Laivas un to motori

Pļac! Es par māti, jūs par meitu.....
Neiet runa par feniņu pisanu(sorry) jautāju par būtību! Kāda tad varētu būt atšķirība dotajām SAE 30 eļļām no SAE 10w-30 ,piemēram? Pēc datiem tā atbilst ražotāju noteikumiem! Vai jūs atbildat neiedziļinoties rakstītajā? Pagaidām kompetentu atbildi neredzu! Būtu kaut minējuši: tā lūk minerālā, tā sintētika, bet nē.....
12.aprīlis 2012, 22:21 | links
 
Usis
Tāpēc ka tie ļimoni nav sovdepa produkti un to atvases.
:))
p.s.
Vēl joprojām ,savam motorītim,lietoju hondas motorītim paredzētās oil.
:))
12.aprīlis 2012, 22:20 | links
 
bumsi, ļoti iespējams ka tā, tikai kapēc ntie simti miljonu cilvēku civilizētās zemēs par to necepjās, lieto motorišus 10tiem gadu un bēdu nezin:)
12.aprīlis 2012, 22:14 | links
 
Ja par eļļām Tad neiespringstiet Outboat motoru eļļa no parastas 4 taktu dzinēja eļļas atšķiras tikai ar piedevu, kura šo produktu ūdenī sadala -vairāk ne ar ko un dodu 100% garantiju ka tā piedeva nu nav tā labākā priekš iekšdedzes 4 taktu motorīša :DDD
12.aprīlis 2012, 22:08 | links
 
vai tik tiešām eļlas sastāda tik lielu izdevumu daļu jūsu budžetā, ka nepieciešams čakarēties mekslējot dajebkādas lētākas alternatīvas, tad jau cepumu droši ka graužat 3 graudu un komandorhektorveidigu uzdzerot valteralu:)
12.aprīlis 2012, 22:02 | links
 
Zogs,
tev tak ir jauns Veteroks, vai kā viņu tur sauca, un urmaas tak tev uzrakstīja, ka kamēr tev motors ir jauns tev ir jālieto laivu motoriem paredzēto. Pērc jebkuram citam brendam paredzēto. Eksperimentēt varēsi sākt pēc gadiem trim vai vēlāk.
12.aprīlis 2012, 21:57 | links
 
Nu tas tak skaidrs!
Runa par doto SAE 30! Motoru instrukcijās ir doti eļļu parametri... piem. SAE 10w-30 . 25w-40 pēs sae gradulācija, pēc API - SE,SF,SG utt.... tad nu minētie SAE 30 atbilst, piem. SG Tad nu kā sanāk? Tie ģeld laiviniekam arī vai tomēr ne?
12.aprīlis 2012, 21:39 | links
 
Zogs
Reduktoram iesaku izmantot tam paredzēto oilu.Motoram,kamēr jauns,ari iesaku izmantot tam paredzēto oilu.Tad kad motorītis būs krietnu laiciņu kalpojis,tad nekas ari slikts nenotiks ja izmantosi kautvai 10w40.
:)
12.aprīlis 2012, 21:32 | links
 
Paldies par skaidrojumu par Hondu
12.aprīlis 2012, 21:27 | links
 
Par eļļām! Kādu laiku atpakaļ, tepat sadaļā, uz jautājumu par eļļas iegādi, neapdomīgi noklaigāju: pilnas bodes un DUSi ar dažādām eļļām! Kāda šķirba, zālespļāvējam, minitraktoram,auto, moto...
Tad nu šodien nonācu pārdomās.... patiešām, vai tas pats SAE 30 ,kas paredzēts piem. zālespļāvējam un citiem iepriekš pieminētajiem rīkiem, der arī laivu dzinējiem? Khmm... Tas pats 4 taktu jau ir...apgriezieni arī robežās... Cikus produktus pētīju, nevienam nekas nav minēts par laivu motoriem, toties variācijas par citu veidu tehniku mainās, kā nu kuram brendam, sniega močus ieskaitot...
Saprotu, transmisijas eļļai ir nozīme, tai klāt pretputošanas līdzekļi, bet motoreļļai? Kaut kas man te neštimmē!
Ko sakait ,viedās galvas?
12.aprīlis 2012, 21:15 | links
 
Tad kad iet gaitā ar lielo dzinēju šie atrodas virs ūdens......
12.aprīlis 2012, 15:11 | links
 
Ideja interesanta, bet...
Diez kā tie motorīši jūtās, kad kuģis iet pilnā hodā? Un kādu iespaidu tie atstāj uz gaitu?
Man ātrums pie WOT ir pāri 50km/h, cik ilgi tie štrunti diez turētos.
12.aprīlis 2012, 14:55 | links
 
Rekur laba štelle...uz vienas stūres abi dzinēji liekami...

12.aprīlis 2012, 13:07 | links
 
to: mmartins
Viens bez lādēšanas, otrs ar lādēšanu
12.aprīlis 2012, 12:32 | links
 
tik mucaa vajag tekossu uudeni, savaadaak buus jaaremontee:)
12.aprīlis 2012, 10:48 | links
 
Honda BF5A4SBU ir ar iebūvētu ģeneratoru.
Obkatku jāveic 3 ciklos.Principā pirmā sezona man aizgāja obkatkai.Tikai otrajā sezonā sāku regulāri braukt "ručkā".Obkatkas tikai pirmo ciklu var veikt mucā.Pārējais viss veicams braucot ar laivu.
12.aprīlis 2012, 10:19 | links
 
Papildus burtiņš nozīmē 12V izeju lādēšanai :)
12.aprīlis 2012, 09:04 | links
 
Ginca, vai kāds cits ...
Ar ko atšķiras Honda BF5A4SBU un BF5A4SU ?
12.aprīlis 2012, 08:56 | links
 
Nu nezinu , par to mucu , tas tā varētu būt , bet par obkatku pod nagruzkoj , man ir cits viedoklis , es savu motoru kad paņēmu jaunu , visu pirmo sezonu uz ceturtdaļu ručkas nobraucu , tagad motoriņš kalpo godam .
11.aprīlis 2012, 22:20 | links
 
Vot tā: "Обкатка двигателя в бочке – не возможна!! Не верьте продавцам, и сервисам, которые предлагают либо уже обкатанный мотор, либо провести эту процедуру за дополнительные деньги. Ведь полноценная обкатка двигателя должна проходить только под нагрузкой, а не просто на холостых либо средних оборотах в какой либо емкости."
Tas no iepriekš minētās lapas... Bet es jau zinu, cik cilvēku ,tik viedokļu....
11.aprīlis 2012, 22:06 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager