Laivas un to motori

melnais>.... na haļavu , uksus sladkij... :D :D !!!!
25.marts 2011, 07:57 | links
 
Jautri jums te.....)))
Vislabākā tomēr ir un būs čoma laiva.
Atkrīt daudzas problēmas:)))
25.marts 2011, 07:51 | links
 
Esu pabraukājis ar dažādām laivām. No praktiskā viedokļa, ja laivu nelaiž nost pie pārvadājumim, Viennozīmīgi jāņem ar cieto grīdu(stiklašķiedras un gumijenes salikums). Pēc copes atkrīt ņemt grīdu ārā un meklēt pēc lēkāšanas pa viļņiem aizkritušos vizuļus. Skalošana vienkārši, apmet otrādi un ar spaini paskalo.
Stiklašķiedra grīdai ir ķīlis kā motorlaivai un šķeļ vilni ļoti labi.
Tas tā no pieredzes.
Guntaskl redzēja kā 3m ar 30 zirgiem skrēja pa vilni.
24.marts 2011, 23:57 | links
 
paņem džunguru aiziet uz vieu veikalu aiziet uz otru patestē, un paskatās, kas der, kas ne. Es nopirku lietotu bush crab + motoru par cik tur tiem ls. iedeva līdzi vēl eholoti, Seja un pakaļa smaida. esmu uber laimīgs.
iesaku paņemt pie guntara viņa komplektu arī būsiet tikpat laimīgi kā es.
24.marts 2011, 22:14 | links
 
lietos diskus......kadu somu laivas degunaa, jeb zem benkja, savadak ar tam strumu kasteem zudiis ,,kvadrati" laivaa, bet vairaak maisisies pa kajaam....
24.marts 2011, 21:47 | links
 
Spoilerus un toneetus stiklus?
24.marts 2011, 21:44 | links
 
Pie abiem ražotājiem var pasūtīt kādu vien vēlies tjūningu,tikai jārēķinās ar attiecīgu ciparu.
24.marts 2011, 21:41 | links
 
Eu, man jau apnika....es jau saprotu, Dulkans lētāks, pabraukt var......
24.marts 2011, 21:26 | links
 
guntarskl: vai tiesaam tam laivam tik nozimiga ta prieksa braucat pa Lielupi un reti Daugavu? es saprastu ja pa juru, tad iespejams........es skatos Dulkan laivas var visadi ,,tjuningot" bet busam neko lidzigu neesmu redzejis......
24.marts 2011, 21:22 | links
 
Dukanu nē. Neapvainojaties Dulkan īpašnieki...kāpēc jau teicu....
24.marts 2011, 21:16 | links
 
Kaa saka-neskat viru peec cepures, un neskat makskernieku peec laivas:DDvisiem gribas savu laivu un tas protams ir savs, bet iet ezeros nemt,,nodriskatas" laivas kuras veel ir japasuta ieprieks nju nezinu.....ja esi svetdienas makskernieks tad gan........! Perkot Bush vai Dulkan laivu, ta jau ir nopietna lieta ar kuru negribetos peldeet pa vecam, iemicitaam takam, ja pastaav iespeja ieladet masinu un nekadi treileri nav vajadzigi:D:) nju ta vismaz es domaju....
24.marts 2011, 21:12 | links
 
Nu ja, lai vobleris ietilpst laivaa - vot tev ari formula pareizajai laivai. Un motoru vajag taadu, kuraa vobleris nekjeras.
24.marts 2011, 21:04 | links
 
Svarīgākais ir voblera garums.
24.marts 2011, 21:01 | links
 
Nu ta garums jau ne tikai laivaam :)))
Arii kaatiem:)))
24.marts 2011, 20:58 | links
 
To never: 24.marts 2011, 19:10
Zelta vaardi - man ar visaadas laivas ir bijusas- mazinas un paslaik arii ne tik mazinas ( arii daudz esam tajaas sakaapusi) - bet laikam jo viedaaks paliec jo vairaak komfortu gribaas - moraale? Nav saata sajuutas -vienmeer gribaas garaaku un jaudiigaaku... (es par laivaam) Jums veiksmi -- mums ne asakas...
24.marts 2011, 20:54 | links
 
Jaa es atkal domaaju - vot ja dziivotu Valmieraa, tad gan katru dienu copeetu.:)))
Dziivoju Riigaa, bet no tevis piemineetajaam vietaam esu copeejis tikai Daugavaa - kaukaa nepatiik man tajaas daachaas pa logiem skatiities ieksaa un klausiities motoru ruukonjaa.
24.marts 2011, 20:52 | links
 
Jā, dzīve ir ūdīga, vispār:))))
Ja ir ierobežotas iespējas, tad arī laivas izvēlei jābūt ar ierobežotām iespējām.....tātad vienkāršākai
24.marts 2011, 20:49 | links
 
to jeeska
Gauja caur pilsētu tek-kādi vēl ezeri:)
24.marts 2011, 20:45 | links
 
guntarskl
Tur jau sākas tā problēma, ka nav iespējas.
Ja dzīvo Rīgā, tad nav problēma...ķīšezers, Baltezeri, Daugava, Dūņezers, lilaste. Būļļupe.
Ja dzīvo Valmierā...nav kur...labi burtnieks(jāmaksā par visu), vaidavas ezrs-ar benzīnnieku nedrīkst. Limbažu rajonā vairs nav neviens ezers, kur brīvi varētu no savas laivas copēt bez papildus ierobežojumiem.Liepājas rajonā arī.
Kā teicu cita tēma....mūžīgā:-)
24.marts 2011, 20:42 | links
 
Secinaajums skarbs - ideaalu, visiem gadiijumiem un vietaam deriigu laivu nav!
24.marts 2011, 20:39 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager