Laivas un to motori

Taisnība!
Man paredzēts pa upi.....
3.aprīlis 2012, 18:21 | links
 
Lizzy:DDD -labi teikts!
Ješka mums ir ekstrēmists! :D Man ar' viens draugs vienmēr mēdza teikt: "paredzi ļaunāko, tad vienmēr būs labāk!"
3.aprīlis 2012, 18:21 | links
 
daddy: elektromotoram jaudu nemēra z/s :) un tā pamatfunkcija ir velcēšana nevis laivas pārvietošana. Tādēļ objektīvi salīdzināt benzīna motoru ar elektromotoru ir pagrūti. Te ideāls piemērs ir pie komforta pieradušie ASV makšķernieki, kam uz laivas ir gan benzīna motors, gan elektromotors, - ar pirmo aizbrauc kur nepieciešams, ar otro velcē pa noskatīto vietu, vai brauc nelielus attālumus piemēram vietās kur svarīgi ir neizbiedēt zivis utt.
Tīri no personīgās pieredzes un sajūtām, mani tracina velcēšana ar tarkšķošu benzīna motoru :))
3.aprīlis 2012, 18:18 | links
 
Bet tas aķis (kurš izbeidzas salīdzinoši ātri)tāpat kaut kur jāliek....
Vismaz mana izvēle par labu benzīnniekam krita jaudas/cenas/kopējās masas/ dēļ .
3.aprīlis 2012, 18:18 | links
 
Lizzy
Un kas tad ir benzīna motoram...teiksim 2,5-5Zs.....benzīns, kurš izgaro.:-)
Kaut vai ieceļot stabilajā laivā ir jāpaceļ ~20kg, bet kaniņa ir plastmasas, kura pat ja nokritīs nesaplīsīs. Akumulātors diez vai nesaplīsīs.:-)
Labi tas nu tā...:-).
Es neuzskatu ka el motors būtu labāks, lai vai cik jaudīgs. Viņa priekšrocība ir mazos ezeriņos. Cita lieta ja lieto kopā ar benzīnieku, stabilā laivā....:-).
3.aprīlis 2012, 18:17 | links
 
jeeska: Nav runa par nestabilām laivām vai gļīrīgiem makšķerniekiem kas krīt ūdenī ar visu ekipējumu. Pēc būtības elektromotoram nav nekā, ko tas atstātu ūdenī vai gaisā... :)
3.aprīlis 2012, 18:10 | links
 
Lizzy - bet mīnusi - mazā jauda (0.5zs pret 2.5zs un vairāk), čakarēšanās ar aķu lādēšanu un resurss, kas "turp" vienmēr pietiek, bet atpakaļ - nekad, tomēr lielāki manuprāt :))
3.aprīlis 2012, 17:27 | links
 
Lizzy
Nu Tu gan gvelzs...īpaši ar velcēšanu un ekoloģiju:-).
Kas ir bīstamāk, ja ielīst ezerā 5l benzīns, vai tiek noslīcināts akumulātors ar skābi un svinu:-)
3.aprīlis 2012, 17:14 | links
 
daddy: ir jau elektromotoram vēl daži plusi: klusāks, dabai saudzīgāks, vairāk piemērots velcei, mazāk izbiedē zivis utt.
3.aprīlis 2012, 17:04 | links
 
daddy_j, Tu tokš' esi viens nihilists!!!
:DDD
3.aprīlis 2012, 16:03 | links
 
nu tas jau pasham jaaskataas kur taisaas copeet. Vairums jau praktiski ir atljauts ar benziinieku braukaat :)
3.aprīlis 2012, 15:59 | links
 
elektromotora vienīgais pluss, ka šo var lietot tur kur benzīnnieku nevar, āa un benzīns viņam nekad nebeidzas...a citādi - vieni mīnusi...
3.aprīlis 2012, 15:37 | links
 
Nu degviela neaiznjem daudz vietas, viena 2l pudele :D Vairaak bija domaats Laachukam viss tas rakstaamais :) usmaa kaa reiz buutu normaals benziindzineejs nekaa elektro, kaa nekaa nav nekaada mazaa pelkjiite :)
3.aprīlis 2012, 13:51 | links
 
kkeda- benzīns ar' var izbeigties! :D
Piekrīti, lūdzu, ka viss ir atkarīgs no mērķiem un uzdevumiem, kā jau iepriekš runājām...
3.aprīlis 2012, 13:15 | links
 
Protams kad labaak ir panjemt vienreiz benziina motoru nekaa elektrisko. Nezinu kuraa vietaa tev vinjsh daudz vietas aiznjem, jo taapat elektriskajam ir akjis jaastiepj liidz utt, tas pats vien sanaak, un ar benziinieku vareesi justies droshi kad akjis neizlaadeesies :D pashi braukaajam ar yamahas puusli 310 un ar yamaha 4hp motoru - viss apmierina, gan velcet var utt, tur labi zemos apgriezienus, un ir kluss. Visu var salikt mazaa mashiinaa nolaizhot aizmugureejos benkjus. Degvielas pateerinjs kaut kaads 0.8 - 1l sanaak 1h
3.aprīlis 2012, 13:10 | links
 
:)) jā! :D
3.aprīlis 2012, 11:47 | links
 
KristsKG- ta' jau mēs tākā radinieki sanākam!...
:DDD
3.aprīlis 2012, 11:40 | links
 
2.5(4takt) motorītim uztaisīju "stoiku" pēc saviem izmēriem, varu ievietot motoru ar visu "stoiku" auto aizmugurē starp benķiem. Iznāk tā slīpi...
Citas pieredzes nekādas, jo motoriņu iegādājos nupat.
3.aprīlis 2012, 11:36 | links
 
un man dviinju maasa :)))
3.aprīlis 2012, 11:35 | links
 
Andrisandris- respekts katra viedoklim. Kā sacīt jāsaka, vienam māte, otram kleita, bet man meita!!!
:DDD
3.aprīlis 2012, 11:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager