Laivas un to motori

Zivnieks
Es jau centos to vidusceļu izvēlēties, starp 2,5 un 5zs motoriem. Saprotu, kad te daudzi ir azartīgi zveinieki, kam patiešām vajag ātrāk kur nokļūt, bet man, lai neesmu pēdējais un arī pirmais :D Es lūkojos arī no finansiālās puses. Vēl varētu mest aci uz 4zs , bet tur jau arī blakus ir 5 zs. Un tā līdz 100zs var skaitīt :D Bet kāpēc tad 2,5 bet ne 3,5 ? ur ir tas āķis ?
7.maijs 2011, 12:50 | links
 
DsKs,
nuuuu 10mitnieks, sieva no mājas izmetīs ja iztērēšu budžeta naudu :D Protams vēlētos ko lielāku, bet finansiāla saprāta robežās. Es jau esmu tāds brīvdienu makšķernieks, kam ļoti patīk uz pludiņu blenzt :D Un šad un tad arī ar spini padarboties. Man ko tādu, lai ātrāk par gliemezi sasniegtu labākas vietas.
7.maijs 2011, 12:46 | links
 
par motoriem...man gan liekas, ka 3.5 ir tāds ne īsti šis ne tas :)) ja gribās maziņu, tad jāņem 2.5, būs gan lētāks, kā arī vieglāks, bet ātruma ziņā daudz nezaudēsi, nākošais uz ko jau vajadzētu skatīties ir 5 zs, kuram arī ātrums jau būtu savādāks, tas no daudzu copes kolēģu pieredzes :)))
7.maijs 2011, 10:27 | links
 
Uzraksti Maksi, viņam tāda ir un brauc ar 5HP Tohatsu, lai pastāsta
7.maijs 2011, 10:24 | links
 
Pēc mana uzskata, pēc formas un gaitas viņas ir identiskas piepūšamajām, ūdens pļusmvirma ir tāda pati kā piepūšamajai, tobiš, vajag lielāku (jaudīgāku) motoru.
7.maijs 2011, 10:23 | links
 
Minhauzens,pazistamam cilvekam ir ta otra laiva ( 380 ) , vienigi uzsedinata uz manuprat 10nieku dzineju ... esot loti apmierinats
7.maijs 2011, 09:11 | links
 
Sveicināti copmaņi ;)
Nu divu dienu laikā izlasīju visu šo sadaļu par laivām un motoriem. Tad nu domāju iegādāties MERCURY F3.5M motoru. Cik lasot komentārus no 2008 gada, tad atsauksmes labas :D Bet jautājums par laivu !!!! Te ir divas laivas
- http://www.copeslaivas.lv/?id=166
- http://www.copeslaivas.lv/?id=76
Šajos komentāros pavīdēja pāris reizes jautājumi par šīm laivām, bet tā arī neviens tam nepievērsa uzmanību. Tad lūgums. Varbūt kāds izmanto kādu no šiem modeļiem, vai ir paziņas, kas zvejā dodas ar manis minētajiem modeļiem. Vēlētos dzirdēt atsauksmes un komentārus + vai piemērots būs manis izvēlētais motors šiem modeļiem ? Pēdējos 7 gadus airējos ar Bush M-285S. Bet tagad vēlētos cita materiāla laivu, jo vietējā ezerā nu ar pūšļiem ir liegts pat tuvoties un par motoriem pat dzirdēt negrib :( Tad nu domāju motoru izmantot bagarējot atļautās vietās un protams laivai piemontējot airus pa tuvo ezeru.
7.maijs 2011, 03:43 | links
 
andriskkk
paldies, taatad jaauzmanaas no vinjiem!
6.maijs 2011, 22:57 | links
 
Ķīniešiem jau savas produkcijas kvalitāte dikti rūp, cenšās jau ļoti. Bet ir viens liels BET. Cik gadus tirgū ir Parsuns un cik, piemēram, Honda, Yamaha, Suzuki? :) Tas arī visu pasaka.

Varbūt pēc gadiem 10it Parsuns arī būs tā vērts, lai pirktu, rēķinoties, ka ies vēl vismaz gadus 10, bet patreiz ir kā ir. Negatīvas atsauksmes ir daudz. Katru gadu uzlabo tos motorus, bet jo ilgāk tie ir ekspluatācijā, jo vairāk visādu defektu uzrodas :D

Mūsu forumos informācija par Parsuniem nabadzīga, pastudē krievu saitos, tur info daudz un dikti, atradīsi visu nepieciešamo... Krievu forumos labāk iesaka Sail motorus, līdzīgā cenā, tikai mazāk defektu un brāķu, vienīgā problēma - pie mums viņi pavisam nav izplatīti.
6.maijs 2011, 22:43 | links
 
parsun tāpat kā KIA, daži saka saprātīga cena, citi saka uz ilgmūžības rēķina.
6.maijs 2011, 22:11 | links
 
ko jūs to parsun neliekat mierā, ik pa laikam kāds tik prasa viedokļus un prasa!
Nu neesi slinks ,palasi šito tēmu uzmanīgāk!
Viedokļu te daudz
6.maijs 2011, 22:08 | links
 
ko vīri saka par parsun dzinējiem, piemēram 15 zirgu modeli?
6.maijs 2011, 21:59 | links
 
Atdevu kontaktus V.S.O.P.
6.maijs 2011, 17:42 | links
 
Nazis...

Ja nav grūti, tad atmet lūdzu kontaktus uz PM...
Man vajag gaitas tentu (ideālā variantā atvāžamu)
kuterītim...
6.maijs 2011, 13:00 | links
 
Zaraza man ir viens onka caur paziņu pazīstams, rāli labus tentus šuj un saprotu ka tīri demokrātiskas cenas!!!!
6.maijs 2011, 12:56 | links
 
Jā, notiek konkurss, cenas svārstās no 150 līdz 190 latiem, tagad pētīšu materiālus un nostiprināšanas tehnoloģijas, pēc tam izlemšu - kam dot taisīt.
5.maijs 2011, 19:50 | links
 
V.S.O.P.

Tu par tentiem painteresējies?
5.maijs 2011, 19:46 | links
 
Spinis, Pareizi.

Par dzenskrūves aizsargiem - esmu līdzīgus redzējis Somijas lašupēs, kur nomā laivas. Tiesa tie bija makten niknāki kā šeit redzamie.
5.maijs 2011, 19:43 | links
 
Es savā laivā pie stūres sēžu uz ofisnieka. Nekāda vaina. Mājās ņemu nost lai nemirkst.
5.maijs 2011, 15:43 | links
 
Atbalsta kāju VSOP drošvien domāja amortizējošu kāju kas vedot laivu uz piekabes atbalsta pacelta motora kāju pret piekabi lai pa mūsu bedrēm braucot motors nelēkā.
5.maijs 2011, 15:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager