Laivas un to motori

Ui, bij domāts 15-20 zirgi.
24.aprīlis 2011, 17:53 | links
 
Ja braukāsi viens, piecinieka pietiek, 9,8 uzreiz maksā dubultā, bet ātruma izjūtas jau citas, un 2atā uz glisi iziet, protams atkarībā no laivas. Ar 2,5 labāk neielaidies, tas vairāk velcētāju dampis, nesteidzīgs :)
Ar grot 2,85m un tohatsu 5 ph ātrāk par 25km/h neiet un arī nevajag, lai aizmauktu no točkas uz točku. Tās manas domas, tie kas braukā ar 9,8 ph, sapņo par 15-10ph, bet svars šiem jau cits pavisam.
24.aprīlis 2011, 17:52 | links
 
Ja finanses ļauj, tad labāk izvēlies motoru pēc lietošanas, nevis tādēļ, ka lētāk maksā.

Ja pārvadāsi uz treilera, tad var atļauties paņemt lielāku, ja laiva tiks vadāta iekš vai uz auto, tad 25 Zs vai to pašu 15 zs nebūs īpaši viegli staipīt.

2.5 zs - velcei labs, bet ja pārbraucieniem, nu - nekas prātīgs nesanāks. Ja lielāks attālums jāveic - laiks paies, kamēr tiks galā + Īsāks mūžs dzinējam, jo slodze tomēr paliela.

Man 360 krabim ir 15 Zs motors, bet treilera nav - jāpārbūvē šķūnis, lai būtu, kur turēt. Līdz tam jau sāku domāt par 5 Zs motoriņa iegādi, jo tos 15 zirgus staipīt īpaši jautri nav, īpaši tad, ja nav plānots tālu vizināties.
24.aprīlis 2011, 17:42 | links
 
doma par razotnes apmeklēšanu ir pratā!
bet ja ņem mazo motorīti-2,5piemēram? vai ir verts? zinu ka te daudzi sūkstās, ka apetīte rodas ēdot, no sākuma 2,5 pēc tam...........25 hp utt?
varbūt kāds var iemest testus ar motoriem vienai laivai!?
24.aprīlis 2011, 17:16 | links
 
Uj, pasmagi ar airēšanu iet. Bezvējā vēl uz priekšu var pakustēt, bet pret vēju ir kā ir :) Ja attālumi mazi, tad jau izdzīvot var.

Ja salīdzina 330 ar 360, tad 3.6m modelī ir krietni vien ērtāk sēdēt, jo oriģinālie sēdekļi atrodas par pāris cm augstāk.

Ja ir iespēja - aizbrauc uz ražotni, varēs visu aptaustīt, katrā laivā iekāpt un novērtēt, kas vairāk patīk :)))
24.aprīlis 2011, 16:45 | links
 
nekad neesmu airējis bush laivu, cik viegli vai efektīgi tas ar 360 kaiman? jautāju tāpēc, ka blakām ir neliels ezers-dīķīs un diez vai apkārtējie būs priecīgi, ka kāds ar motoreni vizinās!
24.aprīlis 2011, 16:33 | links
 
Ar 10zs droši varēsi glisēt.
24.aprīlis 2011, 15:28 | links
 
sveicieni visiem makšķerniekiem!

esmu nolēmis atsākt aktīvu makšķerēšanas sezonu, tiku vaļā no vecās krievu gumijnieces un domāju par jaunu peldlīdzekli!

esmu izlasījis visu par laivām šaja forumā, bet pie pārliecības tā arī neesmu nonācis.

acs tēmē uz bush ražojumiem, konkrēti nu jau uz kaiman 360 vai 330, kaut gan sākumā domāju par favorit 370

kas atšķirās šajos modeļos, citāti no bush mājas lapas man irskaidri.

vēl interesē laivas benzīna motors! eletromotoru, pēc seit gūtās informācijas, esmu nu jau galīgi atmetis. kādu motorīti vajadzētu lai varētu braukt glisē, pūšļus un slēpotājus nav paredzēts vilkt. meklēju dažādus testus youtuba, bet neatradu!

palīdziet ar padomu un ar savu pieredzi!
24.aprīlis 2011, 14:23 | links
 
360 krabim var likt virsū 25 Zs motoru.

Pašam ir 15 zirgi virsū šādai laivai, pēc izjūtām - jaudas rezerve vēl ir. Bet ja ir treileris, tad viennozīmīgi izvēlētos 4m pūsli, konkrēti ar 25ieku.
23.aprīlis 2011, 17:38 | links
 
To saps - jebkuru - Bush kaiman 400, vai Honda marine - lielāko -balona diametrs 50 cm. Tām parasti paredzēti motori no 15 - 30.
23.aprīlis 2011, 11:02 | links
 
Kādu laivu lai piemēro 25zs motoram? Vispirms uzradās motors, tagad jāpimeklē laiva :) Vienam paziņam ir Bush-Kaiman, tai maksimāli var likt 15zs.
23.aprīlis 2011, 09:18 | links
 
Motors labs 3 sezonas nobraucu -iet kā pulkstenis.Galvenais -prātīgi piebraukāt,lai nedabū pārkarst.
22.aprīlis 2011, 19:27 | links
 
Obligāti.Sae-90.Jebkurā eļlās tirgotavā zinās šo reduktora eļļu.Reduktorā vajag aptruveni 60 gramus.
22.aprīlis 2011, 19:25 | links
 
Motoru neesmu redzējis, ka 4-taktniekam nav pie benžas jālej pats zinu. Tāpēc arī prasīju. Paldies burtniek. Pamācība pie koriša a tas laukos :) vēl tikai jautājums vai dzenskrūves reduktorā ar kaut kas jālej?
22.aprīlis 2011, 18:36 | links
 
Palasi pamācību 10w-40 mūsu klimatiskajiem apstākļirm piemērota.Tā ir visplašāk pielietotā motoreļļa.Oriģinālās eļļas šķīst ūdenī un nepiesārņo dabu.
22.aprīlis 2011, 18:30 | links
 
aiso_s.
P.M
22.aprīlis 2011, 18:21 | links
 
kur nav eļļas???
22.aprīlis 2011, 18:18 | links
 
aiso_s.
Kur tu to elļu taisies liet?
22.aprīlis 2011, 18:14 | links
 
Sveiki copmaņi!
Palasīju tēmu, tiku līdz pusei-apnika, un laika arī nav. Korišs nopirka Suzuki 2.5HP 4-taktu. Rīt gribam pamēģināt, bet nav eļļas. Kādas var liet ja nav pieejamas laivām paredzētās? Paldies jau iepriekš par saprātīgām atbildēm:)
22.aprīlis 2011, 18:10 | links
 
nenosaukšu ne marku ne servisu:)
sen atpakaļ kad motoritim bij vēl garantija,nu ko jāved uz garantijas apkopi,tas ko redzēju man lika saprast ka to labāk pie dīleriem nedarīt,mana motorīša parbaudi un defekta noteikšanu veica 20 ltr spainī,ta ka Tev Zivniek ar mucu ir krietni paveicies:DDDDD
21.aprīlis 2011, 22:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager