Laivas un to motori

Nedaudz lēnāk būtu jāiet, bet par to nokaušanu, nezinu, cik jau tam dzinējam tas motoresurss ir ielikts iekšā, tik arī ies. Nu nenokalpos tev tas motors desmit gadus, bet astoņus... Tikai domāju, ka līdz tam laikam tu jau būsi nopircis kaut ko jaudīgāku. Par tiem beņķiem, nezinu. Bet ja pareizi atceros, tas ir Brālīša roku darbs. Zvani un runā, domāju, ka par cenu var vienoties. Divi ofisa krēsli bez ritenīšiem varētu maksāt latus 30-35. Bet īso laivu noteikti nepērc, lēnāku gaitu vēl var pieciest, bet neērtības copes laikā par sevi atgādinās katrā copes reizē.
7.maijs 2011, 15:48 | links
 
andriskkk
Tad jau jāliek liels motors, jo ja miiiiiziens nāk lai ātrāk krastā tiktu :D . Bet stāvus to nevarēs darīt, bet gan uz spainīsa sēžot, lai laiva neapgāžas :D
7.maijs 2011, 15:38 | links
 
AndrisABC
Es jau metu uz šo aci, bet te ir problēma :d Finansiāli nepavilkšu 5zs motoru :D Cik noprotu , lasot viņu mājaslapā saprotu, kad sēdekļi atsevišķi jāpērk, vai arī es kļudos un nepareizi saprotu ? Bet ja šai laivai uzlikšu 3,5zs motoru, tad iespējas ātri nokaut un lēnu vilksies. :(
7.maijs 2011, 15:35 | links
 
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/the-sailing-charter/oars/igmee.html
Noteikti būs stabilāka par Pellu. Ar plakanu dibenu tik lielu ātrumu nedabūsi kā ar Pellu, bet no copes ērtuma viedokļa 100% labāka. Ar 5 zs protams uz glisi neies, bet pa tīriem ūdeņiem arī lielākā vilnī varēsi tīri ērti pārvietoties.
7.maijs 2011, 15:28 | links
 
Ja stāv rāmi un nekustās, elpo prātīgi un ir laba aerodinamika, lai vējš pašu nekustina, tad pavisam droši :D

Bet nu - šī laiva un droša kājāsstāvēšana nav īpaši savietojami jēdzieni :)) Ja vēl vilnītis, tad pavisam jautri. Stabilitāte nav liela...
7.maijs 2011, 15:18 | links
 
:D sajaucu, diviem liekas kad pietiks :D, bet cik stabili un droši var kājās stāvēt un spiningot ?
7.maijs 2011, 15:14 | links
 
Vairis
Bet iepriekš komentos ne visai labas atsauksmes par šo laivu. Tika uzskatīts, kad nestabila un vēl vai diviem pietiks vietas copei. Ja būtu daudz naudas, tad piemājas ezeram ņemtu šādu un izbraucieniem viesos citu :D Kā teikt : "daudz gribi maz tiek " :D
7.maijs 2011, 15:09 | links
 
Mans domāt, ka šāds variants tev būtu taisni kā vajag, galvenais ka laiva laba.
7.maijs 2011, 15:00 | links
 
Lai iekļautos 1100 Ls - paņem lietotu piecinieku un labāku laivu (var arī lietotu). Tomēr, manuprāt, laiva ir svarīgāka, lai nav jāsēž vienam uz otra. Makšķerēšana tomēr atpūta un gribās zināmu komfortu :)
7.maijs 2011, 13:38 | links
 
Vairis
Nu es dzīvoju blakus Lādes ezeram Limbažu rajonā. Tur ja nemaldos vidējais dziļums ir 4,5m. Protams krasta tuvumā iet līdz 1m.
7.maijs 2011, 13:35 | links
 
Tad varbūt manas vēlmes ierobežot :D un jūs varētu ieteikt man kādu no (plasmasas, stiklašķiedras) laivām. Lai varetu uz ratiņiem nogādāt līdz tuvējam ezeram un arī braukt uz kaimiņ ezeriem. Atbilstoši motoriem 2,5 līdz3,5 zs. Varbūt jums pieredzējušiem zvejniekiem ir ko ieteikt :) Protams man manis izvēlētās laivas iepatikās, liekas komfortablas un stabilas ( jo plakano dibenu) Vel variants tad paņemt to 5z TOHATSU MF5A2 un lētāku laivu ! Ko sakāt ? Tā, lai iekļautos līdz 1100 Ls.
7.maijs 2011, 13:33 | links
 
Ja ir interese tad viens tirgo 2,5 2008gada. Sāk tēmēt uz lielāku laivu ar 100nieciņu pakaļgalā.
7.maijs 2011, 13:27 | links
 
Man ir Dulkans 345, priekš viena ideāli, ja gribi 2 vai pat trijatā, tad 380 tas ir minimums.
Arplatdibena laivu var braukt tikai pa dziļumu ne mažāku par 1m, ja būs seklāks (Babīte) tad tu nomocīsies vairāk. Pašam ir tāda sūra pieredze pa babīti, čoms ar parasti aizbrauca rūkdams, bet čakarējos un lamājos vairāk kā copēju!!
7.maijs 2011, 13:25 | links
 
Slodze būs lielāka, mūžs - īsāks. Bet nu - nebūs jau tā, ka pāris gados tas motors aizies pie dieviem :)) Ja rūpējās par motoru, tad jau būs OK :) Galvenais ziemā nenomest kādā neapsildītā kaklā (bez ieziemošanas), laicīgi mainīt eļļas u.t.t.

Citi ar PSRS lielajām motorlaivām dragā ar mazajiem motoriņiem, uz priekšu tiek, kopā nebirst :)))
7.maijs 2011, 13:18 | links
 
andriskkk
Protams tev taisnība, man arī divi dēli aug, kas kādreiz arī vēlēsies uz copi ar mani :D Bet tad uzreiz tas viss pasākum sdārdzinās. Jo man piekabes garums ir 2,2m ( nepieciešama garāka piekabe) un lielākajai laivai mazais 2,5zs nederēs :( Vai arī es kļūdos ? Vai stumjot uz priekšu to lielāko laivu es nenokaušu mazo 2,5 vai 3,5zs motorīti ???
7.maijs 2011, 13:12 | links
 
Ņem tik 380. 280 diviem nebūs diez ko ērti manevrēt :)) Būs jāskatās, lai otru neaizāķē.
7.maijs 2011, 13:05 | links
 
Daks
Ja skatās piemēram uz to 2,80m laivu, tad tas 2,5 zs motorīts netiks ļoti nomocīts ? Jo tam 3,5 motorītim tomērt vēl viens zirgs ir klāt.
7.maijs 2011, 12:59 | links
 
Vairi
Kā tev liekas, vai šiem plastikātiem ar plakano dibenu ir pietiekami laba gaita uz ūdens ātrumā ? Jo ir doma pārsvarā divatā laist uz ezeru. Es akal nevaru izšķirties, 280 vai to 380 izvēlēties. Jo svara ziņā atšķirība ir 20kg. Jo man te līdz ezeram pie mājas ir 200m un ja laižu viens, tad uzmeistarošu ratus ar ko vilkt. Bet uz lielo copi doma izmantot parasto auto piekabi ko aprīkošu ar turētājiem. Tāpēc grūti izdomāt, jo naudas ziņā arī starpība ir uz 200 Ls ( tas bez sēdekļiem )
7.maijs 2011, 12:57 | links
 
āķis ir cenā.
7.maijs 2011, 12:55 | links
 
zivniekam taisnība,vai2,5 vai 5.
7.maijs 2011, 12:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager