Laivas un to motori

Es neatceros kā saucās,bet pirku Krautā,maksāja ap piečuku tūbiņa.tur vēl virsū laiva uzzīmēta.Es savu krievinieci salīmēju,tur jau trešo sezonu,arī pa šuvēm laida.
2.aprīlis 2011, 20:33 | links
 
veči pasakiet labu līmi laivai, laiva vecā labā, zāļā NIROK. baigo caurumu nac bet man liekas ka gar šuvēm kaut kur nedaudz laiž!
2.aprīlis 2011, 20:21 | links
 
Mjāā, laiva jau zolīda izskatās, nekā lieka, samērā daudz vietas :)
1.aprīlis 2011, 23:11 | links
 
lietoshanai vienam paaraak grezni, bet ja kompaanijaa kaadi 3, tad vareetu buut pat eerti. cena tieshaam laba. simpatizee dizainiskaa tiiriiba - vienkaarshiiba. motors jau jebkuraa gadiijumaa taadiem variantiem. jaa izskatiijaas, ka uz taa solinja saanaa pat vareetu kaajaas staaveet.
1.aprīlis 2011, 23:01 | links
 
Marti, laba laiva priekš tās cenas. Vairāk velk uz plakandibeni, kas nozīmē viļņos vairāk sit pa dibenu, toties stabilāka uz sāniem. Izvēlies, kas Tev svarīgāk.
Cena protams ļoti laba, tāda tipa laivai. Tikai rēķinies vēl ar motoru, štukas 5-6šas:))) Lati:)))
1.aprīlis 2011, 22:58 | links
 
ko kaads var pateikt par astra 550 laivu? biju izstaadee un apskatiiju tuvumaa. bildees netaa likaas mazaaka, bet dziivajaa riktiigs kuteris.
1.aprīlis 2011, 22:24 | links
 
viss atkarīgs kur tu izmanto savu laivu..
1.aprīlis 2011, 22:21 | links
 
Nepiekrītu, tiesības neliek tikai tāpēc, lai nebūtu jāraustās.
Tiesības sniedz pārliecību, ka tu zini noteikumus, kuri eksistē piedaloties satiksmē, peldlīdzeklī uz ūdens, neapdraudot sevi un citus
1.aprīlis 2011, 22:15 | links
 
NU gan jūs laižat!!! Es vienu vakaru (apm. 3 h )patrenējos un nākošajā rītā gāju uz CSDD. Eksāmenu noliku bez problēmām. Tas bija pirms 3 gadiem.Tiesības tomēr kaut kādu drošības sajūtu dod.Nav jāraustās ,ka var uzlikt sodu....
1.aprīlis 2011, 22:05 | links
 
Neredzu problemu nokartot korkas uz laivu, kas reize bus ari tiesibas uz udensmoci,ja bus nepieciesamiba ... csdd majas lapa jautajumi ir pieejami,neta atrodami ari noteikumi,zimes,etc ... nedelas laika sevi mierigi noved lidz tadam limenim uz iekalsanas principa,ka bez kludam var novalet visus jautajumus
1.aprīlis 2011, 21:52 | links
 
aa nu skaidra lieta/.
1.aprīlis 2011, 21:49 | links
 
Ja pasē motorlaiva (konkrētam modelim fik zik, kas tur rakstīts), tad laiva jāreģistrē CSDD. Tiesības vajag no 5 Zs :)
1.aprīlis 2011, 21:34 | links
 
nu sliecos uz DULKAN RL290
1.aprīlis 2011, 21:30 | links
 
Viss atkarīgs kāda laiva :)) T.i. laivas dokumentos rakstīts ir airu laiva vai motorlaiva :)
1.aprīlis 2011, 21:26 | links
 
nu veci kas par papiiriem vajadziigi ,, jo vasaraaa perku laivu un elektro motoru,,
1.aprīlis 2011, 21:23 | links
 
nu, tad malacis, ja saprati, ka bez papīra uz ūdens vari nerādīties, pat ja tev ir zem 5hp
1.aprīlis 2011, 20:56 | links
 
\ir, ir..., nevaig, nevaig...ja tev ir airu laiva\

Laikam pieleca. Paldies.
1.aprīlis 2011, 20:45 | links
 
Domenix, Tu tagad vēlies lai Tev kāds izliek kuģošanas noteikumus?? Jo, Tev nav tiesību uz laivas vadīšanu, un Tu nezini noteikumus.
Pasaki man, no laukiem, kā Tu brauksi ar laivu nezinot noteikumus???
Pat ja Tev būs motors 5zs, kurš ir lietojams bez tiesībām, vai tas Tev atļauj neievērot noteikumus?????
1.aprīlis 2011, 20:44 | links
 
Papīri - tiesības.
1.aprīlis 2011, 20:43 | links
 
sorry, bez papīriem kabatā tu vari ne ko nekarināt!!!

Kā tu pierādīsi motora piederību, KO
1.aprīlis 2011, 20:42 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager