Laivas un to motori

coplietdraug
Ja nav grūti atsūti to Valmieriešu bildes.Paldies!
8.aprīlis 2012, 01:29 | links
 
Paldies!Vilinoš piedāvājums ...viela pārdomām..būs klients, ticamāk divi..,bet es gan savu izvēli nemainīšu(dažam patīk ekskavātors, bet daži starā no vecās labās lāpstas). Paldies par infu..tikai vajadzētu transporta atlaides(var tak vest 3,4 laivas kopā)
8.aprīlis 2012, 01:23 | links
 
Mortensh,
Rēzekne 250 km turp un 250 km atpakaļ, respektīvi 5 x 9 = 45.

Vedot samaksa avansā par piegādi, par laivu uz vietas.

Līzingu diemžēl nevaru piedāvāt.

Par cik abi mani laivu modeļi tiek būvēti ar aprēķinu ka tiem jāiztur arī 10 HP dzinējs, tad liekais svars ir tikai uz garuma maiņu, respektīvi 40 un 50 kg. Cena par piegadi no ta nemainās.
8.aprīlis 2012, 01:03 | links
 
usis,
Blesser 360 ka jau visas D kategorijas laivas domātas vilnim 0,3 m ar atsevišķiem 0,5 m
8.aprīlis 2012, 00:57 | links
 
Pareizi! Ja dari tad līdz galam. Ja līdz Rēzeknei piegāde tad cik un kādās dienās ( samaksa ..līzings,pārskaitījums..ja ir uz kādiem nosacījhumiem??) laivas svaram ir kāda nozīme
8.aprīlis 2012, 00:47 | links
 
coplietdraug, vaicājiens par b360f, kam tas produkts domāts, cik liels pūtiens , vilnis šamim nepatīk, kāds motors hes krātuvei optimāls copēt braukājoties, tāds lūk ?
8.aprīlis 2012, 00:35 | links
 
Mortensh,
jā, es savas laivas visadi esmu nomocījis, bet vismaz naktī varu mierīgi gulēt, jo zinu ka nevienam nekas nenotiks.
100 km = 9 LVL
8.aprīlis 2012, 00:29 | links
 
usis,
es nesapratu ko tu gribi
8.aprīlis 2012, 00:28 | links
 
Nu vispār sarežģīti nav, īstenībā nekorekti noformulēju jautājumu...es gribēju zināt kā jaunā škiedra pieņem veco laivas stiklu ...... es te jauniņais ...skatos bildēs kā mokat 275 ,labs aparāts, ja kas cik piegāde par km??
8.aprīlis 2012, 00:22 | links
 
dolemarine laiva , kas tāds pusblesers, derētu hes krātuves braukāšanai, dajebkuros laikapstākļos ar 5zs motoru ?
8.aprīlis 2012, 00:18 | links
 
ja transis nav nostiprinats, ta jā, izgriež aizmugurejo sēdekli, transim no iekspuses uzliek kādas divas šķiedras kārtas, pieliek finieri, velams vismaz 15 mm, pievelkt to ar līmspīlēm. Galvenais saurbt finierī caurumus lai redzētu kur sveķi iziet cauri, tatad ir klāt. Tad kad sveķi nožūst un vienieris ir pielipis, līmspīles noņem un visu finieri ielaminē ar šķiedru, tad ieliek atpakaļ beņķi un pa perimetru to pielīmē pie korpusa.
Izklausās sarežģīti, bet nekā īpaša nav. ja darīškāds cits , tad maksas kādus 50 LVL
8.aprīlis 2012, 00:08 | links
 
Manuprāt Vector un Hidea un vēl nezin kādi motori ir pasūtāmi ķīnā un ņemot 10 gab. tu vari viņus nosaukt kaut savā vārdā. Un ķīniešu motori manā skatijumā ir pilnīgi mēsli tā pat kā ķīniešu motorolleri. Visi normālie motori vēl jo projām tiek ražoti japānā. Ieekonomēt 30 % nopirkt tos ķīniešu s...us nav prātīgi. Tas ir tas pats ,kas izmest to naudu.
8.aprīlis 2012, 00:08 | links
 
Pagaidām sēdēšu uz airiem(ar bendzīna dzinēju daudz kur nevar,bet elektro nav jēgas) ...,bet gadījumā ja uzaudzēšu lielu alus vēderu tad gan motoru vajadzēs uniedomātajai laivai transis ir no finiera (no abam pusēm) tur ir kas maināms un vai vispār stikla laivas var kaut kā pilnveidot ar škiedru
7.aprīlis 2012, 23:59 | links
 
Par tiem Vector outboardiem. Man liekas, ka tas nav prātīgākais pirkums, tas ir kārtējais ķīnietis. Hidea outboards ir tas pats Vector
http://www.hidea.ws/page.html?Id=28
7.aprīlis 2012, 23:54 | links
 
kamēr ej pret vilni, tikmēr 0,7 m turēs, šanu vilnis gan var piesmelt ja būsiet trijatā.
ja pirmsi tadu kas ap 2000. gadu ražota formu ziņā atšķirīas īpasi leilas nebūs, varbūt tik kādi tehniskie risinājumi uz klaja, bet laiva noteikti būš biezāka jo gluži vienkārši materiali tad maksāja uz pusi lētak.
Ir jau arī klasiskā Peteburgas Pella 4,2 m un Pella Fjord, tās noteikti būš ar labakām gaitas īpašībām, bet uz jumta tās ikdiena nav pārāk labi vizināt.
7.aprīlis 2012, 23:44 | links
 
coplietdraug.... Rāznas ezeru turēs??.... nesaku par lielim vilņiem,tur 5 min laikā var uziet pūtiens ka pat ar vietejo 6-7 m koka spec laivām bikses pilnas (vestēm un riņķiem jabūt gribi negribi )...man interesē Pella kuras ražoja ap 2000 gadu ..pēc kolēģu prakses tās tur vilni diezgan labi ..piemēram Cirmas ezerā ,plašums diezgan liels vilņi 0.5-1.0 laivā trijatā,cope beidzās, bet krastā brauca parāk nestresojot
7.aprīlis 2012, 23:40 | links
 
Pella Mini,
ja brauc viens, tad max 2,5 HP motors,
ja kāds nosežās priekšā tad var arī 5 HP (protams pie nosacījuma ja ražotajs ir transī ielaminējis finieri, korematu vai kādu citu sendviču. Ja transim no iekšpuses un ārpuses ir pieskrūvēti drūmie ūdens izsturīgie finieri, tad uz to neskaties, tas viss ir fufelis, stiprību tie nedod, jo transis locīsies un ar laiku salūzīs - tikai un vienīgi iekšīgi nostiprināts transis.

Vel svarīģs faktors - sēdeļi. Daudzi ieliek finiera karkasu kuru aplīmē ar šķiedru. Viss baigi labi, izturīgi, nelokās. Bet tas tikai pirmos pāris gadus. Ja piesmelsi laivu ar ūdeni, tad sēdekļos saiet ūdens un tie vienkārši sapūs.

Divi normali cilveki viegli var uzmest uz jumta.

Ja lieto ar airiem, tad vainu viens vai trijatā, jo bananveida forma laivai ir.

Valmieriešu nepērc, varu nosūtīt bildes kur redzama laiva pēc vienas sezonas lietosanas.
Ja gribi nopirkt labako ,tad pērc Dole Marine ražoto !
7.aprīlis 2012, 23:22 | links
 
zogs,nebusi gan,jo pazistams cilvecins panema ari tadu,vienigais ka 15hp ... sobrid protams nekadu komentaru,jo dzinejs cik saprotu atrodas vel iepakojuma kaste un tiks palaists darbiba visticamak lidz ar maiju
7.aprīlis 2012, 22:51 | links
 
Varbūt ir kads Pella Mini laivas lietotājs, ja nav grūti uzrakstiet īsu aprakstu...cik stabila..kāds korpuss...cik lielam baram jābūt lai dabūtu laivu uz auto jumta??? Teh parametri zināmi ,bet tas tikai uz papīra.
7.aprīlis 2012, 22:40 | links
 
gibeju jautat vai ar so motoriti vares braukt uz velci normali hanghai 3.5zs un 2 taktu cik sapratu ta kinietis bet lets loti ebay.co.uk ir
6.aprīlis 2012, 23:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager