Laivas un to motori

guntarskl
man garāžā ir tādas skrūves, kuras pat sapņos nerādās :DDD bet drošības pēc rīt šo to paķeršu :)) aber kā Tev izkatās, varēsi atšaut???
14.aprīlis 2011, 21:56 | links
 
tad vaig urbi lai nesaplēš dēli. man domār ka pietiks arī ar 100sitniecēm parastajām pz2 saborēs vairākas un būs oki :D
bet es jau neko, es tik politologs :D
14.aprīlis 2011, 21:51 | links
 
Zivniek, vai tik stīpām nevajag gruntīgākas skrūves pajemt, nuu, tādas ar 13 atslēgu skrūvējamas..
14.aprīlis 2011, 21:49 | links
 
Griesseeej
ej tak Tu...:DDDDDDDD

Guntarskl
jā, nopirku :)) skrūves un dēļi, ir, bet stīpas pirkšu rītā :))

eerglis
tas izklausās ticami, rītā vakarā mēģināšu atskrūvēt visu vaļā un apskatīōs situāciju, ja tiešām nebūs vaian caurulītes aistiršanā, vedīšu uz servisu :((
14.aprīlis 2011, 21:44 | links
 
rasējumu vajag. Instrukcija po montazhu.:DD
14.aprīlis 2011, 21:36 | links
 
griezēj, vo, man ir yamaha, tik 3,5.
14.aprīlis 2011, 21:35 | links
 
Zivniek, spiningu nopirki??:)
Būtu labāk dēļus, skrūves un stīpas sagādājis!!!:)))
14.aprīlis 2011, 21:34 | links
 
Es tak Tev šodien teicu, ka Yamaha 2.5hp ir labāka :DDDDDDDD
P.s. Welcome spiningotāju klubiņā! :))))))))
14.aprīlis 2011, 21:29 | links
 
ved uz remontu dzesēšanas propelers (tas kurš dzenā ūdeni) nomiris. Man bija līdzigi, tik neslāpa nost, bt ūdens cirkulācijas nebija riktīgas, meistar s brīnijās, ka neesmu nokāvis. maksāja dažus latus man liekas.
14.aprīlis 2011, 21:29 | links
 
p.s.
motors divtaktu, 2.5 zs
14.aprīlis 2011, 21:27 | links
 
ļoti, lūdzu, pēc padoma :)))
šodien ielaidu laiveli ūdenī, ar domu motorīti palaist...sāku uzraut, motorītis pieleca, bet zureiz noslāpa un ar to arī viss izbeidzās...aizdomas likās uz sveci...izskrūvēju ārā, mjā aiztirsusies. Iztīrīju, uzrāvu pa tukšo, un pievienoju atpakaļ svecīti, pieleca uzreiz, čoks ciet drusciņ pabubinos un veru čoku vaļā, bet pa trubiņu, kur tek ūdens, kas dzesē motorīti ūdens knapi spraucās cauri, domāju uzdodot gāzīti izraus cauri un būs ok, bet ņikuja, uzdodot gāzi viņš sāk mest nost aborotus un gatavojas slāpšanai...

tātad gribēju uzjautāt, vai man ir jātaisa vaļā kāja un jāiztīra trubiņa, un viss būtu ok, vai arī tur varētu būt cits iemesls...
14.aprīlis 2011, 21:26 | links
 
jurik,tak nosaakuma nopeerc motoriiti un tad kombinee.un nevajadzees tev neko tur piesliipeet:)
13.aprīlis 2011, 17:17 | links
 
princips ta viens - mani izmēri satrauc. negribas dienu pavadīt vīlējot un pulējot lietu, kas pēc tam izrādās pa mazu. Tā pat arī negribās atstāt daudz liekas gaļas. A sadarīt vajag visu uzreiz, jo jau tagad sieva no mājgrāmatas grib izrakstīt par to, ka viesistaba pārvērsta kuģu remontrūpnīcā:)
13.aprīlis 2011, 15:10 | links
 
princips tiem motoru stiprekļiem ir viens- lai pieskrūvētu pie dēļa, līdzīgi kā skrūvspīles
13.aprīlis 2011, 13:03 | links
 
jurik, motora stiprināšana pie laivas man šķiet ir standartizēta visiem sīkajiem piekarināmajiem motoriem, vismaz man gan elektriskajam gan benzīna ir ļoti vienādi stiprekļi pat pēc izmēriem, elektriskie man bijuši vairāki un dažādas jaudas, bet stipreklis ir aptuveni tas pats.
Par pārnesumiem- tas ir tipa reostats ar fiksētām pozīcijām, tur nav nekādas transmisijas uz 1 tiek dota mazāka strāva un brauc lēnāk uz 2 vairāk strāvas un brauc ātrāk attiecīgi arī AK tērējas ātrāk vai lēnāk. Tas pats uz aizmuguri. Koroce apmēram kā istabas ventilātoram
13.aprīlis 2011, 13:01 | links
 
Tiešām nekad neesmu lietojis laivas elektromotoru, tādēļ vēlreiz tomēr... Tātad. Tie 2vi ātrumi tas saprotams kā transmisijas ātrumi vai tie ir tipa fiksēti jaudā. Nemāku paskaidrot ko domāju - tipa tumblera pozīcija 1 - praucam uz 5km/h a pozīcija 6 - braucam ar 8km/h ? Vai tumblera pozīcija + kaut kāda drosele vai kas taac notiek?
13.aprīlis 2011, 12:10 | links
 
Jurik 500-jam outlandam ir 2i ātrumi uz priekšu, 2i atpakaļ.
13.aprīlis 2011, 11:59 | links
 
Duglas! Domāju nevis par konstrukciju kā pie laivas likt, bet par tiem kronšteiniem/hamutiem/spiileem kas ir jau pie motora. Lai no tā vadoties varu visu tālāk jau izdomāt un nesanāk tā, ka jāpārtaisa motors:) Vai vēl ļaunāk jāliek lieta duct tape :D Es kaut kā mīlu tomēr, ka boļe meņe viss smuki nostrādāts un neizskatās pēc briesmīga samopala. Būs jau laikam jāņem shtangencirkuljs un jāiet uz Salmo :(
13.aprīlis 2011, 11:37 | links
 
es to motoru pētīju veikalā, tur ir 2 ātrumi uz priekšu un 1 atpakaļ. Ja tu monstrurē to uz smailītes, tad nekādu stiprinājuma skici neatradīsi, , pašam jāizdomā kā piestiprināt dēlīti laivas aizmugurē, kur var pieskrūvēt motoru. Man paziņa pūslim līdzīgi pats uzkonstrurēja - nolakoja dēli un pierīkoja 50 cm garas metāla astes kur var skrūvi uzskrūvēt, depo tādas var nopirkt 1,5 m stienis ar vītni, ar ko stiprināt pie laivas. Viņš liek virsū 2,5 suzuki benzīnu un nav ne vainas. Jāstiprija tik 4 punktos citādi konstrukcija locās dodot jaudu virsū. Tas outlands ir tik maziņš ka slodze tur būs nekāda, tā ka turēs pavisam prasta konstrukcija. Jasaka gan ka tas motors derēs tika spoguļūdenī, ja būs vējelis un viļņi tāpat vajadzēs lāpstot ar rokām
13.aprīlis 2011, 10:05 | links
 
Labas dienas!
Vai kāds jau ir paspējis iegādāties mazo Outland elektromotoriņu (Arrow 500). Ja ir - lūdzu atsaukties. Ļoti gribeetos saņemt atsauksmes, izmērus un stiprinājuma skici, kam teorētiski būtu jābūt lietošanas instrukcijā, kuru internetā nekādi nevaru atrast. Da arī mājaslapu viņiem nejaudāju sameklēt. Pēc mokošas sērfošanas tik nokonstatēju ka Latvijas firmai piederoš brends tas iraid.

Arī pa ātrumu nesaprotu - 1 turp un 1 atpakaļ. Tas nozīmē, ka viņš visu laiku tur kreisera ātrumu un nevar kā benzīnmotoram ručku pagriežot iedot vairāk apgriezienu?
Never&daddy. Man nedaudz pārbūvēts Salut2 ar Neris ādu.
Tagad atkal nodarbojos ar karkasa modingu līdz ar to arī tāds jautājiens bija par ķīli.
Kārtējā gaišā doma, ko gan jau arī pēc tam nožēlošu ir paredzēt elektromotora stiprināšanu un vietu priekš akku lai atbrīvotu vienu roku copei:) GOĻ NA VIDUMKU XITRA! :)
13.aprīlis 2011, 09:47 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager