Laivas un to motori

Tava replika vēl interesantāka:)
12.janvāris 2012, 15:09 | links
 
 
Labi , brauc piektdien , man arī ir viena interese pie Tevis .
11.janvāris 2012, 16:43 | links
 
Kaut kā nesanāk uz Pārdaugavu.Varbūt piektdien?
11.janvāris 2012, 16:32 | links
 
Andi , pilnīgi pareizi , jā tur var likt desmitnieku , tad desmitnieks arī jāliek , bet jā manējai maksimalais ko var likt ir piecinieks , es lielāku nekad nelikšu , katrai laivai ir jāskatās ko izgatavotājs ir paredzējis viņai virsū likt .

Ps . Kad brauksi pakaļ savam blitkam ? Ir vienu lietu jāpārrunā .
11.janvāris 2012, 16:16 | links
 
Gint,tā HR ir nedaudz,bet drusku nopietnāka par Tavu un viņai ieteicamais un maksimālais ir 10 ZS.Tā ka 5-8 noteikti var likt.Protams,arī motora svars nedrīkst pārsniegt pieļaujamo.
11.janvāris 2012, 15:56 | links
 
HR400 zviedru plastmasas laiva, 4m gara ieteicamā motora jauda 10 Zs. Protams ka nevajag likt vairāk nekā ražotājs iesaka, kaut gan drošibas nolūkos parasti ietecamo un maksimālo jaudu norāda nedaudz zemāku nekā testos pārbaudīto. Ja 5 Zs vietā uzliksi 6 Zs, nekas traks nenotiks.
11.janvāris 2012, 13:13 | links
 
Spinis 34 , es šitā tankoju pat neapstājoties , kad jūtu ka drīz beigsies , bāku vaļā , pudeli iekšā un esmu uztankojies .
11.janvāris 2012, 12:57 | links
 
Ronny , man ir Somijā ražota normāla plastikāta laiva ar dubulto korpusu un pat ASV okeāna piekrastes sertifikātu , kurš atzīst ka šī ir ļoti laba un ļoti droša laiva , TERHI - 385 , un tāpat uz viņas ir rakstīt ka maksimāli pieļaujama motora jauda ir 5 zs , tā ka neko īpaši jaudīgāku tur neuzliksi , bet likt kaut ko jaudīgāku virs atļautā , nozīnē apdraudēr gan laivu , gan sevi .
11.janvāris 2012, 12:23 | links
 
spinis34: tavas bildes skatoties tik kompleksos var iedzīvoties :)
tavā situācijā tas attaisnojas ar to, ka vieta ieekonomējas. tas gan. un principā jau ar litru var nobraukt oj oj oj. ja jau ar noņemtu šļauku no motora var nobraukt pus kilometru...
11.janvāris 2012, 11:58 | links
 
Ar 5zs motorīti un iebūvēto bāku nav nekādu problēmu.Es bendžu ieleju pudelēs un kad vajag, pudeli apgāž bākā. Varat paskatīties manā albumā.
11.janvāris 2012, 11:41 | links
 
Maza jēga no iebūvētas bākas.Rezerves kanna tāpat jāņem.Jālaista.Neērti.Ja pietiek ar 1.1L Tad OK.
11.janvāris 2012, 10:12 | links
 
man kaut kā patīk tomēr, ja ir ārēja bāka.
ja 2,5 zs, tad vēl tā. bet 5zs - dotu priekšroku ārējai.
11.janvāris 2012, 10:08 | links
 
Hondai no 5zs nav iekšējās bākas.Tikai ārējā.
11.janvāris 2012, 10:02 | links
 
ided> Jaunajiem Mercury līdz 6 Zs visiem tagad nāk iebūvētās bākas.
11.janvāris 2012, 09:54 | links
 
Gintsgg> Ja ir tāda tipa laiva kā pella tad jā, bet Martiii jau nav minējis kāda vinam ir. Ja ir normāla plastmasniece ar dubulto korpusu tad, ja rocība atļauj, lielāks motors būs ok. Savā laikā Outland 3.8m laivai uzlikām 20 Zs Yamahu gāja pa pirmo vēl tagad brauc.
11.janvāris 2012, 09:52 | links
 
Vakar tika iegādāts Suzuki 25 zs 2007 gada ir nepieciešams reduktora remonts /izdarītu pats ,bet nepieciešami 2 koniskie zobrati /
11.janvāris 2012, 08:02 | links
 
Es bada laikā tādai čaumalai uzliku 5hp 4t motoru. Bija ekstrēma braukšana-purns augšā, pakaļa lejā, pa brīdim kaut kur kaut kas laivai nokrakšč. No copec atbraucu ar veselu laivu, bet vairs nekad neatkārtoju to.
11.janvāris 2012, 02:51 | links
 
ronny , atļaušos Tev nepiekrist par to jūras braukšanu . Pasaki lūdzu , 1 . kā Tu iedomājies 4 metrīgai plastmasas čaumalai , tipa Mini - Pella , uzlikt 8 z/s motoru , viņš taču to čaumalu uz pusēm pārplēsīs .
2. pats raksti , .....Mierīga laikā varbut var iztikt arī ar mazāku, bet ja ir vilnis un vējš ....., kā Tu vilnī un vējā ar to čaumalu domā jūrā iet ?
Manu prāt , jā jābrauc tikai 1 -2 km , mierīgā laikā ar 2,5 motoriņu un tādu laivu ir pat ļoti OK , jaudas pietiek un pat pāri paliek , bet vējā un vilnī ar tādu laivu nav ko jūrā rādīties . Pats ar Merkury 2,5 esmu braucis jūrā izņemt tīklus laukā , 13 m/s un 2 metrīgos viļņos , tikai laiva bija BUCH 4 metrīgā .
Starp citu Tavs piedāvājums Merkury 2,5 par 519 un 5 gadu garantiju man liekās fantastiski labs , kad es pirku , man tikai 2 gadu garantiju iedeva .
11.janvāris 2012, 00:01 | links
 
ronny, pašlaik ar motorīša meklējumiem nopauzēju, jo ienāca normāls piedāvājums uz pavasara pusi Yamahu dabūt. Ja nu kas nesanāks, tad domāsim tālāk...
10.janvāris 2012, 23:33 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager