Laivas un to motori

Paldies par atbildi,to es sapratu pa Lielupi braucot.Galvenais ir izbaudīt procesu.
24.marts 2011, 17:15 | links
 
Juri , pilnīgi droši , pa 10 minūtēm neaizskriesi , tāds ir mazo motorīšu mīnuss , bet lēnā garā tiksi visur , tikai skaties laika apstākļus , ka nesanāk tā ka mums , kad likām tīklus bija kluss un mierīgs , nākamā rītā kad bija jāizņem - 2 metrīgie viļņi , jā nebūtu stoderi , tīkla dēļ mani ar mietu nebūtu neviens jūrā iedzinis toreiz , bailīgi bija , bet zaudēt stoderus , tas jau par daudz , bet jā iebraucu pēc stoderim , tad tīklu arī izrāvu ārā .
24.marts 2011, 17:06 | links
 
Gintsgg,visu laiku prātoju, kā būs jūrā,tad jau es ar Buch krab 360 un Honda 2,3 varu laisties samērā droši. Šogad ir doma tā tālāk no krasta kādu mencu mēģināt dabūt.
24.marts 2011, 16:53 | links
 
Ergli , viņam ir 1 lita bāka , ar to var nobraukt gandrīz visu dienu neslāpējot , kanniņa vienmēr ir līdzi , bet nav bijusi vajadzība jūrā uztankot , kad izbrauc krastā , tad arī pielej atkal pilnu . Makšķerējot Daugavā , vai Lielupē , kad apstājies pamakšķerē , tad brauc uz citu vietu , pa dienu visu bāku izdedzināt nav iespējams , pat lēnām velcējot pietiek visai dienai gandrīz vienmēr .
24.marts 2011, 16:53 | links
 
gint a tam merkūram iebūvētā bāka? kā Jūs tajos vilņos papildināt saturu?
24.marts 2011, 16:42 | links
 
Ērgli , mēs pa laivu mierīgi dzīvojamies , iebraucam jūrā , ieliekam tīklu un tad braucam tālāk spiningot .
24.marts 2011, 16:37 | links
 
Vajadzēt jau vajag , bet iztikt var arī ar 2,5 , izbraukājām visu to gabalu no Lūžņas līdz Miķeļbākai un atpakaļ , tad uz Ovišu pusi labu gabalu , nekāda vaina , pat lielajos viļņos varēja laivu noturēt .
24.marts 2011, 16:34 | links
 
Ja pareizi brauc, pilnu piesmelt nevar, bet ir varianti.
24.marts 2011, 16:34 | links
 
re gints apgāž manu teoriju. kam lai tagad tic? Gint a Jūs varbūt pa laivu tā dzīvojāties, ka visu ūdeni izšļakstījāt ārā ? :D
24.marts 2011, 16:31 | links
 
mde, lai pa jūru gāztu vajag vismaz 10 hp kā minimums.
24.marts 2011, 16:29 | links
 
Nihrenā es jums nepiekrītu , jūrā ar Zacepa 4 metrīgo BUSH , maucam tīkliem pakaļ pa 2 metrīgiem viļņiem ar Merkury 2,5 motorīti , ūdens gāja pāri galvai , bet laivā nemaz , cik iekšā , tik pa ventili ārā .
24.marts 2011, 16:28 | links
 
Ūdeni caur tranča ventili var dabūt ārā, ja laiva var uzņemt ātrumu, ja ūdens ir daudz >100 - 200l, tas nestrādā. Labums tas, ka laiva negrimst un negāžas - kā Pella uc. līdzīgās. Lēnām šļūc malā. Esmu redzējis, kā Kazanka dabū vilni un aiziet zem ūdens.
24.marts 2011, 16:18 | links
 
Visām laivām, kurām ir trancis, ir arī korķis. Izliet īdeni var krastā, un arī gaitā, kadūdens tiek izsūkts.
Jūrā lielos viļņos, kad jau tašķās pāri bortiem, nedabūsi tādu ātrumu, lai izsūktu ūdeni. Tad būs jāsmeļ:)))
24.marts 2011, 15:59 | links
 
Bušman tā ir .
24.marts 2011, 15:53 | links
 
no vārsta līst ārā ja ir aŗi gaitā ne?
24.marts 2011, 15:52 | links
 
Hondas laivai ūdeni var izsmelt . Izliet caur vārstu var ja laiva neatrodas ūdenī. 4m laivai noteikti ieteiktu 20 Zs motoru.
24.marts 2011, 15:50 | links
 
Never , nesapratu , kā tas ir iespējams , ,, piesmelta līdz lūpai ,, , vai tad Hondas laivai nav vārsts kurš laiž ārā ūdeni ?
24.marts 2011, 15:47 | links
 
No pieredzes - man pirmā laiva bij Bush - garums ap 3m(neatceros), motrs 2taktu Mercury 4,5. Laiva laba, motors arī, ja nekur neskrien - ja braucu viens cēla pat uz glisi. Tagad jau 6 gadus ir Honda 4,2 m. laikam, motors Honda 15. Vedu uz piekabes. labs komplekts, ja makšķerē divatā i vietas pietiek, i pārvietoties var ātri, un tas ir vajadzīgs, jo ar treileri jau netiek klāt visur, kur gribas. Kad gadījās situācija, kad vajadzēja trijatā iebraukt, domājām ka motoram kāda vaina - nevelk. Secinājums - jāņem laivai maksimāli pieļaujamais motors. Ja pirktu tagad - ņemtu RIB, jo tieši apakša ir visvārīgākā - izdilst pret piekabi un arī pārdurt sanāk uz ameņiem. Apmesties nav iespējams pat jūrā, lielos viļņos labi iet pat piesmelta līdz lūpai.
24.marts 2011, 15:41 | links
 
es domaaju, ka tie 6zs buus stipri par shvaku
24.marts 2011, 15:16 | links
 
Paldies, sapratu. Ņemšu savam 4 metrīgajam Crabim 6 Zs Suzuki.
24.marts 2011, 13:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager