Laivas un to motori

Tad jau šim stilīgā laiva- kā džekiem džinsi!!!
:)))
31.marts 2011, 21:30 | links
 
ar to redeļu grīdu ir sanācis pabraukt un neteiktu, ka viņa ir baigi bīstama. Divatā braucot ar 6hp motoru vispār nejūt nekādu diskomfortu. Vienam gan brīžiem pa vilni maucot parauj gaisu apakšā, bet arī pie tā var pierast.

pazīstu vienu kam nepaveicās ar žurkuļiem-sagrauza, bet aizveda uz remontu un gāž atkal
31.marts 2011, 19:46 | links
 
guntarlskl, varbuut arii basnja, bet varbuut dalja taisniibas, ja zivju smaka ir laivai.
spiningiem korkja rokturi shiis tochna liek iekshaa, man Cruciaali sabojaaja :(
31.marts 2011, 18:42 | links
 
HM, var jau patrāpīties īpaši veiksmīgs cilvēks un kādu asi kanti uztrāpīt kaut kur blakus tai gumijai :))) Gadās visādi.
31.marts 2011, 17:35 | links
 
Uz maziem caurumiņiem - līdzi nākošais remontkomplekts, uz lieliem - Bush ražotnē (vai jebkurā citā pūšļu remontdarbnīcā) salabos :)
31.marts 2011, 17:32 | links
 
Protams ka nevar nomest laivu gļotainu ar kādu asarīti zem grīdas un novietot to priekšā žurku carumam sienā:), ziemā kā lasīju pamācībā ir vienalga vai piempumpēta vai sarulēta - labāk vienkārši neaiztiec un viss..., kaut gan esmu čamdījis -20 grādu salā nekas tur lūzt netaisās,
mazie remonti elementāri ar komplektā esošo aptieciņu, lielākus labāk vajag uzticēt profesionāļiem, un nav jau viņas tik knapas, pats braukāju pa Daugavu tur visi krasti akmeņos - tapēc jau vien nekāpju upes vidū ārā no laivas, priekš tam zem ķīļa ir bieza gumija kas sargā laivas dibenu
31.marts 2011, 17:31 | links
 
Ja laivu pirms ziemošanas izmazgā un iesmērē ar tam paredzētu speciālu līdzekli, tad baloni būs kā jauni un žurkām ar neko negribēsies ;)
31.marts 2011, 17:30 | links
 
daddy_j, remontējas elementāri.
31.marts 2011, 17:21 | links
 
šķūnī jau vienmēr kaukas ēdams atrodas, a lamatās - ZACENE :))

a kā tās PVC laivas remontējas, "ja kas"?
31.marts 2011, 17:13 | links
 
Par tiem žurķiem - tā gan ir - ja zivs smaka uz laivas, tad ir lielāka varbūtība, ka viņas panašķēsies. Kad liek uz glabāšanu - izmazgā ar kādu mazgājamo līdzekli un problēma būs atrisināta. Tā vismaz vienā forumā lasīju :))

Bet mūsdienās žurķim ēšanas iespējas stipri plašas - visādi gruži katrā kaktā, tā kā - stiprā badā viņam jābūt, lai to plastmasu vēl kuņģī stūķētu, vismaz es tā pieņemu :D

Katrā gadījumā - visi glabā un nesūdzās, tikai pāris cilvēkiem nepaveicas :D :)))
31.marts 2011, 17:10 | links
 
Vienreiz redzēju fūri ar plikām ribām...tagad sāku domāt, ka toč noēsts....kur tad šis citur varēja palikt.
31.marts 2011, 16:52 | links
 
Man laiva karājas pie grieztiem piepūsta, neapkurināmā garažā, pa trīs ziemām lai ar kādi mīnusi ārā nebūtu bijuši nekādu problēmu. Laivu vajag reizēm arī izmazgāt no zivju gļotām utt. tad arī žurkas negrauzīs. Kā jau teikts, sagrauzta laiva nav redzēta un cerams ka tā arī paliks.
31.marts 2011, 16:49 | links
 
Čau čau vecīt:)) Fūrām ļerpatas dēļ žurkiem, ja???:DD
31.marts 2011, 16:48 | links
 
čau, Gunča!
Vai tad fūrei neesi redzējis- ļerpatas vien

Tik tiešām, grauzēji spējīgi veikt akrobātcienīgus trikus
31.marts 2011, 16:41 | links
 
;))))
Zivniek,tas par "Neiespējamo misiju"!
31.marts 2011, 16:36 | links
 
dzhi, parādi vienu sagrauztu laivu. "kaut ko dzirdeeju", viena tante teica:((((((
Tad jau smagajiem fūres arī visas būtu noēstas.
Glabāt protams labāk ir saliktā veidā.
31.marts 2011, 16:30 | links
 
vo man gadu atpakaļ rudenī likās, ka tās žurkas ir "Neispējamo misiju saskatījušās" reiz laivā biju maizīti atstājis laiva man alumīnija un stāv uz ratiem..no sienām gabals labs, bet pa ratiem uzrāpties var tikai līdz laivas dibinam a tālāk šamai vajadzēt rāpot pa alumīniju, pie tam nereālā leņķī....bet tās draņķes kaut kā laivā bija tikušas un to maizi nodīrājušas....galvenais, ka arī ārā tikušas...un tad kāda mēneša garumā viņas bija līdušas iekšā un grauzušas sačoka tīklu (laikam zivs smaķelis bija)...bet tad es uzliku vienu feinu slazdu....vienu kukaini izdevās piežmiegt (no sākuma likās, ka kaķis iekšā trāpijies...baigais makans bij) un tad vairāk laivā nelīda....
domāju, jau, ka kamera jāuzrīko, lai redzētu kādas nāves cilpas viņas tur mētā, lai laivā tiktu...
31.marts 2011, 16:29 | links
 
labāk jau piepūstu pie griestiem. Ja dēļu griesti, apsit ar skārdu, lai kājas slīd. Žurkām lēciens arī tāls
31.marts 2011, 16:23 | links
 
kaut ko dzirdeeju, ka zhurkaam PVC ir delikatese un no laivas nekas paari nepaliekot
31.marts 2011, 16:22 | links
 
labi - bušene izklausās cerīgi.
vēl bišķi par glabāšanu - man laivas glabāšanas vieta paredzēta neapkurināms šķūnis laukos, varu viņu gan maisā kādā kaktā glabāt, gan arī piepūstu pie griestiem uzvilkt vai arī bēniņos piepūstu nomest. kā labāk? jo žurkas gadās, ka ielien gan un tieši rudenī...
31.marts 2011, 16:09 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager