Laivas un to motori

mercury, tohatsu, yamaha 5HP noraadiits 3,68 kw,
suzuki 5HP - 3,7 kw...
27.aprīlis 2011, 10:58 | links
 
Man CSDD teica, ka tiesības vajag sākot no 3,7kw, tobiš manam tohatsu pieciniekam teh. pasē rakstīts 3,68, tātad nevajag.
27.aprīlis 2011, 10:54 | links
 
Sveiki ,man te radies viens jautājums, šogad tika iepirkta laiva 3.00m un motors hondas 5zs, uz motora virsū jauda 3.7kw. Pērkot biju pilnīgi pārliecināts ka tiesības un reģistrāciju nevajag, bet izmēģinājuma braucienā piebrauc pašvaldības policija un saka ka vajagot tiesības. Kā tad īsti sanāk vajag vai nevajag ???
27.aprīlis 2011, 10:43 | links
 
Kurš var pateikt kur var nopirkt dzenskruvi Mercury F3.5M, un kāds solis ir standarta komplektācijā
26.aprīlis 2011, 21:45 | links
 
man ir2taktu 5zs Tohatsu,ar motoru esmu ļoti apmierināts,viegls labi lec,benžu ēd maz. Laiva ir zebec 290,vienam labi,2 par mazu. Ar maniem 120 kg iet uz glisi.
26.aprīlis 2011, 18:03 | links
 
Ja par meesliem aizbraucat uz bozu uudenskraatuvi tur vispaar lopi saliek 300l maisos meeslus peec shashlicnika un actaaj kam ? peecaak lapsas visus maisus izaarda un skaists mezs paliek visapkaart priediites un alusbundzu cupas ar pretiigiem vienreizeejiem traukiem veel mashiinellas kanninas actaaj burviigi cilveeki tur braukaa .
26.aprīlis 2011, 01:18 | links
 
Neesmu kurzemnieks, aiz sevis savācu pilnīgi visu, savācu arī to, ko atstājuši iepriekšējie un vedu uz Rīgas miskasti. Man piedrazotā vietā sēdēt nepatīk.
25.aprīlis 2011, 22:22 | links
 
Never tad savāc aiz sevis .Un nesaki ka tādi kā tu un es makšķernieki. Es tā nedaru. Un neteikšu ka piem Gaujas krasts te Siguldā būtu baigi piedrirsts. Tad jums tur kurzemē jāpadomā par savu uzvedību pie ūdens.
25.aprīlis 2011, 22:02 | links
 
Var šūmēties, cik grib, bet patiesību nenoslēpsi - 90% atpūtnieki pie mums ir cūķi. Ja neatstāj krastā, samet ūdenī un laimīgi soļo prom... Jo tuvāk pilsētai, jo vairāk visvisādu (piedošanu) sūdu krastos, krūmos un vēl visās malās...
25.aprīlis 2011, 22:00 | links
 
Metinātāj - ja gribi glisēt un sapņo par lielāku motoru, būs jāliek tiesības. Līdz 5 zirgiem nevajag. Arī pārnēsāt viegli, bet glise nebūs.

Brālīti - Nezinu, kas ir tie cūkas, atpūtnieki vai makšķernieki, bet tas gan tiesa, ka daži ūdeņiem pieguļošo zemju saimnieki, aizved pāris kravas ar pet pudelēm, stikliem un bundžām, un uzliek bomi ar uzrakstu - privāts. Vēl pagāšpavasar ar vienu tādu Ventas krastā - pretī Abavai runājos - dikti jau lamāja tūristus un makšķerniekus. Ir bijis arī tā, ka vimbu laikā Ventas straume ar apskaužami precīziem intervāliem nes garām svaigi iztukšotas alus pudeles - droši, ka tie paši mūsējie - makšķernieki slāpes veldzēja.
25.aprīlis 2011, 21:56 | links
 
Laivai nav ne vainas. Un 516 bleķa rimbuļi baigi laba summa šim modeļim, parasti uzkrūvējuši tam outlandam krietni vien lielāku summu :))))

Laivai alumīnija grīda, citam tas pluss, citam mīnuss. No mīnusiem - "skaļāka", pluss - vieglāka :D

Pazīstamams cilvēks pāris gadus novizinājās - nekādas sūdzības nebija :)
25.aprīlis 2011, 21:41 | links
 
Honda Marine kā tu vari tik stulbi un neloģiski uzrakstīt. Tātad - atpūtnieki (tai skaitā arī es) esam tik cūcīga tauta ka piebraukt pie ūdens vairs nav iespējams - kā to saprast??? Tur milzīgas sūdu kaudzes ??? At'pūnieki izrakuši,cūkas grāvjus vai ?? Ja reklamē savus motorus tad vismaz aizej kaut kādos menedžmenta iesācēja un elementārās ētikas kursos no sākuma. Tu blamē hondas brendu - kas jums tur visi tādi neaptēsti ?? :)))
25.aprīlis 2011, 21:31 | links
 
outland 360 laiva būtu ok, spices salmo tāda atrodās 516 Ls maksā!
ko saka profiņi?
25.aprīlis 2011, 21:20 | links
 
Te jau vīri visu pareizi sarakstīja , kādu motoru Tev vajag , tas Tev pašam jāizdomā , tas atkarīgs pa kurieni taisies braukt , jā pa mazo ezeriņu - 2,5 būs ideāli un nevienam nebūs pretenziju ka Tu ar to mazo tur pukšķināsi , jā taisies laist pa lielaķiem ūdeņiem - tad gan vajag ko lielāku .
25.aprīlis 2011, 19:44 | links
 
Tā kā atpūtnieki ir diezgan cūcīga tauta un līdz ar to piebraucamās vietas pie ūdenstilpnēm paliek ar vien mazāk, un tātad attālumi kas jāpārvar pa ūdeni ar vien lieklāki - lietoju Honda Marine T40 ar Honda BF20 dzinēju - max ātrums bezvēja laikā ar diviem copmaņiem un ekipējumu 33 km/h
25.aprīlis 2011, 09:34 | links
 
Ui, bij domāts 15-20 zirgi.
24.aprīlis 2011, 17:53 | links
 
Ja braukāsi viens, piecinieka pietiek, 9,8 uzreiz maksā dubultā, bet ātruma izjūtas jau citas, un 2atā uz glisi iziet, protams atkarībā no laivas. Ar 2,5 labāk neielaidies, tas vairāk velcētāju dampis, nesteidzīgs :)
Ar grot 2,85m un tohatsu 5 ph ātrāk par 25km/h neiet un arī nevajag, lai aizmauktu no točkas uz točku. Tās manas domas, tie kas braukā ar 9,8 ph, sapņo par 15-10ph, bet svars šiem jau cits pavisam.
24.aprīlis 2011, 17:52 | links
 
Ja finanses ļauj, tad labāk izvēlies motoru pēc lietošanas, nevis tādēļ, ka lētāk maksā.

Ja pārvadāsi uz treilera, tad var atļauties paņemt lielāku, ja laiva tiks vadāta iekš vai uz auto, tad 25 Zs vai to pašu 15 zs nebūs īpaši viegli staipīt.

2.5 zs - velcei labs, bet ja pārbraucieniem, nu - nekas prātīgs nesanāks. Ja lielāks attālums jāveic - laiks paies, kamēr tiks galā + Īsāks mūžs dzinējam, jo slodze tomēr paliela.

Man 360 krabim ir 15 Zs motors, bet treilera nav - jāpārbūvē šķūnis, lai būtu, kur turēt. Līdz tam jau sāku domāt par 5 Zs motoriņa iegādi, jo tos 15 zirgus staipīt īpaši jautri nav, īpaši tad, ja nav plānots tālu vizināties.
24.aprīlis 2011, 17:42 | links
 
doma par razotnes apmeklēšanu ir pratā!
bet ja ņem mazo motorīti-2,5piemēram? vai ir verts? zinu ka te daudzi sūkstās, ka apetīte rodas ēdot, no sākuma 2,5 pēc tam...........25 hp utt?
varbūt kāds var iemest testus ar motoriem vienai laivai!?
24.aprīlis 2011, 17:16 | links
 
Uj, pasmagi ar airēšanu iet. Bezvējā vēl uz priekšu var pakustēt, bet pret vēju ir kā ir :) Ja attālumi mazi, tad jau izdzīvot var.

Ja salīdzina 330 ar 360, tad 3.6m modelī ir krietni vien ērtāk sēdēt, jo oriģinālie sēdekļi atrodas par pāris cm augstāk.

Ja ir iespēja - aizbrauc uz ražotni, varēs visu aptaustīt, katrā laivā iekāpt un novērtēt, kas vairāk patīk :)))
24.aprīlis 2011, 16:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager