Laivas un to motori

Protams katram savs. Kad pastrādāsi ar vienu un otru un vēl ar citām, tad sapratīsi kas ir kas.Katrai laivai ir savi plusi un mīnusi.Ja gribi salīdzināt var tādu iespēju saorganizēt(BUSH,DULKAN,HIBO),salikt un izjaukt.Hibo nav slikta,bet ir viens BET.
Ar laivām tāpat kā ar vobleriem(dārgajiem un lētajiem).
26.marts 2012, 12:42 | links
 
brālīt, taisni tā :)) tik papildināšu, ka čakars ir ar visām laivām :) arī ar mazo pūsli :) ir man arī tāds - jā, šodien ar kompresoriņu tiešām, 10 min un piepūsts, vēl 10 min kamēr piekrāmē un peld. super! :)

trūkumi - apmakšķerējamais radiuss ~1km no ielaišanas vietas, ja negrib copi pārvērst par bezgalīgu airēšanos un tas, ka pēc copes viņa jāžāvē.

vispār šitā laivu-motoru padarīšana ir mūžīgais ceļš...jo tad kad ir labi, tad gribas vēl labāk un tā pa riņķi :)
26.marts 2012, 11:58 | links
 
Braliti, kādas laivas Tu ražo un kur tās var dabūt redzēt ar visām cenām? Ir funktieris nopirkt kādu 4m laiviņu.
26.marts 2012, 11:52 | links
 
Pats arī ilgi pētīju dažādas laivas, gribēju labu piepūšamo ar cieto grīdu. Un tomēr nopirku stiklaplasteni. Žēl grūst Latvijas ražotājiem tos liekos 200% peļņu! Ēst viņi grib trakāk kā mūsu valdība.
26.marts 2012, 11:44 | links
 
Taisnība ir gan Lāčukam gan Vairim gan papucim :)
Lai laivu izvēlētos un nopirktu vajag saprast - kādam nolūkam to vajag.

1.Vajag pašiem saprast kur visbiežāk copēsi - jūrā,ezerā ,dīķī,ja ezerā - cik lielā utt. Ja grib universālu gan lielos viļņos gan mierīgos ūdeņos tad vajag lielu,stabilu . Tas maksā. Cik adekvāta cena ? Tik cik maksā par viņu - tāda arī ir cena . Ne jau katrs domā ar savu galvu un saprot ka materiāli pasaulē ir pilnīgi vieni un tie paši ,tehnoloģijas arī . Un tur nav jāiedziļinās - laivu vajag tagad un tūlīt un no vietējā -lai pieprasītu atbildību un garantijas . Loģiski ka tādu pašu kā D un B var nopirkt 3-4 x lētāk. un citās valstīs :))

2. Glabāšana -pārvadāšana !!!

Piem: Pats ražoju stiklaplasta laivas bet nelietoju tās :))) Kaut gan man ir kur glabāt . Bet ar pārvadāšanu tā ir kā ir :) Vienam viņu stūķēt uz jumta,nost,tad pēc copes atkal tas pats. čakars :)) Man ir Ufimka - gumijene .Tā neaizņem vispār vietu . Sazvanos,ir cope,paķeru ,iemetu bagažniekā - 10 min -piepumpēta un es jau esmu ūdenī. Bieži copēju tāpēc man tādu kompaktu vajag. PVC es nevaru autiņā iebāzt.Tā jau sanāk līdzvērtīga stiklaplasta laivai .
26.marts 2012, 11:42 | links
 
vairi, neņem galvā, viņa vnk saprata, ka Tu neesi viņas klients :)) tb Tu biji ienācis pēc puķu pušķa un viņa saprata, ka zārciņu tu nepirksi...
"pūšļu" cenas manuprāt ir neadekvātas...mani arī viņa nepārliecināja, es nopirku 2x lētāko plastmaseni Lotu un bez kādām bailēm no uzduršanas braucu i pa jūru i upēm i ezeriem :))
26.marts 2012, 11:16 | links
 
Labi, un cik viņi paņems pa iespējamajiem remontiem, par papildus aprīkojumiem. Lāčuk, a tu esi bijis pie LV ražotājiem un runājis ar viņiem, gan par cenām, gan par citiem pakalpojumiem. Es ar Dulkan ļoti labi izrunājos, gan par cenu laivai vienojāmies (tas gan bija 2 gadi atpakaļ), gan par papildaprīkojumu. Lai man piedod BUCH ražotāji, bet tai meitenei (ceru ka viņa vairs tur nestrādā) kā uzzināja ka vēlos nopirkt mazāku laivu, bija tad dziļi pie kājas manas vēlmes!!!
26.marts 2012, 10:58 | links
 
Ja vien tiem mus razotajiem brinumiem nebutu cenas 5 reizes uzskruvetas!!!! Pipec grjobanie latviesi- pie mums musu laivas ir 2 reiz dargakas ka piemeram lietuva!!!
Laivu nams dod ari hibo laivam 5 gadu garantiju gan suvem gan Materialam!
26.marts 2012, 10:28 | links
 
Es izvēlējos Dulkan, jo izstādē no viņu puses attieksme pret klientu bija līmenī, atšķirībā no bush. Un + atbalstu LV uzņēmumus. Cenu izstādē arī var sarunāt labāku.
26.marts 2012, 10:25 | links
 
Es tev tomēr ieteiktu pameklēt Latvijā ražotās laivas, jo ar garantiju vieglāk un protams pie nepieciešamības arī ar viņu remontu. Man DULKAN, biju pagājušo rudeni vienu caurumu uzrāvis, aizbraucu pie viņiem un stundas laikā sataisīja un paņēma nieka 3 laši, jo bija viņu ražojums.
26.marts 2012, 10:00 | links
 
Ko tauta saka par hibo laivam?! Izskatas jau baigi okay! Un cena ar pienemama!
26.marts 2012, 09:53 | links
 
jā atradu jau! 5dien pēcpusdiienā čāpošu turp!
26.marts 2012, 06:43 | links
 
lacuks007. No 30. marta līdz 1. aprīlim Ķīpsalā būs izstāde Makšķerēšana 2012. Tur jābūt arī motoriem.
26.marts 2012, 06:40 | links
 
skaidrs tatad min kota vai outland..
26.marts 2012, 06:06 | links
 
Minn Kotu vēl joprojām ražo Amerikā. Minn Kota pluss ir izturība un ilgmūžība. Vēl pluss ir Minn Kota serviss Latvijā. Noteikti neieteiktu izvēlēties ķīniešu pakaļdarinājumus, esmu papētijis, viņi ir ļoti nekvalitatīvi. Salīdzinājums ir tas pats kā benzīnmotoriem Honda pret Parsun. Ar Parsun dzinēju doties izbraucienā bez instrumentu komplekta un rezervesdaļu komplekta nav prāta darbs.
26.marts 2012, 00:33 | links
 
Ginca pastasti ar ko tiesi min kota labaks?! Sobrid ar mekleju bet labak komplektu lietotu ar aki! Kad un kas par izstadi?!
25.marts 2012, 23:45 | links
 
iemetu pāris bildītes albūmā. Ja interese ir uzzvani 29553525
23.marts 2012, 21:30 | links
 
vai kādam neinteresē paštaisīta airu laiviņa, ir arī nopietni airi. Garums 3.50m, ļoti ērts beņķu augstums 40cm, nav pati vieglākā, bet agrāk divatā cilājām pat šarānam uz jumta, neesmu svēris, bet liekas uz kg 75-80. Kādreiz liku virsū 6hp motorīti. divatā ir ok, vienam ideāli, trijatā jav paliek neomulīgi, baigi šūpojās.
23.marts 2012, 21:20 | links
 
Jaunnedēļ Ķīpsalā būs izstāde. Domāju, ka tur būs liela motoru un izvēle. Jābūt arī akciju cenām. Es tā domāju.
23.marts 2012, 15:38 | links
 
Fushida itkā japānā ražoti :))) Ieteiktu izvēlēties Minn Kota
Ja ir vēlme nevis ar 5 ātrumiem, bet variātoru, tad :
http://www.eboat.lv/lv/elektromotori/minn-kota/minn-kota-traxxis-45-36-variable

Variātoram ir liels pluss, tas ka viņš ir daudz ekonomiskāks, aķis pietiks ilgākam laikam.
23.marts 2012, 15:14 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager