Laivas un to motori

Paldies, Melnais ;)
29.aprīlis 2011, 22:54 | links
 
Par laivas ,,pārvalkiem,, ................
Pagāšgad, piestāju ceļmalā, pie jeņķu laivas īpašnieka, kura ,,basinieces,, tents bij darināts tepat, mūsmājās, manuprāt ideāli pieguļot laivai un no parieza materiāla.
Ja neaizmirsīšu nākošnedēļ iemetīšu telefonu.
Pats nepaspēju pārbaudīt ::::))))))
29.aprīlis 2011, 22:51 | links
 
Zivniek, būt tak vetaptiekā lielāku šprici paņēmis :)
29.aprīlis 2011, 13:23 | links
 
zivnieks OK, paldies!
29.aprīlis 2011, 11:28 | links
 
kārbas eļļa pa 74ls
:)
29.aprīlis 2011, 11:20 | links
 
ja nemaldos, tad manējajā špricē ir 20 grami, un liekas, ka kādas 4 es tur ielaidu iekšā, kamēr sāka nākt ārā :))
29.aprīlis 2011, 11:18 | links
 
eerglis
vajadzētu noteikti pietikt, pie kam ne vienai reizei vien :))
29.aprīlis 2011, 11:17 | links
 
kaut kas nobruka, vajadzētu būt

te
29.aprīlis 2011, 11:03 | links
 
DsKs...

Tehniskie parametri utt. varbūt ir labi, taču nevaru saprast šīs laivas ideju...
Spriežot pēc bildes, tad no copmaņa viedokļa laiva ir ne šis ne tas - normāli copēt tur varētu max 3 cilvēki (drīzāk gan 2). Vietas maz, nav kur sabāzt pričendāļus, laivas svars liels utt. Atkal no atpūtas kuģa viedokļa arī neredzu daudz plusu - nav ērtu "ļežaku", mīkstās apdares, kožas-rožas utt.
Par cenu nekomentēšu - katrs ir tiesīgs prasīt par savu produktu cik uzskata par vajadzīgu. Ja ir pieprasījums, tad viss OK.
29.aprīlis 2011, 11:02 | links
 
kolegas, cik daudz to transmisijas eļļu vajag? To pārdod 300 ml tūbiņās, vai ar vienu būs gana? Doma ir par šo
29.aprīlis 2011, 11:01 | links
 
varu ieteikt vienigi loti labu laivu un iespejams labako sava klase ar visu gulvietu :)

http://motorlaivas.lv/index.php?id=88&pid=92&cid=14
29.aprīlis 2011, 10:48 | links
 
V.S.O.P....

SS.LV ir vairāki, bet nu pats pārbaudījis neesmu
http://www.ss.lv/lv/transport/the-sailing-charter/repair-and-service/

Man arī it kā ir doma uztaisīt gaitas tentu-kabīni savam jaunajam "kuģim", bet nu mož var no sākuma Tevi iesūtīt "izlūkos (zem tanka!) :)
29.aprīlis 2011, 10:43 | links
 
Čau :)

Iesakiet ko par tentiem, please :)
29.aprīlis 2011, 10:36 | links
 
V.S.O.P
priecīgas :DDD
29.aprīlis 2011, 10:29 | links
 
ja ūdens atrakcijām, tad skaidrs, tā cita lieta, tur loģiski, ka vajag jaudu :)) kontekstā ar copes laivām 90km/h ir vnk psc... :)
29.aprīlis 2011, 10:28 | links
 
Daddy

Manā gadījumā dzinēja jauda ir vajadzīga, lai:
1. Izceltu manus ~100 kg no ūdens uz vienas slēpes un spētu pavilkt 55 KM/h.

2. Piesēdinātu ilnu laivu ar dēla/meitas draugiem un valkātu viņus ar weiku, slēpēm utt pa lielu vilni, ātri/lēni, kā vajag, varbūt 2-3 reizē ;)

Un tikai pēc tam pārvietošanās copei, nobraukt lielākus attālumus, ātrāk nobraukt lielākus attālumus.

Ja vajadzētu laivu tikai copei, tad balsotu par 3,6-4 m RIBu un 20-40 hp dzinēju
29.aprīlis 2011, 10:18 | links
 
vsop 28.aprīlis 2011, 16:55
...priekš F1 Powerboat tas nekas nav, bet ja uz copi, tad es labāk uzceļos pusstundu agrāk nekā nēsājos pa upi tādā ātrumā... :))
29.aprīlis 2011, 10:09 | links
 
Varbūt kāds var ieteikt kvalitatīvu transporta tentu šuvēju laivām, netā atradu tikai divus kantorus, kuri ar to nodarbojas. Velum un viena kundzīte privāti. Jau iepriekš pateicos par info.
29.aprīlis 2011, 10:04 | links
 
autoveikalā blīves nav?! Nu izgriez no gumijas
28.aprīlis 2011, 23:12 | links
 
Šodien mainiju eļļu savam suzukam un izskrūvējot eļļas noliešanas skrūvi secināju ka būtu jānomaina blīvītes. Tā nu kāpu mašīnā un devos uz tuvāko veikalu kas ir krastmalā. Gribēju pateikt lielo paldies atsaucīgajam Boatshop pārdevējam kas man blīvītes nepārdeva paziņodams ka tohatsu motoram ko viņi tirgo tādas neesot. Interesanti, ja es savu motoru aizvestu pie viņiem uz apkopi un maksātu to naudu ko viņi prasa, vai viņi man atteiktu, tā iemesla dēļ ka viņiem nav blīvīšu, kā jau kārtīgā apkopes centrā, vai brauktu pakaļ manām divām blīvītēm uz Vimmo.Visādā ziņā mans iespaids par šo kantori ......
28.aprīlis 2011, 23:06 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager