Laivas un to motori

Ufimka!loti laba laiva prieks copes un pries turisma!!!pasam bija ar doma nemt ufimku bet pardomaju jo domaju ka varbut velak gribesies piekabinat elektromotoru un tapec panemu navigatoru un labi ka ta tagad jau zb airet cik var !stukoju motoru nemt bus cita lieta!!!taka padoma kartigi vai tikai gribesi aireties visu laiku un neapniks ta airesanas!!
17.jūlijs 2011, 18:58 | links
 
Man ir nobriedusi ideja par gumijas laivas iegādi. Tā kā tā man būs pirmā, gribēju pakonsultēties ar pieredzējušiem lietpratējiem.
Pārsvarā skatos uz Krievijā ražotajām 2-vietīgajām, jo mūsu ražojumi un pārējie finansiāli man nav aizsniedzami. Apstaigājot veikalus secināju, ka izvēle diez kāda nav -Bocman, Omega-21, Turists-3 (pēdējā tā kā drusku par lielu).
Internetā nolūkoju Vega 2-06 (pieejama tikai internetveikalā). Bet vai laivu ir gudri pirkt internetveikalā, vai nav kontrabanda?
Un ko jūs domājat par Bocman un Ufimku?
Paldies jau iepriekš!
17.jūlijs 2011, 18:52 | links
 
andriskk cik jabut tam as turetu apmeram visu dienu apmeram???????????ja nem vera ka laiva navigators divi cilveki laiva un ne parak jaudigs elektromotors?????????????/
17.jūlijs 2011, 16:15 | links
 
andriskk kipa skaidrs jo lielaks ah jo ilgak tuk akis!paldies!
17.jūlijs 2011, 16:12 | links
 
Jo vairāk akumulatoram Ah - apmērstundas, jo lielāka strāvas ietilpība/kapacitāte. Lielāks akumulators turēs ilgāk, kas ir pats par sevi saprotams...
17.jūlijs 2011, 16:10 | links
 
nu tas ta varetu but bet ir jau varbut kadi skaitli ko uz akumolatoriem raksta un kuriem japievers uzmaniba???????jo lielaki cipari jo ilgak tur akumolators????????????????????????laiva navigators!
17.jūlijs 2011, 16:02 | links
 
Apskaties strāvas stiprumu un sāc rēķināt, protams, iegūsi ļooti aptuvenu skaitli, jo vēl ir daudzi papildus faktori (Piem, laivas svars).

Un tavs uzdotais jautājums ir tikpat precīzs kā - kā es varu nokļūt TUR, nu TUR? Kur? nu, TUR!
17.jūlijs 2011, 15:51 | links
 
kads nezin ka var pateikt cik ilgi tures akumolators ja piesledz eletromotoru kadu nelielu??????????????????????????????
17.jūlijs 2011, 15:09 | links
 
...acīm redzami...DDD
16.jūlijs 2011, 23:28 | links
 
Un stipri - tāpēc patīk lidot - ne nirt :))
16.jūlijs 2011, 23:26 | links
 
Bračiņ,to ka atsities or galvu -tam ticu...DDDDDD
16.jūlijs 2011, 23:24 | links
 
Nemuldi bērnībā uznirstot atsitos ar galvu pret pelēkas laivas dibenu - tāpēc zinu :)))
16.jūlijs 2011, 23:20 | links
 
Atkal Bračiņš fleitē-savā mūžā galvu zem ūdens nepabāzis...DDD
16.jūlijs 2011, 22:58 | links
 
Laivām vislabākais ir un būs pelēkā krāsa - pelēkā krāsa ir vislabākā copes laivām ( no ūdens apakšas dominē pelēkā uz debesīm) un ārējais krāsojums ja ir pelēks - pat saulainā dienā pelēka laiva pazūd ūdenī.Pilnīgi aplams ir uzskats ka copes laivām jābūt zaļām .

p.s. ne velti visi armijas kuģi un laivas ir pelēkas.
16.jūlijs 2011, 22:39 | links
 
da jebkuru laivu var parkrasot!pameginaju vakar mazo pusli parkrasot nu kautkas sanaca vajadzeja tik no sakuma uzbliezt pamatkrasu un tad maukt armijas krasojumu!!!eksperiments izdevies!!!!kad bus garstavoklis japanem kadu krasu baloninu jauzmauc pamakrasa un tad tik rakstu veidot tad jau redzes!!laiks ar svaks apmacies un lietains taka nevar nodarboties pagaidam ar krasosanu!
16.jūlijs 2011, 15:15 | links
 
Uz Holiday laivas var mēģināt tetovēt, tikai iepriekš jāizdomā sižets, jāuzzīmē ar flāmīti un dragā!
15.jūlijs 2011, 22:14 | links
 
Pudele
Tad noķer un uzliec.
:DDD
15.jūlijs 2011, 08:17 | links
 
Spilgti dzeltenu holiday laiviņu mālē kā gribi.Kā bija holiday,tā ari paliks holiday "glābšanas riņķis".
:))
15.jūlijs 2011, 08:16 | links
 
eu man vajag uz laivas bortiem lielu lidaku
15.jūlijs 2011, 00:52 | links
 
Pilnmēness. Viss skaidrs.
14.jūlijs 2011, 23:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager