Laivas un to motori

Gribētu uzzināt citu viedokli. Man ir komplekts Lowrance elite-9 ti2 + gateway kit + motorguide xi3 motors. Problēma tāda, ka iekritu uz reklāmām cik labi šie aparāti darbojas kopā n, kā var ielikt ceļu kartē, iestatīt ātrumu un vairāk neparko nav jāuztraucas. Šajos apsvērumos vispār balstiju savu izvēli pirkt Motorguide..Nopirku NMEA 2000 un gateway pāri 200 EUR Realitātē nekas no reklamētā īsti nedarbojas, ieliec punktu kartē.. motors brauc metot lielu nesaprotamu līkumu, iestatot vairākums motors aizbraucot uz pirmo punktu sāk rotēt ap savu asi un mēģināt izmest visus no laivas utt.... Ok. Tas vēl tā. Tagad ieslēdzot eholote prasa updeitot elektromotoram softu sekojot on screen norādījumiem, spiežot ok nekas nenotiek un pazūd jebkāda iespējama funkcionalitāte, līdz neatvieno visus vadus. Kas par sūdu? Zvanu eholotes.lv, kur par koplektu atstāju pāri 2-3k un tad uz kaut kādu mistisku servisu, kurš saka, ka man atzvanīs, bet neatzvana. Kādam ir izdevies to updeitu pabeigt? Kāda pieredze vai vispār ir iespējams panākt, ka kaut kas no reklamētā tiešām strādā

Moriartijs, 13.augusts 2021, 13:45


Man arī neviens nevarēja neko pateikt:D
https://www.motorguide.com/us/en/service.html
Uzliec šo update, tad viss notiksies arī no eholotes.
Lai nemestu līkumus vēl vajadzīgs papildus kompass, lai eho zinātu laivas virzienu.
Ja nepieciešams papildus info, tad PM.
16.augusts 2021, 08:39 | links
 
Starpcitu, interesē maiņa uz lielāku laivu, vēlams ar alumīnija grīdu, varu piemaksāt.
15.augusts 2021, 11:34 | links
 
Es savam outlandam 360 tranci pārlīmēju pie www.laivumeistara.lv pa 150euro, ir čeks un pat garantija, atkal nevestu, labāk laivu namā pa 200eur vai dulkanā (cenu nezinu).
Cena atkarīga no laivas garuma.
15.augusts 2021, 10:35 | links
 
Gribētu uzzināt citu viedokli. Man ir komplekts Lowrance elite-9 ti2 + gateway kit + motorguide xi3 motors. Problēma tāda, ka iekritu uz reklāmām cik labi šie aparāti darbojas kopā n, kā var ielikt ceļu kartē, iestatīt ātrumu un vairāk neparko nav jāuztraucas. Šajos apsvērumos vispār balstiju savu izvēli pirkt Motorguide..Nopirku NMEA 2000 un gateway pāri 200 EUR Realitātē nekas no reklamētā īsti nedarbojas, ieliec punktu kartē.. motors brauc metot lielu nesaprotamu līkumu, iestatot vairākums motors aizbraucot uz pirmo punktu sāk rotēt ap savu asi un mēģināt izmest visus no laivas utt.... Ok. Tas vēl tā. Tagad ieslēdzot eholote prasa updeitot elektromotoram softu sekojot on screen norādījumiem, spiežot ok nekas nenotiek un pazūd jebkāda iespējama funkcionalitāte, līdz neatvieno visus vadus. Kas par sūdu? Zvanu eholotes.lv, kur par koplektu atstāju pāri 2-3k un tad uz kaut kādu mistisku servisu, kurš saka, ka man atzvanīs, bet neatzvana. Kādam ir izdevies to updeitu pabeigt? Kāda pieredze vai vispār ir iespējams panākt, ka kaut kas no reklamētā tiešām strādā
13.augusts 2021, 13:45 | links
 
vvg [11.08.21]: SVEICINATI. TADA PATI BEDA,KADS VARETU IETEIKT SAKARIGU KANTORI.UN CIK VARETU IZMAKSAT VISA TRANCA PARLIMESHANA,JO LAIVAI 20 GADI.VARBUT IZDEVIGAK PIRKT JAUNU.
Izskatās, ka vvg nelasa pm . Pirmais, ko vajadzētu paskatīties pirms sākt kko līmēt ir tranča stāvoklis. Vai nav sapuvis, vai nav saslāņojies. Ja izskatās ok, tad var mēģināt salīmēt. Galvenais un grūtākais dabūt tīras līmējamās virsmas. Ņemt labu poliuritāna līmi, ievērot līmes lietošanas instrukcoju. Loģiski labi attaikot. Nelīmēt mitrā vai karstā laikā. Ņemot līmi nost ar celtniecības fēna palīdzību nesakarsēt balonu un tās vietas, kas turās. Atlīmēsies. Salīmēto virsmu ir labi pāriet ar mazu speciālu rulīti, tā to labāk piespiežot. Jo spīles tur uzlikt grūti. Augšā jā, bet apakšā nesniedzās. Ja nesanāk, tad ieberziems uz līmes pudelīti un laiku. Ja jāmaina trancis tad gan pie profiem, kas izgatavos jaunu , demontēs esošos stiprinājumus un salīmēs, kā nākas. Bet, kā jau vīri teica tas nebūs pa lēto. Ir jāizvērtē vai vispār čakars ir tā vērts. 20 gadi liels laiks, noteikti arī bez tranča ir citas sāpes.
12.augusts 2021, 20:48 | links
 
Tēvocīti jot, gratulācijas! Dienas citāts! Labais!
12.augusts 2021, 10:23 | links
 
Pāris gadus atpakaļ bija tā pati problēma ,viss trancis bija izļurkājies, bet tā kā laiva labi turēja gaisu, tad aizvedu uz Dulkanu un pārlīmēja visu tranci, ja nemaldos, tas izmaksāja 130 eiras.Tā ka nu pašam jārēķina vai atmaksājas. Mana laiva labi kalpo joprojām.

Lauris50, 11.augusts 2021, 21:44


Vecuma slimība... priekša izļurkājusies un pakaļa gaisu netur... :)))
12.augusts 2021, 09:40 | links
 
RaimisD [11.08.21]: RaimisD [21:48]: Par gumijas, tikai no stiklašķiedras :DPats sap...os meistarībā ar tām abreviatūrām :) sorry stipri nelamājiet
Kam negadās!?;D....kgan kas zin kāds tas Pvc bij pirms 20,un kas palicis pāri tagad!
11.augusts 2021, 23:18 | links
 
RaimisD [11.08.21]: Par gumijas, tikai no stiklašķiedras :D
Pats sap...os meistarībā ar tām abreviatūrām :) sorry stipri nelamājiet
11.augusts 2021, 22:00 | links
 
Sveiki biedri!

Vai kādam ir detaļas no dzinēja Suzuki DF70 2002g un jaunāki . Esmu nopircis lietotu,labu dzinēju, bet trūkst šādi tādi loriņi.
lūdzu p.m ja ir ko piedāvāt vai ir info kam ir :)
11.augusts 2021, 21:54 | links
 
Par gumijas, tikai no stiklašķiedras :D
11.augusts 2021, 21:48 | links
 
Viens runā par gumijas laivu, cits par gumijas :D
11.augusts 2021, 21:47 | links
 
P. S. Pašam līmēt neiesaku vismaz mani mēģinājumi neizdevās, tikai meistariem problēmas sagādāju tīrīt līmi nost.
11.augusts 2021, 21:47 | links
 
Pāris gadus atpakaļ bija tā pati problēma ,viss trancis bija izļurkājies, bet tā kā laiva labi turēja gaisu, tad aizvedu uz Dulkanu un pārlīmēja visu tranci, ja nemaldos, tas izmaksāja 130 eiras.Tā ka nu pašam jārēķina vai atmaksājas. Mana laiva labi kalpo joprojām.
11.augusts 2021, 21:44 | links
 
vvg [11.08.21]: SVEICINATI. TADA PATI BEDA,KADS VARETU IETEIKT SAKARIGU KANTORI.UN CIK VARETU IZMAKSAT VISA TRANCA PARLIMESHANA,JO LAIVAI 20 GADI.VARBUT IZDEVIGAK PIRKT JAUNU.
Pārlīmēt tranci lēti nebūs!tik vecai laivai jēga būs vienīgi, ja to darīsi pats!Līmi var dabūt piem.Bush!Līme ļoti laba,ja labi runāsi,pakonsultēs!rēķinies, ka līme noteiktā laikā ir jāizstrādā!Man pagalmā saulē Bush 2006g.laivai balons pilnībā atdalījās no tranča!ar viņu līmi pats salīmēju un laivu pārdevu!
11.augusts 2021, 20:17 | links
 
SVEICINATI. TADA PATI BEDA,KADS VARETU IETEIKT SAKARIGU KANTORI.UN CIK VARETU IZMAKSAT VISA TRANCA PARLIMESHANA,JO LAIVAI 20 GADI.VARBUT IZDEVIGAK PIRKT JAUNU.
11.augusts 2021, 19:20 | links
 
maris99 [14:30]: Jautājums tāds, kurā kantorī ieteiktu griezties ar PVC laivas tranča pārlīmēšanu?Ko tieši gribi ar to darīt ?Paaugstināt vai esi to nolauzis un gribi pastiprināt ?

RaimisD, 11.augusts 2021, 16:20

Vienkārši atlīmējies starp bortu un tranci ir sūce, laiž ūdeni.
11.augusts 2021, 16:30 | links
 
maris99 [11.08.21]: Jautājums tāds, kurā kantorī ieteiktu griezties ar PVC laivas tranča pārlīmēšanu?
Ko tieši gribi ar to darīt ?Paaugstināt vai esi to nolauzis un gribi pastiprināt ?
11.augusts 2021, 16:20 | links
 
Jautājums tāds, kurā kantorī ieteiktu griezties ar gumijas laivas tranča pārlīmēšanu?

maris99, 11.augusts 2021, 14:30

Atvainojos nevis gumijas bet PVC :)
11.augusts 2021, 15:42 | links
 
Jautājums tāds, kurā kantorī ieteiktu griezties ar gumijas laivas tranča pārlīmēšanu?
11.augusts 2021, 14:30 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager