Laivas un to motori

Maile - ņem merkūru , tas ir laāks par jebkuru,,protams nedaudz dārgāks ar. Man bij honda 2,5 - ņiprs bet skaļš(pat ļoti ),suzukis -ņiprs bet par 1/2 decibeli klusāks, merkūrs tikšķ kā pulkstenītis mierīgi pie motora sēžot pat pa tel var parunāt (ar hondu un suzuki garām) , ziviniekam ir tohatsis - neticami kluss ,mazs ņiprs motorītis .
20.aprīlis 2011, 22:03 | links
 
Sams iet labi ar 2,5 - lielāku gan nevajag.Jāsēž tikai uz vidus benķa -zemi borti. Suzukis un Honda ir skaļi salīdzinot ar merkūri un tohatsu . Ir pārbaudīts daudz reiz. Runa iet par mazajiem 2,5 zs motoriem. Sākot ar 4 jau visi pukšķ puslīdz vienādi - mailei taisnība.
20.aprīlis 2011, 21:56 | links
 
Man ir suzuks 2,5 , neko lielaaku copei nevajag ja nedomaa braukaat virs 10 km vienaa virzienā.

Piedod mailīt, bet sams un motorīts kā tāds ir tas pats kas 0,04 aukliņa un galā dzerks.
20.aprīlis 2011, 21:50 | links
 
Man ir Suzuks 5-nieks, laikam 28 kg bija, var panest svilpodams. Kas tad tas par svaru 30 kg, nu ja kilometri jāstiepj, tad varbūt pagrūti :D
Samam 5-nieks, kā jau gintsgg saka, būs daudzreiz par lielu, kā dosi ručkā tā būs purns debesīs, varbūt pat laivā ūdens smelsies pa pakaļpusi, tai laivai vispār nekāds motors nav domāts, man pat ar airiem būtu bail lielā dīķī iekšā braukt.
Neesmu gan dzirdējis ka Suzuks būtu skaļš īpaši, vot Honda 2.3 ar gaisa dzesi-tas ir riktīgi skaļš, uz ezera pa kilometriem var dzirdēt.
20.aprīlis 2011, 21:46 | links
 
mailite

Kas Tev iestāstīja, ka Suzuki ir skaļš? Man gan liekas ka ļoti kluss... Vot Honda ir skaļa, jo tai mazajiem modeļiem ir gaisa dzese...
20.aprīlis 2011, 20:11 | links
 
Mailīt,ja jau aķīts pa smagu (kas ar ir saprotams)tad droši ņem 2,5zs ,jo 5zs jau velk ap 30kg(4taktu)
20.aprīlis 2011, 19:34 | links
 
Kā lai tā saudzīgi pasaka ? Nu labi , mēģināšu . Tā ka Sams ir laiva tāda pašķidra , domāju ka piecinieku noteikti nevajag , būs par traku , lielāku par Merkuri 2,5 noteikti nevajag . Tās tikai manas donas , kurš vēlās var apstīdēt . Bet vai tiešām nav bails kāpt tajā samā vispār iekšā ?
20.aprīlis 2011, 19:31 | links
 
5zs un 2.5 starpība svarā ir ~2x
Ja aķi negribi staipīt, tad 5-nieku arī negribēsi.
20.aprīlis 2011, 19:27 | links
 
sveiki tauta
man vel joprojam veca sape. elektro nenemsu, jo nav man kur vinu likt un nespeju to 30kg akiti staipit. tatad janem benzinieks. tagad jaizlemj, vai nemt 5zs, vai tomer 2.4-5 del ta, ka bus jasprauz klat Sams laivelei. neaizies tas Sams pa burbuli? vai skanas un pakalas grimsanas zina ir liela/jutama atskiriba starp 5 un 2.4-5? domaju nemt mercury (ja vel ir kaut kur), vai honda. suzuki it ka ir parak skals.
paldies
20.aprīlis 2011, 17:03 | links
 
jātaisa stends ar bildēm, kur redzami laimīgie pircēji :)
20.aprīlis 2011, 08:44 | links
 
strunts par tiem kasjakiem - katram var gadiities. bet ja garantija darbojas tad ja atceras pirceeja seju :D :D :D
20.aprīlis 2011, 08:42 | links
 
es par laivas iegādi ;)
20.aprīlis 2011, 08:41 | links
 
saznies ar personāžu Bralitis še pat forumā. Domāju, ka sarunāsiet visu.
20.aprīlis 2011, 08:40 | links
 
jau biju noskatíjis pie viniem laivu, bet sitas lika man párdomát. vai tik tiesám, tik slikti ir joprojám?
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/the-sailing-charter/oars/admmh.html
19.aprīlis 2011, 23:39 | links
 
jau biju noskatíjis pie viniem laivu, bet sitas lika man párdomát. vai tik tiesám, tik slikti ir joprojám?
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/the-sailing-charter/oars/admmh.html
19.aprīlis 2011, 23:39 | links
 
vēl viens variants ir šāds http://www.xn--hidroizolcija-4qb.lv/?s=hidroplast

Pezinu kā tāds turās uz laivas, bet uz instrumentu koka rokturiem joprojām saglabājies no remonta laikiem (5 gadi)
19.aprīlis 2011, 15:42 | links
 
ja lielas spraugas ar mastiku nelīdzēs,laikam Burtnieka ķite būs labs variants ,tik laikam vaig specpistoli,kurā to desu liek iekšā.,vēl kautkur ir redzēts,ka samērcē piķī striķus un sabaksta spraugās.
19.aprīlis 2011, 14:49 | links
 
Jā, vēl viena nianse. No laivas ķīļa, beržoties pret akmeņiem, mastika tika diezgan ātri nobetzta. Piķis turoties labāk.
19.aprīlis 2011, 14:36 | links
 
Nedaudz no kolēģa pieredzes laivu krāsojot ar bitumena mastiku. Pats neredzēju, nepiedalījos, bet no nostāstiem, tur, kur starp dēļiem nebija lielas spraugas, bitums turējās ļoti labi un ūdeni nelaida. Divās vietās, kur ar mastuku bija nokrāsotas platākas spraugas, pēc mēneša sāka tecēt ūdens. Kolēģis gan laivu nepārkrāsoja vēlreiz, novilka līdz rudenim.
19.aprīlis 2011, 14:34 | links
 
Jorik,iemetīšu mastikas bildi albūmā .Klāt virsū piķim nebūtu prāta darbs,bet aizdrīvēt spraugas-baigi labā.Žūst 5 dienas ,pec tam turās ideāli.Šuve paliek elastīga kā gumija.Pie uzklāšanas virsmām jābūt sausām.Kuršos maksāja kaut kur 5 lati,iepakojumā 600 ml.
19.aprīlis 2011, 11:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager