Laivas un to motori

man ir parsun 2,6, jau trešo sezonu. lec labi, neraustaas, apkopes pats taisu, pats vārstus regulēju. sudziibu nav. vienigi liekas pasmags.... (ceru ka piektdien nesaluziis velcejot)
16.maijs 2012, 18:12 | links
 
Apskaties šajā pašā sadaļā ap 4-... lapu, tur bija vairāki parsun īpašnieki ierakstījuši savu pieredzi :)))
16.maijs 2012, 17:51 | links
 
Ko jūs sakat par Parsun motoriem. Vai tādu var ņemt? Protams nav Honda vai Yamaha utt. bet tomēr. Varbūt kādam ir un ir kādas atsauksmes.
16.maijs 2012, 17:43 | links
 
Ja kādam ir interese, paziņa pārdod mazlietotu Hondas 10 Zs motoru. t.28686888
16.maijs 2012, 09:46 | links
 
Paldies par ieteikumiem.

Uz jautājumu kas notika nepareizi apgāžot atbilde ir - nezinu :-)). Vienkārši konstatēju faktu un salasoties briesmu stāstus tepat forumā nolēmu meklēt meistaru.

Noteikti izmēģināšu sveces izskūvēšanu un cilindra iztīrīšanu, taču meistaru tāpat gribu atrast. Kopš iegādāšanas pie meistara neesmu vedis, nu sirdsmieram būs jāaizved.
15.maijs 2012, 22:16 | links
 
Meklēju kādu speciālistu,kas varētu palīdzēt uzstādīt Humminbird eholoti plastmasas laivai Ādažos.Lūdzu iesakat.
15.maijs 2012, 19:32 | links
 
Numuru no tā paša laivas materiāla, tikai citā krāsā, lai veidotos konstrasts ar laivas krāsu =) Domājams, ka tikt pie atgriezumiem rūpnīcā (Bush, dulkan) nebūs problēmas.
15.maijs 2012, 18:21 | links
 
Es ņemtu hondu, bet ar trīslāpstiņu dzenskrūvi. Vai arī kādu citu japāni, kam trīslāpstiņu dzenskrūve nāk jau oriģināli virsū, nevis papildaprīkojumā :))
15.maijs 2012, 18:19 | links
 
Varbut kads var palidzet ar padomu-no kada materiala varetu izgatavot laivas numurus PVC laivai?
15.maijs 2012, 14:36 | links
 
skaidrs paldies andriskkk. saki honda ar 10zs buss gana labs.
15.maijs 2012, 14:28 | links
 
labojums - ~2/3 +/- droseles atvēruma, nevis 3/4 :))
15.maijs 2012, 14:23 | links
 
Šī laiviņa dikti jau smuki iet arī ar 10 Zs. Esmu manījis ūdeņos tādā komplektācijā - ātrums bija labs priekš 10 zirdziņiem.

Piecpadsmitniekam benzīna patēriņš ap 5.5l ar pilnu "gāzi" (stundā). Ar 3/4 droseles atvēruma benzīna patēriņš jau 2x mazāks. Ātrums ap 40 km/h (atkarībā no laika apstākļiem un smaguma laivā, kā arī no pareizi noregulēta leņķa un augstuma).

Ieteiktu vēl padomāt par dzenskrūves tipu, kad ņem motoru. Hondai šajā motoru kategorijā nāk četrlāpstiņu dzenskrūves. Mazāk jūtīgas pret papildus kravu laivā (ātruma zuduma ziņā), tas nozīmē, ka braucot vienam vai trijiem ātruma zudums būs mazāks, nekā trīslāpstiņu motoram. Toties vienam vai diviem laivā braucot, tomēr būs par 5-7km/h mazāks ātrums. Četrlāpstiņu dzenskrūve ir arī labāka aizaugušās vietās, lai gan kārtīgu zāli 15ieks tāpat neizpļaus :D
15.maijs 2012, 14:20 | links
 
Vairis. domaju vai 15 vai 10zs. ka diezi ar degvielas paterinu un ja 15 tad papiri vajadzigi. cik noprotu Parsun nau verts nemt ari jaunu. doma reizi menesi pabraukt varbut divas sestdienas
15.maijs 2012, 14:10 | links
 
Donka, izskrūvē sveci un iztecini ārā eļļu (teiksim, paraustot to iekurbulēšanas striķi). Pēcāk gan vajadzēs ieliet jaunu eļļu, bet jādomā gan, ka šīs procedūras ir veicamas arī bez specservisa.
15.maijs 2012, 13:57 | links
 
Donka
Un kas tam motoram notika,kad noguldīji uz otra sāna? Man viens paziņa principiāli vienmēr liek uz nepareizā sāna(jo viņam liekas,ka rūpnīcā kļūdījušies)-it kā nekas. Es ar dažreiz esmu nometis ne tā-arī nekas. Iet runa par 20niekiem
Vari silti ieteikt,kur NE-VEST uz apkopi-uz HONDAs centru Krasta ielā-drausmīgi dārgi un nekvalitatīvi-apkopē strādā pilnīgi kretīni. Mums pat bija tā,ka gandrīz ik gadu vedām uz turieni motorus uz motora un transmisijas eļļas maiņu un par to,protams,tika dārgi maksāts,bet motoram vienreiz pie upes kaut kas notika-atveram vaļā-a tur viss melns kā darva-gadiem nav nekas aiztikts...
15.maijs 2012, 13:38 | links
 
Tur tač rakstīts - 15ZS, bet es domāju ka ar 10zs pilnīgi pietiks, varēsi gan pavelcēt, gan radus ar vējiņu pavizināt!!!
15.maijs 2012, 13:30 | links
 
nessen nopirku laivu lota430. bet ka lacuks007 teica laiva bez motora ir kā dators bez interneta :D, tas tiesa. kads nevaretu pakonsultet kadu motoriti janem. ta lai uz copi normali var aizbraukt un sievu ar bernu pavizinat.
15.maijs 2012, 13:25 | links
 
man ar interesē kur ir tas Yamahas veikals
15.maijs 2012, 10:04 | links
 
janis83
Var precīzāk, kurā vietā aiz vefa ? Uz kuras ielas ? Mani arī interesē.
15.maijs 2012, 07:22 | links
 
Donka aiz vefa ir yamahas veikals tur tāds Māris strādā servisā aizved pie viņaa normāls vecis,laba kvalitāte un ātrums un cenas arī normalas!
15.maijs 2012, 00:02 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager