs 2012, 08:03 | links
 
Veči, padomājiet par savu attieksmi.

Sestdien daugavas grīvā liegumā copēja vairākas laivas. Muņiki atbrauca un izdzina, bet sodus neuzlika. Tikko MP aizbrauca, tā laivas atpakaļ liegumā un ķer tālāk.

Vai tas nenozīmē, ka makšķernieks bez soda noteikumus nesaprot? Turpmāk sodīs.... un tas pats par aprīkojumu.
11.jūnijs 2012, 08:03 | links
 
Nu par vestem es 100% piekritu ka vajag! Nav divu domu, bet to rinki uz 330 pusla.... Sviests gatavais!
11.jūnijs 2012, 06:53 | links
 
Laiva 360, motoriņš 5z. Pie maņīm Daugava policisti piebrauca (saku domāt cik lielu sodu man tagad izrakstīs policista kungs, riņķa tacu nav), palūdza kartiņu un pajautāja kur veste, par riņki nebija ne runas!!!!
11.jūnijs 2012, 00:44 | links
 
Man viens laivotās ar nopietnām korkām teica, ka manam pūslim 3,3m un 6Zs riņķi nejavag. Var būk kas ir mainijies, bet ir otra iespēja, uzliek tev sodu un pēc tam pierādi, ka neesi āzis.
11.jūnijs 2012, 00:00 | links
 
andriskkk

cerēt jau var!!
10.jūnijs 2012, 23:44 | links
 
tad arī enkuram, ūdens smeļajamam, lukturim, nazim jābūt CE :)))
10.jūnijs 2012, 23:27 | links
 
Parādīšu čeku un savu glābšanas riņķi, nodemonstrēšu viņu darbībā un cerēšu, ka policim ir laba humora izjūta :D:D
10.jūnijs 2012, 23:19 | links
 
gribu redzēt, kātu to pasniegsi mentam!!
10.jūnijs 2012, 22:56 | links
 
paņem uzreiz 2us! man ar vienu! :D
10.jūnijs 2012, 22:55 | links
 
Sertifikāts - CE - nozīmē to, ka prece atbilst visām EU direktīvām uz konkrēto kategoriju.
Likumā neatrodu, ka glābšanas riņķim jābūt sertificētam.

Aiziešu uz kādu tirdzniecības punktu, kurā strādā pazīstams cilvēks, paprasīšu, lai pārdod man rotaļu riņķīti ar CE marķējumu un čekā iesit glābšanas riņķis. Sodu man uzlikt nevarēs. Glābšu odus.
10.jūnijs 2012, 22:52 | links
 
maximas rinķi neder, der vienīgi padomju laika pīlīte. Riņķis vainu ir sertificēts, vai nē. vismaz pagājušogad redzēju boatshopā pa ls15
10.jūnijs 2012, 22:47 | links
 
iemet te pēctam ar :)
10.jūnijs 2012, 22:42 | links
 
Par riņku cenām.... Skatieties internetā, tur viņiem ap 25Ls cenas...
10.jūnijs 2012, 22:40 | links
 
Tikko par Pellu MINI rakstīju. Kā jau teicu, laiva gluži krietna, vien mazliet jāpiedomā par inventāra novietošanu. Tagad jau visi izlepuši, katram pa 2 spiningiem, vairākas vizuļu kastes, eholotes, enkuri, pusdienu maizes, termosi un kas tik vēl ne.
Ja vēl glābšanas riņķis jāliek - varbūt vienīgi kā sēdekli...
10.jūnijs 2012, 22:40 | links
 
Likumos neatradu nevienu punktu, kas iekšējos ūdeņos definētu, pēc kādiem standartiem jābūt glābšanas riņķim.

176. Glābšanas riņķi atbilst SOLAS konvencijas prasībām.

Šis punkts ir Latvijas Kuģu reģistrā reģistrējamiem līdzekļiem, nekādos noteikumos iekšējiem ūdeņiem neesmu šādus punktus redzējis.

Uz manu neformālo jautājumu Satiksmes Ministrija neatbildēja par glābšanas riņki, sūtīšu iesniegumu, lai saprastu - KĀDS tad glābšanas riņķis ir nepieciešams iekšējos ūdeņos.
10.jūnijs 2012, 22:40 | links
 
nu jā man ar nav riņķa! vestes 2 enkuri čerpaks ir.... bet ja es vel kkādu riņķi ielikšu kur man sedēt?!un maksā ar viņš....
10.jūnijs 2012, 22:36 | links
 
to Juurasbullis,
par to vai derēs MAHIMAS riņķis pa 2ls, stipri šaubos, tur vajag vai nu pakavu vai normālu riņķi, vakar Salmo biju un riņķis ~35ls, čota parāk dārgs prieks, lai glābtu k-kādus lohus, kas nav nopirkuši ne vestes ne riņķi....
10.jūnijs 2012, 22:33 | links
 
Visiem kas ir virs 2,5 vajag glābšanas riņķi un visus pārējos pribambasus, interesanti vai tie kas izdomāja tos noteikumus ir kādreiz mēģinājuši tajā 2,5 laivā iebāzt visus nepieciešamos pribambasus...
10.jūnijs 2012, 22:29 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager