Laivas un to motori

Man ir stiklšķiedras laiva ar bortu augstumu 50cm. Kādu motoru būtu labāk pirkt ? Ar īso vai garo kāju?
15.septembris 2021, 05:03 | links
 
bebrins [14.09.21]: Es vēlos pirkt motoru 2,5 vai man ir vaidziga kādas atļauja vai tiesības.
14.septembris 2021, 22:20 | links
 
Es vēlos pirkt motoru 2,5 vai man ir vaidziga kādas atļauja vai tiesības.
14.septembris 2021, 22:18 | links
 
kkas [14.09.21]: hecs7 [10.sep]: Sveiki kolegas, jautājums radās pēc Dulkan apmeklejuma, kā stiklašškiedras laivai piestiprināt pie tranča eholotes devēju? Negribās uzbt caurumus un likt uz samoreziem, arī to alumīnja kātu uz strupcinas nju ne noits etaps.
Skatoes ka citiem ir pielīmēti klucīši pie kuriem pieskrūvēti devēji.
Jautajums ar kādu līmi tad to var pielīmēt?
Jo Dulkanā man pateica ir tik līmes priekš pvc laivām, stiklašškiedrai naff....Man devējs pieskrūvēts uz piesūcekņa, ar kuru logu stiklus pārvieto.
Kur tos piesūcekņus var iegādāties?
14.septembris 2021, 15:55 | links
 
Sveiki kolegas, jautājums radās pēc Dulkan apmeklejuma, kā stiklašškiedras laivai piestiprināt pie tranča eholotes devēju? Negribās uzbt caurumus un likt uz samoreziem, arī to alumīnja kātu uz strupcinas nju ne noits etaps.
Skatoes ka citiem ir pielīmēti klucīši pie kuriem pieskrūvēti devēji.
Jautajums ar kādu līmi tad to var pielīmēt?
Jo Dulkanā man pateica ir tik līmes priekš pvc laivām, stiklašškiedrai naff....

hecs7, 10.septembris 2021, 09:50

http://latrexlaivas.lv/laivu-aprikojums-boat-Accessories-latrex/furnitura/hermetiki-limes

Sveiki kolegas, jautājums radās pēc Dulkan apmeklejuma, kā stiklašškiedras laivai piestiprināt pie tranča eholotes devēju? Negribās uzbt caurumus un likt uz samoreziem, arī to alumīnja kātu uz strupcinas nju ne noits etaps.
Skatoes ka citiem ir pielīmēti klucīši pie kuriem pieskrūvēti devēji.
Jautajums ar kādu līmi tad to var pielīmēt?
Jo Dulkanā man pateica ir tik līmes priekš pvc laivām, stiklašškiedrai naff....

hecs7, 10.septembris 2021, 09:50

ZobensArnis, 10.septembris 2021, 16:15

Tas plastmasas gabals ir gan uz līmi(vai silokona),bet tik un tā skrūves Trancī.Ja stiprini tikai 2D devēju,varbūt pietiks ar līmi,bet ja 3in1 ,drošāk būs arī ar skrūvēm!Vienkārši skrūves nosmērē ar to pašu ķiti ko lieto!Lai nav sūces!
14.septembris 2021, 13:37 | links
 
kkas [14.09.21]: hecs7 [10.sep]: Sveiki kolegas, jautājums radās pēc Dulkan apmeklejuma, kā stiklašškiedras laivai piestiprināt pie tranča eholotes devēju? Negribās uzbt caurumus un likt uz samoreziem, arī to alumīnja kātu uz strupcinas nju ne noits etaps.
Skatoes ka citiem ir pielīmēti klucīši pie kuriem pieskrūvēti devēji.
Jautajums ar kādu līmi tad to var pielīmēt?
Jo Dulkanā man pateica ir tik līmes priekš pvc laivām, stiklašškiedrai naff....Man devējs pieskrūvēts uz piesūcekņa, ar kuru logu stiklus pārvieto.
Uz 30km/h nekas nekrīt nost
14.septembris 2021, 11:34 | links
 
hecs7 [10.09.21]: Sveiki kolegas, jautājums radās pēc Dulkan apmeklejuma, kā stiklašškiedras laivai piestiprināt pie tranča eholotes devēju? Negribās uzbt caurumus un likt uz samoreziem, arī to alumīnja kātu uz strupcinas nju ne noits etaps.
Skatoes ka citiem ir pielīmēti klucīši pie kuriem pieskrūvēti devēji.
Jautajums ar kādu līmi tad to var pielīmēt?
Jo Dulkanā man pateica ir tik līmes priekš pvc laivām, stiklašškiedrai naff....
Man devējs pieskrūvēts uz piesūcekņa, ar kuru logu stiklus pārvieto.
14.septembris 2021, 11:33 | links
 
91ernis [14.09.21]: Sveiki. Jautājums: Kur labāk pa ziemu glabāk benzīna motorīti? Ir divi varianti šķūnītī kur ir mīnusi un viss sasalst vai katlumājā ku ir kādi +35C?
Es savus motorus esmu glabājis neapkurināmā saimniecības ēkā. Parasti atskrūvēju ūdens skrūvi, izpūšu un uzkarinu vertikāli, viss ok bijis.
14.septembris 2021, 09:10 | links
 
Sveiki. Jautājums: Kur labāk pa ziemu glabāk benzīna motorīti? Ir divi varianti šķūnītī kur ir mīnusi un viss sasalst vai katlumājā ku ir kādi +35C?
14.septembris 2021, 08:27 | links
 
http://latrexlaivas.lv/laivu-aprikojums-boat-Accessories-latrex/furnitura/hermetiki-limes

Sveiki kolegas, jautājums radās pēc Dulkan apmeklejuma, kā stiklašškiedras laivai piestiprināt pie tranča eholotes devēju? Negribās uzbt caurumus un likt uz samoreziem, arī to alumīnja kātu uz strupcinas nju ne noits etaps.
Skatoes ka citiem ir pielīmēti klucīši pie kuriem pieskrūvēti devēji.
Jautajums ar kādu līmi tad to var pielīmēt?
Jo Dulkanā man pateica ir tik līmes priekš pvc laivām, stiklašškiedrai naff....

hecs7, 10.septembris 2021, 09:50
10.septembris 2021, 16:15 | links
 
hecs7 [10.09.21]: Sveiki kolegas, jautājums radās pēc Dulkan apmeklejuma, kā stiklašškiedras laivai piestiprināt pie tranča eholotes devēju? Negribās uzbt caurumus un likt uz samoreziem, arī to alumīnja kātu uz strupcinas nju ne noits etaps.
Skatoes ka citiem ir pielīmēti klucīši pie kuriem pieskrūvēti devēji.
Jautajums ar kādu līmi tad to var pielīmēt?
Jo Dulkanā man pateica ir tik līmes priekš pvc laivām, stiklašškiedrai naff....
Sika, parabond, san silikons. Pats sāktu ar silikonu, pirms gadiem 4 veicu līmju izpēti jo vajadzēja pielīmēt dušas stūrī trīstūrainu stikla plauktu(līme tik uz stikla kantēm) un nonācu pie secinājuma ka nekas labāks par silikonu neatradās. Stāv vēl šobaltdien.
P.S. silikoni arī ir vairāku veidu/konsistences, jāpatestē pirms līmēšanas.
10.septembris 2021, 14:40 | links
 
Sveiki kolegas, jautājums radās pēc Dulkan apmeklejuma, kā stiklašškiedras laivai piestiprināt pie tranča eholotes devēju? Negribās uzbt caurumus un likt uz samoreziem, arī to alumīnja kātu uz strupcinas nju ne noits etaps.
Skatoes ka citiem ir pielīmēti klucīši pie kuriem pieskrūvēti devēji.
Jautajums ar kādu līmi tad to var pielīmēt?
Jo Dulkanā man pateica ir tik līmes priekš pvc laivām, stiklašškiedrai naff....
10.septembris 2021, 09:50 | links
 
Recondition funkciju lieto cik bieži vien gribi, nekas nenotiks. Izbrauci tukšu aķi, maajaas liec uz parasto režīmu, bet ja tukšs nostāvēja dažas dienas, tad rec.funkciju.
Personīga pieredze ar Poweraal aķi 100 ah , nokalpoja 6 gadus.
7.septembris 2021, 20:58 | links
 
Pārdošanā ejoš HONDA 4 taktu 2 HP ūdens dzese 1998 g.Atrodas kurzemē talr.22068168.
7.septembris 2021, 16:54 | links
 
Sveiki, biedri!

Man jautājums par dziļās izlādes akumulatora lādēšanu. Lādētājs Victron Blue Smart 12V 7A. Ir opcija recondition, aprakstā minēts, ka šo izmanto ja akumulators vairākas dienas bijis daļēji izlādēts vai bijusi pilnīga izlāde. Tas domāts visiem akumulatoriem vai parastajiem(piemēram auto akumulatoriem). Ja braucu ar motoru un bieži sanāk gandrīz tukšu nobraukt, tad katru reizi lietot šo recondition funkciju vai tomēr labāk parastu režīmu?
7.septembris 2021, 10:19 | links
 
Mums viens no motorīšiem ir 2.5 Suzuķis. 3.6 pūsli ar panckām velk ar 8-9 km/h pēc GPS. Ar vienu litru 98 bendžas mierīgā laikā divatā pa Daugavu ap 10 km var nobraukt daļu pa straumei, daļu pret straumi, maucot uz 70-80% no pilnas ručkas. Tā kā sver kādus 12-13 kg, tad pat bērnam var palūgt atnest i uzskrūvēt. No pirkšanas kādi gadi 6 toč pagājuši, pielieta tik eļļa.
Ja pārbaucamie punkti ir 0.5-2 km robežās, tad ļoti komfortabli.
31.augusts 2021, 14:19 | links
 
Headhunteram pilnīga taisniba....
31.augusts 2021, 13:21 | links
 
Tā ir. Jo gribas vairāk vietas pārbaudīt, un liekas, ka tur būs labāk nekā te - no sērijas, ka otrā krastā vienmēr labāk. Par sevi nosecināju, ka visvairāk zivju ķēru tad, kad pārvietojos ar airiem.
31.augusts 2021, 13:12 | links
 
kkas [31.08.21]: Vienīgi jo lielāks motors ,jo mazāk copēsi. :P
:))) interesanta teorija
31.augusts 2021, 12:31 | links
 
Es ar 2.5 suzuki kkādus 6 gadus nobraucu. Absolūti nekādu problēmu. Ņem 5 vai 6. Vējš matos un glise tomēr forši. Vienīgi jo lielāks motors ,jo mazāk copēsi. :P
31.augusts 2021, 11:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager