Laivas un to motori

To Lacuks, Norāvu Buļļupē, ņema visus pēc kārtas priekšā..
Man ar pūslis ir 330, bet stipru šabos vai tas tevi glābs no soda, nevienam tur daudz neinteresēja vai man ir mazgabarīta kuģošanas līdzeklis vai airu laiva, (ar motru)
Tev iesaku vienu lietu, ka ieraugi lielo pašvaldības kuteri bliez krastā, viņi ar savu monstru krāstā nebrauks jo uzsēdīsies...
10.jūnijs 2012, 22:28 | links
 
Mazajai Pellai (MINI) nav ne vainas. 3atā kājās stāvot spiningots ir ne reizi vien, bet tā arī neviens nav ievēlies iekšā. Lai nu kā tā laiva neizskatītos, stabila ir diezgan. Pamatīgos viļņos būs šūpošana, bet nu jāsaprot, ka nevar viena laiva derēt visam.

Par cik manā gadījumā nav vēlmes laivu pie ezera atstāt uz nenoteiktu laiku, tā ir jāstiepj uz šķūnīti un te nu es iedomājos - pēc garas rīta copes atbrauc krastā un tur lielā laime - pret kalnu jāstiepj laiva uz šķūni... te nu var tikai priecāties, ka nav iegādāta Nova :)
10.jūnijs 2012, 22:19 | links
 
vajag visām , izņemot kaut kādas pavisam mazas.
10.jūnijs 2012, 22:19 | links
 
Piepūšama der tikai pīlīte
10.jūnijs 2012, 22:10 | links
 
pag airu laivai jau nevajadzēja? jo man pūslis 330 ka airu laiva reģistrēts :)
kur norāvi?
10.jūnijs 2012, 22:10 | links
 
tam rinķim obligāti jābūt cietam, vai arī der piepūšams?:)
10.jūnijs 2012, 22:08 | links
 
Vakar, man bija tā laima un saņemu protokolu, par to ka laiva nav aprīkota ar glābšanas riņķi!
Cik saprotu tiek piemērots sods no 20-40ls? Brīdinājumu par tādu nedod?
10.jūnijs 2012, 21:56 | links
 
iisteniibaa, ja kaadam interesee vareetu sho to no vinju ruupniicas sarunaat.
http://www.plv.ru/index.php
10.jūnijs 2012, 14:31 | links
 
pella fjord, tikai nedaudz citaa modifikaacijaa. http://www.copeslaivas.lv/?id=184
Krievi Pleskavas laivu ruupniicaa uz Fjord baazes laivai paceelushi bortu priekshpusee + radaani pa visu laivu.
Bildes maz tikai pagaidaam. Ja runaa par stabilitaati, liela noziime ir laivas svaram, it iipashi vienkjiilja laivaam.
10.jūnijs 2012, 14:28 | links
 
Saprotat paši- mana laivu uztvere ir ļoti subjektīva
Viss ir pieskaņots Usmai /drošība ērtums u.t.t/Visādus cita tipa bordiņus es vienkārši neuztveru kā laivas :DD Pilnīgi piekrītu ka Engurei vai Babītei paredzētās laivas ir ar citiem kritērijiem
un tāpēc nevietā būtu nosodīt citu konstrukciju peldlīdzekļus ,bet .........kā jau teicu visu nosaka Usmas plašumu apgūšana ar drošu peldlīdzekli .:DD
10.jūnijs 2012, 12:36 | links
 
Tā tiešām ir ņe aļo :DDD
10.jūnijs 2012, 12:28 | links
 
Tas laikam kaut kāds vecāks modelis, jo nav līdzīga ne mini, no nova ieliktajām bildēm. Bildi uz ātro neizdodas atrast :(
Mēgināšu aprakstīt, lai saprastu, par ko runāju - ir soliņs purngalā, pa vidu un aizmugurē (soliņi ir stacionāri, savienoti ar laivu, tā ka veidojas divi nodalījumi, kur var stāvēt - nav savienoti savā starpā un ūdeni jāsmeļ no katra atsevišķi). Grīda nav taisna. Var ielikt airus priekšā (airējot jāsēd uz purngala sola) un var ielikt pa vidu, kad sēdi uz vidējā sola).
Vienu līdzīgu bildi atradu (cerams, ka ir īstā):
http://1shop.lv/lv/catalogs/makskeresanas_preces/laivas/stiklaplasta_laivas/item-107218.htm
Tikai tā bija baltā krāsā un bez tām gumijām uz soliem.
10.jūnijs 2012, 12:26 | links
 
Pati koncepcija nav pareiza Ievēroji kā krievi būvē laivas dibenus -vienalga kopējot it kā dēļu salaidumu Kapēc ? stabilitātes dēļ tieši lai novērstu laivas valganumu
9.jūnijs 2012, 23:57 | links
 
Tā vecā Pella toč bija šedevrs-gan stabila,gan liela,gan ātra. Laikam jaunajos modeļos būs kaut ko samudrījuši & noekonomējuši
9.jūnijs 2012, 23:46 | links
 

Laikam ķeršos pats klāt Klusos ziemas vakaros -vieta ir un pacietības pietiks :DD
9.jūnijs 2012, 23:43 | links
 
Kā krievi saka-Polnij farš:DD
9.jūnijs 2012, 23:38 | links
 

ļoti laba laiva Platums 1,4 metri garums 4,8
9.jūnijs 2012, 23:35 | links
 
šī pati laiva jaunās skaņās Cena krievijā 58 000 rbļi
9.jūnijs 2012, 23:30 | links
 

Lūk sapnis vasaras naktī šādai laivai man ir visi rasejumi un materiāls Vajg labu laivu maisteru :DD Kā viņa slīd un stabilitāte ir fantastiska
Man tāda bija bet savu mūžu nodzīvoja :DD
9.jūnijs 2012, 23:28 | links
 

Šī vecā Pella -Fjord bija stabilitātes etalons-Jaunās modifikācijas Pella -Nova ir maķenīt valganāka
9.jūnijs 2012, 23:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager