Laivas un to motori

Ja var atļauties RIB, tad visi citi jautājumi būs mazsvarīgi:))))))
24.marts 2011, 19:50 | links
 
un ka jus vertejat Dulkan 4m pret Bush Crabi, Skate 4m? skatos cenu zinaa nekada liela starpiba nav...
24.marts 2011, 19:45 | links
 
guntarskl
Sapratu,esmu arī ar cauru ķīli braucis pret palielu vilni:-)
24.marts 2011, 19:40 | links
 
Jeeska, ne tikai ķīlis, jo ķīlis ir visām laivām. Salīdzināsi, sapratīsi.
Kamēr laiks ir bezvēja, viļņu nav, tikmēr nekādas atšķirības nejūtīsi....kā drusku vilnītis, tā sapratīsi.
Bet to var saprast tikai salīdzinot:))))
24.marts 2011, 19:37 | links
 
Savietojas mieriigi .Lielais viduu, elektro malinaa, otraa pusee vell ehaloti var piespraust.
24.marts 2011, 19:36 | links
 
never
Jā starp citu, kā viņi savietojas abi uz tā dēļa. Arī tāda doma...abus izmantot, jo pārbraucot no vietas uz vietu EM ir stipri labāks...nav troksnis un šļakatas.
Netraucē viens otram?
24.marts 2011, 19:26 | links
 
guntarskl
Tas nozīmē...ķīlim pievērst uzmanību?
Pēc brauciena paardijāmies ar to Dulkanu un Hondu. Ja viens laivā un iedod ručkā...aiziet tālēs zilajās...un arī debesīs. Četratā (piecatā) arī uz glisi uzvilka bez problēmām.
24.marts 2011, 19:23 | links
 
Par to purnu - piekriitu, to iipasi juut lielos uudenos, kad jaatiek maajaa pret vilni.
24.marts 2011, 19:23 | links
 
Man ar 15 zs Hondu ne Daugavaa, ne Usmaa ne Burtniekaa nav izdevies pa dienu spiningojot izbraukt tukshu 12 l. baku. Ja meitenes vizina tad gan jaanem papildus kanna.
Es gan velceesanai veel papildus karinu elektromotoru, jo bendziinnieks iet bisku pa aatru.
24.marts 2011, 19:20 | links
 
Jeeska, cenu nezinu, bet tās ir divas pilnīgi dažādas laivas, un nākošais aiz 330 ir jau pa visam cita laiva:))))
Par Dulkan, manam copes radiniekam ir 350, nekāda vaina, izņemot vienu, pašu būtiskāko lietu, kuru būtu jāievēro izvēloties, ja reiz ir jāpērk.
Purngals nav pacelts, sānu līnija, var teikt taisna. Ļoti būtisks trūkums.
Tā kā pašlaik laivas ražo ļoti daudzi, un materiāli ir vienādi(atšķiras tikai biezums), pievērsiet uzmanību tieši purngala pacēlumam.
Tagad ir unikāla iespēja izvēlēties labāko....izstādē 1.04-3.04 Ķīpsalā, būs lielākais laivu piedāvājums vienkopus. Paņemiet līdz metramēru, un pērciet to, kurai ir lielākais attālums no grīdas:)))))
Tas ir mans ieteikums, no pieredzes:))
24.marts 2011, 19:15 | links
 
Triismetriigu laivu(arii 3,3) kad piesaujas salikt un piepumpeet var 20 min. - vasaraa. Suudi saakas rudenii, kad auksti riiti, tad labaak vest piepuustu uz jumta bagaznieka - esmu taa dariijis, tikai jaaliek ar muti uz leju, citaadi aizlidos.
24.marts 2011, 19:14 | links
 
Pieredze no pūšļiem:-)
Uzbraucām pa gauju no Valmieras līdz štrenču krācēm ar Dulkanu 345, četri cilvēki, makšķerēšanas loriņi, divas kastes ar alu, 20l kanna ar degvielu, motors 10Zs honda. makšķerējām trijatā(spiningojām), vieta pietika visiem. Par lomiem neprasiet:-)
24.marts 2011, 19:12 | links
 
Nu nezinu. Laikam noziime ari gadiem. Agraak krievu laivinaa AIgulj divata visu dienu ar airiem velcejam, bij labi, naakoshaa bija Bush ap 3M, nebija nekadas vainas - paneemu no Busha tikko vinji saaka liimeet - ilgi kalpoja. Tagad nevaru, kajas stivas paliek un mugura luust pushu - taapeec arii lielaa Honda. Ja veel kaadam mugura saap - labs ieteikums- leetaakais datorkreesls, ritenus paar bortu un pilna laime, visu dienu var kaifot.
24.marts 2011, 19:10 | links
 
guntarskl
Likam pateica vissu.Tā arī ir:-)
Šajā gadijūmā laikam cenai nozīme....bet tur jau mana problēma:-)
24.marts 2011, 18:58 | links
 
never
Par motoru jau principā skaidrs-5zs
Par laivu...vienam apkalpot izpakot, iepakot..šeit ir jautājums.
Laiva mana, ja kādu ņemu līdz, lai pielāgojas:-)
24.marts 2011, 18:55 | links
 
Never, nevarēšu Tev piekrist. Tad kad Zaraza bija nobriedis pirkt laivu, braucām uz Bushu, un tur visas laiviņas smuki rindiņā:)))
Starp 300 un 330 atšķirība milzīga, un jautājums par to, kuru pirkt atkrita automātiski. Pie tam svara ziņā 300 niece neko vieglāka nebija, ja nemaldos 4kg....
24.marts 2011, 18:54 | links
 
Jeeska - ja negrib skriet un nem mazo motoru, tad nav nozimes, cik liels. Ar 2,5 4taktu velcet var ideali. Labak mazaku, bet kvalitativu. Laivai 3 vai 3,3 - nav liela starpiba - vietas diviem velcejot pietiek - cietu gridu gan vajag.
24.marts 2011, 18:47 | links
 
Aķi ņem ne mazāk ka 100 A/h un būs OK , vēl labāk jā paņemsi tomēr benzinnieku , tad bēdu nezināsi , naudas ziņā apmērām tas pats vien sanāk .
24.marts 2011, 18:30 | links
 
esmu noluukojis laivu DULKAN, 290RL ceru ka laba,, motoru domaaju kabinaat OUTLAND 1100, tik nezinu kaa tos akjiishus skataas ,, taadam motoram,,
24.marts 2011, 18:05 | links
 
ja nebrauksiet trīs vienā mašīnā, tad ļoti iesaku apdomāt un pačamdīt guntarskl piedāvāto variantu.

Kamēt diskusija karsta, varu piedāvāt džentelmeņa komplektu...
Labāko no pūšļiem, Zodiac 360 GT. Alumīnija grīda, zem lielajiem pontoniem papildus mazie pontoni, dzin., max 30zs, transporta ritenīši. Tiko no apkopes(GROTā), labā stāvoklī.
Labāko no motoriem, Evinrude 6zs.
24.marts 2011, 17:35 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager